🔰🐾 Подяка школярам за турботу про чотирилапих!🐕🐈 Центр перетримки безпритульних тварин розташований на території ДКП «Управління Тепловодоканал». Тут тварини тимчасово знаходять прихисток та отримують необхідний догляд.Нещодавно його відвідали учні навчальних закладів Новодністровська — розповіла працівниця центру Ольга Василишина.🙏🏻 Діти зібрали корм, крупи, смаколики, іграшки та інші необхідні речі для чотирилапих.Під час відвідин школярі ознайомилися з умовами утримання тварин, дізналися про історії їхнього порятунку та як для них шукають нові домівки.🙏🏻 Дякуємо всім, хто долучився до доброї справи:✨ учням початкової школи, які зібрали необхідне та долучилися до всеукраїнської благодійної акції «Щаслива лапа»✨ учням Новодністровського ЗЗСО II–III ст. за відвідини та допомогу тваринам у рамках «Тижня доброти»✨ учням 8-А та 5-А класів Новодністровської гімназії та їхнім класним керівницям — Вікторії Георгіївні Чорній і Жанні Іванівні Рожко — за допомогу чотирилапимДжерело: сторінка УТВК
🔰🏛️9 жовтня представники БФ «Право на захист» провели інформаційний захід для представників громади.👩⚖️Юрист з питань ВПО Крістіна Доброва та юристка з питань локальної адвокації Дарія Рашковська розкрили тему заходу: «Відумерла спадщина: порядок оформлення, виявлення та передача у власність громади».Під час зустрічі обговорили правові аспекти оформлення майна, яке перейшло у власність громади, та подальші кроки для початку відповідних процедур.⚖️Юристи надали змістовні роз’яснення й відповіли на запитання учасників.Фахівчиня з моніторингу Людмила Приймак проінформувала про діяльність програми моніторингу захисту, зокрема про напрямки роботи: групові консультації, індивідуальне юридичне консультування, реєстрацію грошової допомоги та співпрацю з органами місцевого самоврядування у питаннях підтримки ВПО.🤝Захід сприяв підвищенню рівня обізнаності представників громадиℹ️Відумерла спадщина — це майно померлої особи, яке не має спадкоємців (або вони не прийняли спадщину у встановлений законом строк)
📢 УВАГА, Мешканці м.Новодністровськ,Дністровського р-нЗ радістю повідомляємо, що 10 жовтня 2025 року наші кваліфіковані фахівці завітають до вашого міста для проведення консультацій з питань виявлення новоутворень та онкологічних захворювань.Ви зможете отримати консультацію від таких спеціалістів:▪️ ДАНИЛЮК Олена Василівна Лікар-гінеколог-онколог▪️ ПРОДАН Михайло Іванович-Лікар-уролог▪️ ЦЕРКОВНИЙ Юрій Георгійович Лікар-хірург-околог-мамолог▪️ ВОЙЦЕВА Таїсія Миколаївна-Лікар з ультразвукової діагностикиМета нашого виїзду - надати вам якісні консультації щодо виявлення новоутворень та онкологічних захворювань. Крім того, для вашої зручності, ми забезпечимо можливість пройти УЗД-діагностику на передовому, переносному ультразвуковому апараті.*Важливо відзначити, що УЗД-обстеження буде доступним лише після консультації та призначення лікаря.*Ми запрошуємо всіх бажаючих відвідати нашу консультаційну місію та скористатися можливістю підвищити свідомість про своє здоров'я.Нагадуємо, що вчасна діагностика - це запорука успішного лікування. Не втрачайте цю можливість дбати про своє здоров'я! 🌟
✍🏼🧾Контролери — помічники у чесному обліку води 💧Щодня працівники ДКП «Управління Тепловодоканал» працюють над тим, щоб наші абоненти отримували якісні послуги, а облік води був точним і справедливим. Серед ключових фахівців цієї системи — контролери.👷♂️ Що роблять контролери і чому їхній візит такий важливий?Контролери здійснюють перевірку показників водомірів безпосередньо в оселях споживачів. Це дозволяє виявити значні розбіжності в обліку води, вчасно фіксувати реальні витрати, а також проводити технічні роботи — опломбування та розпломбування лічильників.📍Окрім того, контролери вручають повідомлення боржникам із закликом врегулювати заборгованість або скористатися можливістю реструктуризації.📞 Коли і навіщо можна викликати контролера самостійно?Якщо вам потрібно провести контрольне зняття показань, замінити або опломбувати лічильник — варто звернутись до нашого абонентського відділу за телефоном: 096 067 06 87.🚪 Що буде, якщо не впустити контролера?Відмова у доступі до лічильника може призвести до неточностей у нарахуваннях та порушення вимог чинного законодавства. Згідно з законами України, споживач зобов’язаний допускати представників виконавця послуг для перевірки приладів обліку.🤝 Повага, відкритість і співпраця — запорука ефективної роботиКонтролери — це не перевіряльники, а партнери у забезпеченні точного обліку. Сприяючи їхній роботі, ви допомагаєте зробити систему обслуговування прозорішою та справедливішою.🔹 Давайте разом дбати про справедливі розрахунки та якісне водопостачання у кожному домі!
🔰💔🇺🇦”Кохана, ти можеш мною пишатися”Саме так, телефонуючи дружині, неодноразово говорив офіцер Сил Спеціальних Операцій Андрій Гринюк. Про це розповіла Олена Сидорчук під час вручення відзнаки її чоловікові, який віддав життя за Батьківщину.🇺🇦29 серпня, у День пам’яті захисників України, у кабінеті Новодністровського міського голови бойові побратими Андрія Гринюка вручили рідним полеглого героя орден «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня, а також подарували дітям прапор ССО на згадку про службу їхнього батька, яким справді можна пишатися.🔸Андрій Гринюк – офіцер Сил Спеціальних Операцій, старший лейтенант Збройних Сил України, загинув 13 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання на Херсонщині.🔹У 2015–2016 роках він воював у Луганській та Донецькій областях. На початку повномасштабного вторгнення 2022 року Андрій вивіз сім’ю з Нової Каховки, а сам став до лав оборонців України. За роки служби неодноразово відзначався нагородами, отримував поранення, був надійним побратимом, жив і боровся заради звільнення рідної землі, свободи та миру.🔸Дружина та двоє синів Андрія проживають у Новодністровську. У громаді шанують пам’ять загиблого воїна разом із земляками, які віддали життя за Україну. Новодністровці активно долучилися до збору підписів на підтримку електронної петиції щодо присвоєння Андрію Гринюку звання Героя України, тож наразі вона перебуває на розгляді в Президента.🙏Також родина Олени Сидорчук стала ініціатором щомісячних акцій у Новодністровську на підтримку полонених і безвісти зниклих українців, адже, окрім втрати чоловіка, вона переживає болісне очікування звістки про безвісти зниклого брата.🕯Пам’ять про Андрія Гринюка назавжди житиме в серцях тих, заради кого він віддав своє життя.🙏🏼https://youtu.be/EWC4PozUQqQ
🔰🇺🇦🙏Вірив, що дочекається Перемоги України: Новодністровська громада провела в останню путь почесного громадянина міста Миколу Григоровича Шевчука💔28 серпня провели на вічний спочинок найвідомішого пенсіонера громади – Миколу Григоровича Шевчука, 1939 р. н. На громадській панахиді, яка відбулась біля Алеї Слави, міський голова Наталя Цимбалюк згадала добрим словом дідуся, принциповість і патріотизм якого знала вся громада і країна: 💬Для нас Микола Григорович – наш дід Шевчук. Саме так, адже його знав кожен, від малого до старшого. Він приїхав до Новодністровська ще у 1973 році з Вінниччини й присвятив своє життя будівництву нашого міста. Він знав кожну вулицю, кожну споруду, кожну історію її зведення. Завжди вітався, ділився щирою порадою й добрим словом.У перші дні повномасштабного вторгнення Микола Григорович віддав усе, що мав – 10 тисяч доларів, 100 тисяч гривень та інші свої заощадження – на підтримку Збройних Сил України. Цей вчинок став прикладом для інших і сколихнув усю країну.За відданість державі він був удостоєний ордена «За заслуги» ІІІ ступеня. Він носив його з великою любов’ю й щирістю. Після того він не один раз долучався до підтримки Збройних Сил України. Коли говорив про Україну – плакав від болю й гордості.Сьогодні Новодністровська громада і вся країна згадує нашого дідуся – Миколу Григоровича Шевчука, людину великого серця і справжнього патріота. – Також Наталя Цимбалюк висловила щирі співчуття родині померлого.🙏🕯Останній земний прихисток Микола Григорович знайшов на міському кладовищі. Царство небесне покійному і вічна пам'ять.https://youtu.be/iWVlkYLFnzg
🥀🥀 Світла пам’ять Миколі Григоровичу Шевчуку 💔🕯️Сьогодні, 26 серпня, на 86-му році відійшов у вічність Шевчук Микола Григорович — почесний громадянин нашого міста.🔹Народжений 5 жовтня 1939 року, Микола Григорович пройшов нелегкий і водночас гідний шлях, сповнений праці, відповідальності та любові до рідної землі.🔸Багато років він працював у енергетичній галузі, зокрема на спорудженні Дністровського комплексного гідровузла, адже приїхав на будову у 1973 році. Впродовж майже 30 років працював за робітничими професіями, разом з іншими гідробудівцями зводив житлові будинки майбутнього міста енергетиків.Його ім’я назавжди вписане в історію нашого міста. Своїм життям він демонстрував приклад справжнього громадянина, людини честі та совісті.🇺🇦Микола Григорович став відомим на всю країну у 2022 році, коли в перші найтяжчі дні війни він, ветеран праці і дитина Другої світової війни, перерахував для потреб ЗСУ 100 тисяч гривень і 10 тисяч доларів.Цей вчинок став символом безмежної відданості Батьківщині та справжнього патріотизму.🤝🏻За свій внесок у розвиток громади у 2022 році Миколі Григоровичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста Новодністровськ».📃✍🏻 Указом Президента України №795 від 21.11.2022 року Шевчук Микола Григорович був нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня – «за громадянську мужність і самовідданість, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України в умовах воєнного стану, вірність Українському народові».🙏🏼 Активна громадянська позиція та небайдужість до проблем громади зробили Миколу Григоровича для новодністровців справжньою легендою. Для багатьох він назавжди залишиться просто «Дідом Шевчуком» — символом сили духу та любові до рідного краю.🥀🥀Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Це велика втрата для кожного з нас і для всієї громади Новодністровська. Пам’ять про Миколу Григоровича назавжди житиме у наших серцях.🕯️Світла йому пам’ять…
🔰Новодністровця Сергія Аркушу нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня‼️🇺🇦📜 Указом Президента України №409/2025 від 13 червня 2025 року «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності, самовіддане виконання військового обов’язку старший солдат Сергій Васильович Аркуша нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.🔸 Сергій Аркуша — житель м. Новодністровськ, військовослужбовець 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс», 109-го батальйону. Він став на захист Батьківщини у найважчий час війни та гідно виконує бойові завдання на передовій.🇺🇦 Напередодні Дня Незалежності України командування бригади провело урочисте нагородження."Нагороди отримали бійці, котрі проявили себе у боях, під час виконання бойових завдань та в щоденній службі. Це — наші справжні герої, приклад сили та стійкості для всієї України" — йдеться у повідомленні на сторінці бригади.Дякуємо за службу, Герою! Пишаємось нашим земляком! 💙💛
🔰🇺🇦💔Живим коридором слави, на колінах, зі схиленими головами та розгорнутими синьо-жовтими прапорами Новодністровська громада та сусідні села зустріли з далекої дороги полеглого героя Ігоря Руснака.🇺🇦Ігор Іванович Руснак народився 27 лютого 1977 року. Дитинство, шкільні роки та юність Ігоря пройшли у Новодністровську. Тут же він розпочав трудову діяльність в одній із будівельних організацій нашого міста. Останні 14 років проживав на Вінниччині. Звідти ж і пішов захищати Україну. 18 листопада 2022 року був мобілізований першим відділом Жмеринського РТЦК та СП (м.Бар). Служив у складі стрілецького підрозділу військової частини А4084. 💔Разом з побратимами Ігор Іванович захищав місто, яке стало легендою і символом українського спротиву. Бахмут. Майже рік з літа 2022 до травня 2023 року тут сконцентрувалося, мабуть, усе рашистське зло, намагаючись за будь-яку ціну увійти до Бахмута. 18 квітня 2023 року, відбиваючи черговий «накат» ворога у складі свого бойового підрозділу Ігор Руснак загинув, отримавши смертельне поранення. https://www.facebook.com/share/p/16e76sigqf/
🇺🇦💔Під час чергового етапу обміну тілами загиблих військовослужбовців на щиті повернувся солдат Юрій Бондар 🇺🇦🙏Бондар Юрій Анатолійович, 22.11.1975 р.н., до 2020 року проживав із батьками у Новодністровську. За станом здоров'я міг лишитися цивільним, проте виявив бажання захищати країну. Юрій був призваний на Черкащині, служив на посаді радіотелефоніста радіостанції у 2 стрілецькому батальйоні, у взводі зв'язку 59 ОМПБР в/ч А1619. Солдат перестав виходити на зв'язок 29.11.2024, був офіційно зниклий безвісти з 03.12.2024. Ця дата вважається датою загибелі.💔🇺🇦Загинув під час виконання обов'язків військової служби, завдань пов'язаних із захистом Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України внаслідок штурмових дій противника. Із побратимами вони відбив три штурми, під час третього загинув поблизу н.п. Новопустинка Покровського району Донецької області. Тіло Захисника повернуто на Батьківщину у рамках репатріаційних заходів разом із іншими загиблими військовослужбовцями.🙏🕯Легких хмарин, воїну, який поклав життя за нас із вами. Царство Небесне і вічна пам’ять. Юрій Бондар похований в Каневі 25 липня. У Героя залишились батьки і донька.