Джерело
Новинарня | ️“Від голоду та холоду”. У Ворзелі на Київщині помер 82-річний кіноопе...
5 070 Охват/переглядів
2026-02-06 10:41
Повідомлення №85175
🕯️“Від голоду та холоду”. У Ворзелі на Київщині помер 82-річний кінооператор Павло Лойко“Він помер від голоду та холоду…Сім’я – він і дружина… Більше нікого. На жаль, вони були відлюдниками, нікого в своє життя не пускали. Максимум – добрий день, добрий вечір. А так – діляночка, городина…І вік 80+….Тільки сьогодні вдова розповіла, що вже два тижні вони сиділи на …воді, бо не було грошей на їжу. Вчора серце чоловіка зупинилося, не витримало…” – розповіла Світлана Поклад, вдова композитора Ігора Поклада.Сергій Лойко народився у липні 1943 року, закінчив ВГІК і багато років працював кінооператором на кіностудії імені Олександра Довженка.Брав участь у зйомках багатьох фільмів, над якими працювала кіностудія, зокрема і над фільмом “Пропала грамота” 1972 року.“Добра, порядна, світла людина, що сприяла розвитку українського кінематографу. Проживав у Ворзелі з 90-х років. Помер 4.02.2026 р.” — написала Поклад.У скрутному фінансовому становищі після смерті чоловіка залишилась його дружина Лідія.