Джерело
NUAM | Думаю, ви помітили, що я вкрай рідко пишу свою думку. Але під час прос...
398 Охват/переглядів
2026-01-15 19:56
Повідомлення №959
Думаю, ви помітили, що я вкрай рідко пишу свою думку. Але під час прослуховування конкурсних пісень на Нацвідбір народилося так багато думок, що потрібно їх кудись вилити.Для початку, мій список від кращого до "гіршого":LELÉKAЩукаРибаLAUDThe ElliensJerry HeilValeriya Force updMonokateMOLODIKHAYATMr. VelЗдається, я разів 20 піднімав брови, слухаючи деякі рішення в піснях — а це саме те, чого чекають єврофани. З цими піснями ми могли б зробити своє Євробачення.У мене були високі очікування від Monokate, але єдиний раз, коли я підняв брови на її пісні, це коли зазвучали елементи чи то вічхаусу, чи то фонка — щось звідти. Як ви зрозуміли, я, м'яко кажучи, не фанат такого звуку. При цьому будь-яка пісня з її недавнього EP стала б у цьому списку на друге місце — хоча я прекрасно розумію, що це взагалі не для Євробачення.Є стійке відчуття, що більшість пісень продюсувала одна команда. Можливо, поліруванням пісень під формат конкурсу дійсно займалися одні й ті ж люди.Багато фолку і брейкбіту — через це після першого прослуховування деякі пісні змішалися в голові і я забув, хто яку співав. При тому, що всі вони чудові.У кожному Нацвідборі є як мінімум один учасник, над яким у мене висить питання «що він тут робить?». Цей рік став винятком. Останні дві пісні в моєму списку я вважаю неконкурентними, але не можу сказати, що мені за них буде соромно на конкурсі.Я не дивився живі виступи, але в записі у всіх 10 учасників дуже сильний і цікавий вокал. Ну і, ви знаєте, тут все може посипатися якраз під час живого виступу або самого номера. Хоча за живий виступ деяких тут взагалі можна не сумніватися.В цілому: варто віддати належне Jamala!LELÉKA ❤️