Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Niksol.com.ua
Додано 14 лип 2024

Niksol.com.ua

@Niksolcomua
Кількість підписників: 1 027
Фото: 1,180
Відео: 140
Посилання: 38
Опис:
Niksol-Нова якість рибалки. Вітаємо вас у нашому каналі 🤝
Джерело

Niksol.com.ua | Як розвиднилося - почали шукати нові точки - вдалося знайти спершу одн...

Логотип телеграм спільноти - Niksol.com.ua Niksol.com.ua @Niksolcomua
1 400 Охват/переглядів 2024-10-13 06:47 Повідомлення №1002
Як розвиднилося - почали шукати нові точки - вдалося знайти спершу одну, яка й дала в першій половині дня кілька риб. Тільки вона. А в другій половині - одну рибу. Це була просто катастрофа!Працювали тільки одна точка, як що це можна назвати "працювала".... Зіг-ріг - на який підловлювали деякі сусіди - у нас геть не давав відгуку! Вдень взяли з Артемом легенький фідер та сіли на нашу ближню "Фрістайлову" дистанцію, яка завжди давала підлящиків, невеликих коропців та амурчиків. Незначне загодовування годівничкою і очікування - темп 10 хвилин - і нічого - десь через годину потужний загиб - щось немаленьке! Артем радісно виважував, але в підсаку - товстолоб! який не в заліку. Вперше товстолоб в цьому сезоні на фрістайл.... з дна.   Ввечері мозговий штурм - як результат - повна відмова від зернових - тільки бойли і пелетс. Також Андрій запропонував нову точку лову, яка в результаті нам і давала половину спійманої риби.   Ніч та ранок пройшов відносно непогано, у порівнянні з іншими командами, але на жаль так і не вдалося вибороти 3 місце - не вистачило 6 кг.   Дякую Миколі Солодовнику за підтримку і гарну продукцію, яку я вже давно використовую і яка ловить рибу навіть в нелегких умовах. А також за організацію турніру - вона на висоті!   Дякую своїй команді, що зібралися і таки позмагалися. Зараз є багато про що подумати, що змінити та з чого винести уроки.Дякую суперникам за боротьбу.Вітаю всіх призерів - ваша перемога в складних умовах ловлі цілком заслужена! Тисну руку!   P.S. А взагалі мені дуже подобається саме така риболовля - де є питання, на які потрібно знайти відповіді, підібрати корм, знайти точки лову, де зараз є риба, думати та швидко змінюватися. А рибозаготівля, де клює в закид на що не кинь у воду - то трішки не моє ;).