Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Наші Гроші
Додано 14 лип 2024

Наші Гроші

@NashiGroshiUA
Кількість підписників: 12 594
Фото: 1,810
Відео: 20
Посилання: 2,330
Опис:
Новини про тендери, корумпантів, хижацькі та злодійські ціни. nashigroshi.org

👥 Кількість підписників

12 594
Середній/День:: -20
Середній/Тиждень:: +163
Середній/Місяць:: +1304

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 791
Середній/День:: 2,240
Середній/Тиждень:: 1,836
ERR: 22.16%

📊 Кількість повідомлень на день

2.9
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 2.4
Середнє за день: 2.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,760 25-07-08 06:41
Спроба №5. Колись це був хіт ВІА Гри, а тепер ‒ хроніка глухого кута закупівельників Міноборони.«Державний оператор тилу» Міноборони оголосив нові тендери на зимовий одяг на 408 млн грн. За останні кілька місяців це вже п’ята спроба по курткам і четверта на штани. І це скандал.На початку року відомство Арсена Жумаділова здивувалось чому це українські виробники продають іншим замовникам одяг дешевше, ніж «ДОТу». І опустив свої закупівельні ціни до того рівня.Але український бізнес згуртувався і просто відмовився приходити на тендери ДОТ. Оскільки це загрожувало банально зривом поставок одягу для військових, до підлеглі Жумаділова включили задню і почали підвищувати очікувані ціни. Однак бізнес закусив вудила і навіть попри загрозу отримати звинувачення у картельній змові ігнорував це.Тож тепер нова спроба. ДОТ підняв очікувані ціни на зимові куртки з «докризового» рівня 1725 грн до 2024 грн. Торги призначені на наступний тиждень. Тоді і побачимо чи задовольняться постачальники 15% добавки.
👁 2,560 25-07-07 07:57
Фірма «Carpatsky Petroleum Corporation» почала добувати нафту в Україні ще в лихих 90-х за часів Кучми на одному з родовищ "Укрнафти" на Полтавщині. Однак потім з фірмою побили горшки і вона виграла міжнародний арбітраж в Стокгольмі про те, що "Укрнафта" винна їй 190 мільйонів доларів. По ходу у фірми кілька разів змінювались власники і за останніми відомими даними, її власником є 70-річний китайський мільярдер Чжан Хунвей (фото старе).Чжан Хунвей входить у топ-50 найбагатших людей Китаю, він веде справи у нафтовій галузі. У 2010 році його компанія «United Energy» придбала у «Брітіш петролеум» групу нафтових родовищ у Пакистані за 775 мільйонів доларів. Потім «United Energy» отримала від «Китайського банку розвитку» кредитну лінію на суму 5 мільярдів доларів для допомоги в розробці активу.Зараз "Укрнафта" найняла німецьких юристів для обслуговування судового спору в містечку Целле з питань, що стосуються примусового стягнення заборгованості у межах примусового виконання рішення арбітражу в Німеччині.
👁 4,040 25-07-02 09:28
Скандал і стидоба((( Житомирська ОДА відмінила тендер на будівництво хірургічного корпусу в Звягелі вартістю 238 млн грн. Це сталося після того, як замовник спочатку неправомірно відхилив найдешевшу пропозицію київської фірми, щоб перемогла дорожча місцева компанія. Відхилена фірма виграла скаргу в Антимонопольному комітеті, і замовник був зобов’язаний повернути її на торги. Однак замість цього обладміністрація швидко знайшла власні помилки у тендерній документації і скасувала тендер взагалі, аби підряд не дістався дешевшій фірмі. Оскільки будівництво планувалось за гроші Єврсоюзу по програмі Ukraine Facility. То саме цей нюанс замовник використав для того, щоб знести торги. Він після рішення АМКУ «раптом» побачив, що відразу не вписав в тендерну документацію низку посилань на Рамкову угоду між Україною та ЄС. У тому числі він мав зробити згадки про фінансування Євросоюзом з використанням емблеми ЄС. А от емблеми не поставив. І тому вирішив скасувати торги. Бо Житомира не існує для інших))))
👁 2,370 25-06-29 14:33
У мене нова футболка від ПП «Ярослав»* і нові враження про українську корупцію. Як розказав Шабунін, Умєров фактично завершив і формалізував всякими бумажками Систему, яку навіть без великого бажання можна використовувати для корупції, розкрадань і саботажу. Йдеться про формування такої системи закупівель на потоках розміром понад 350 млрд грн в рік, при якій #рафік_всігда_нєуовіноувєн_саусєм. Все закрито військовою таємницею навіть від донорів України, які досі остерігаються давати нам дикі гроші на зброю, бо їм також показують дулі замість інформації.З точки зору публічної корупції – це правильний хід. Ти мінімізуєш тирєво і порєво на помітних публічних тендерах. І переводиш зйом диких марж в засекречені закупівлі. А це – зброя і енергетичне будівництво. І там уже балдєєш від душі. Ніхто ж не бачить. А отвічать якшошо буде Система Верифікацій і Робочих Груп з колективними підписами. Я даже не знаю кого садить будуть, якщо дізнаються що зараз снаряди міни та дрони купують з мільярдними переплатами. І не знаю навіть хто про це з правоохоронних антикорупціонерів дізнаватиметься. Такі часи. https://youtu.be/lDlfdNPJmSM?si=HNDbFfzBa_DRTVUz *Якось дешево і зненацька купив футболку, то ж так само раптово взяв і порекламував. А Шабунін досі в шпілєному мерчі в армії совається)))
👁 2,400 25-06-25 14:34
Я не знаю хто радить Банковій по справі Чернишова, але роблять максимально так, аби зробити Зеленському гірше. Є проста історія – кум президента попав в справу НАБУ. По ній прокуратура навіть не вимагає арешту, достатньо грошей для застави. І все – справа потім роками розглядатиметься в ВАКС (середній термін там три роки, а Насіров з Мартиненко – так вообще розглядаються коли в фейсбук прийшло покоління тих, хто навіть не знає їх прізвищ і не в курсі життя до Зеленського). Міністр юстиції Стефанишина і керівник МінАПК Висоцький мають свої історії з НАБУ – і нічо, безпалєвно ходять на роботу в уряд.А з Чернишовим якась суцільна срака-мотика. То навіщось на тиждень затримався за кордоном, коли його оточенню вже вручили підозри. І замість одного дня позору – отримали тиждень розкрутки позорища. А тепер замість прийти в суд і хоча б в закритому режимі отримати заставу – віце-прем’єр показово плює в очі суду, мовляв я тут работу работаю, а мене відволікають на всюку хрінь. Звісно він знову зірка смерті для Зеленського.Воленс-ноленс примушують повірити в історію про те, що таким чином Єрмак накручує Зеленського проти Чернишова-Міндіча (ну бач який токсік від них, давай вже здихаємось тих старих дружбанів) і проти самих антикор-органів (оце ж ці підараси перетинають червоні лінії, вже по кумам пішли, треба мочить їх в сортирах, тим більш Трампу похер).https://youtu.be/3b9Gj53T1Kk?si=VLCIs7TAl6Vhomts
👁 2,400 25-06-13 15:34
Про це дізнались адвокати Кауфмана, якому по другій справі «Бек-офіс» таки світила тюряйка. Але яка в суді тепер теж би розглядась з підозрою щодо ангажементу НАБУ стосовно олігарха. Типу мочать з усіх стволів, аби відкотив. З іншого боку слідство теж розуміло, що в ВАКС ще вроді як ні разу не було розгляду в притомні строки справ, в яких більше півдесятка підозрюваних. Сплошні переноси розгляду і в результаті цілком реально отримати закриття справи за збігом строків. В результаті народився ось цей компроміс. Обидві справи не закінчуються тюрмою для Кауфмана, терміни умовні, мільярдний штраф в казну, 106 мільйонів гривень вносить на ЗСУ.Ну і тепер про винуватця цього піздєца. Про цю історію з Браверманом пів Києва знало давно, а друга половина дізналась цього року, коли ці дані потрапили в звіт міжнародних аудиторів НАБУ! Вони це назвали «неналежні особисті стосунки детектива НАБУ і свідка». Скрін про цю «прогалину на практиці» я доліпив до фотки Бравермана і Гутовської. Навіть міжнародники прифігіли з того, що купа народу про це знала, але Управління внутрішнього контролю НАБУ нічого не робило. Хоча і створено для того щоб слідкувати зсередини за виходками і стилем життя детективів. Воно встало з стільця лише тоді, коли про це почали писати у фейсбуках і медіа https://surl.li/vvkisn . Тобто лише тепер цього авантюриста може викинуть з роботи. І цікаво – а перевірять може він ще з кимся трахнувся по іншій справі? Може ще шо зламав?В общім, Кривонос не тронув Управління внутрішнього контролю, яке ще в скандалі з Углавою спрацювало на його захист. Що ще треба зламать в НАБУ, аби стала очевидна його внутрішня безалаберність? Аудитори попри цей замєс зрештою випустили безхребетний висновок: нада шось виправлять, але Кривоноса можна залишити. Ну от чого б тоді НАБУ змінювалось зсередини?
👁 2,000 25-06-10 15:20
Це наша вчорашня новина про дуже високу ціну підручника 3900 гривень. Вона настільки висока, що навіть інші малотиражні підручникb коштують вдвічі дешевше. Тому ми обережно писали, що така висока ціна лише "певною мірою" пояснюється саме малотиражністю. І виявилось що такі да))) Видавництво "Ранок" перевірило свою калькуляцію і знайшло помилку. За ціну поліграфічних послуг замість 208,13 грн, поставили 2081,3 грн. Пояснюють людським фактором, що в принципі справді можливо. Бо інші малотиражні підручники "Ранку" в цьому замовленні справді вдвічі дешевші. Таким чином, загальна вартість одного примірника становитиме 1 933,12 грн. Відповідний лист видавництво вже відправило замовнику в Міносвіти, і оскільки ніяких грошей ще ніхто нікому не платив, то виправити все дуже просто - додатковою угодою внесуть відповідні зміни і ціну майже 2-мільйонного підряду мають знизити на 900 тисяч гривень. Це і є різниця коми, поставленої не в тому місці в поліграфічних послугах. Дякуємо Видавництво "Ранок" за реакцію!
👁 2,300 25-06-08 16:02
Розповів НВ (див. ютуб) нові новини з фронту, де корумпанти перемагають антикорупціонерів. В умовах коли Трамп насаджує корупцію і згорнув всю підтримку України, залишивши нас з слабкодухими європейцями, то наші злодії не могли не скористатись вікном можливостей. 🙈 Вже забили на реформу митниці і призначення нового керівництва. 🙈 Прямо сьогодні, зранку на Трійцю, дуже відверто забили на вибори голови Бюро економічної безпеки (там в фінал конкурсу вийшли тільки детективи НАБУ, а друге НАБУ та ще й в такому органі як БЕБ Банковій ніяк не улибається, тому українська частина конкурсної комісії тупо заморозила процес до безкінечності). 🙈 Плюс деякі детективи НАБУ і прокурори САП осмілились тронути людину з прізвищем Міндіч і не тільки за продєлкі на обленерго. І це після того як домахались до Смірнова, хоч і колишнього, але все-таки говорливого носія секретів. В умовах коли захищають навіть голову АМКУ Кириленка (ну от хто він Зеленському? Я справді не знаю) – то за Міндіча взагалі можуть запхати червоні лінії в дупу.Ті хто поруч зі мною знають коли я вперше і чому спрогнозував, що Офіс президента розвалить антикор. Для мене було лише питанням часу, коли я почую, що на Печерських пагорбах вже оселилась ідея повного зносу тріади НАБУ+САП+ВАКС. І ось цими днями я почув такі розмови. Не знаю наскільки це елегантно і законно буде зроблено. У Татарова нарешті є можливість показати чого він вартий без мізків Портнова, які зараз портяться десь у морзі. Тепер НАБУ і де-юре і де-факто не можуть бути «американськими посіпаками», бо Трампу глибоко насрать на цю вітрину демократії в Україні. Американському президенту не треба виправдовуватись перед американськими виборцями за підтримку України і показувати на прикладі НАБУ як працюють інвестиції в демократичні реформи. Бо Трамп вже ніхєра не дає і взагалі йде звідси.https://www.youtube.com/watch?v=VZJsArWWaJ0
👁 2,900 25-06-03 10:18
Справа стосується закупівель по завищених цінах на тендерах «Харківобленерго» у 2021 році – двох закупівель лічильників електроенергії на 301 млн грн та на 35 млн грн, а також трансформаторів на 328 млн грн. Про завищені ціни на трансформатори тоді писали «Наші гроші» (див. «Харківобленерго» дало третину мільярда на трансформатори по втричі завищеній ціні).Слідчі нарахували завищення цін на 132,5 млн грн. Але після укладення тендерних угод ці договори були виконані лише частково, у тому числі через вторгнення РФ та проведення слідчи дій детективами НАБУ. Тому фактичних збитків було нанесено менше – слідство нарахувало 12,5 млн грн.Наразі у цій справі повідомлено про підозру 8 особам.У межах досудового розслідування встановлено, що в.о. генерального директора АТ «Харківобленерго» у змові з особою, що здійснювала контроль за низкою комерційних підприємств-постачальників енергетичного обладнання, створили організовану групу. Впродовж квітня – вересня 2021 року керівник АТ «Харківобленерго» забезпечив обрання двох «потрібних» компаній переможцями закупівель послуг із постачання 11 904 одиниць трансформаторного обладнання та 79 425 одиниць електровимірювальних приладів (лічильників та допоміжного обладнання).Відповідно до завдань і розподілених ролей керівник відділу Харківської торгово-промислової палати та приватний оцінювач, діючи в інтересах майбутніх переможців, забезпечили формування свідомо завищеної очікуваної вартості закупівель.
👁 2,800 25-05-29 06:41
Несправедливо получається, коли одним нари, а іншим Канари. ДБР затримало директора «Нижньодністровської ГЕС» за старі тендери 2023 року. Кажуть, що ціни будматеріалів там були завищені. «Наші гроші» подивились на ціни бетону і щебню у тих кошторисах, і м’яко кажучи, вони нас не вразили. Якщо у «Нижньодністровської ГЕС» слідчі вважають корупційною ціну бетону 5 074 грн/куб. м (з урахуванням доставки та ПДВ), то ніхто зі слідчих не звернув увагу на ціну бетону на тендерах «Укргідроенерго» для сусідньої Дністровської ГЕС на рівні 7 424-7 844 грн. Чому Луніну за бетон по 5074 гривні - СІЗО, а Сироті за бетон по 7844 - відставочка з почесним виходом? Я розумію, що йде зачистка гідроелектростанцій від менеджерів, які десятиріччями сиділи там, і плювати хотіли на всяких міністрів. І що тепер Галущенко в додаток до атомки отримав ще й гідру в окормлєніє. Але ж кричуща різниця, чи не так? Хоча чого б я ще чекав. Прихильникам Зеленського все рівно, що робиться Ім'ям Його. А відтак це нова норма.