Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Наші Гроші
Додано 14 лип 2024

Наші Гроші

@NashiGroshiUA
Кількість підписників: 12 594
Фото: 1,810
Відео: 20
Посилання: 2,330
Опис:
Новини про тендери, корумпантів, хижацькі та злодійські ціни. nashigroshi.org
Джерело

Наші Гроші | Прокурори-інваліди - на фронт, Батько радника Єрмака в МСЕК, Унітази -...

Логотип телеграм спільноти - Наші Гроші Наші Гроші @NashiGroshiUA
4 100 Охват/переглядів 2024-10-22 06:52 Повідомлення №1897
Прокурори-інваліди - на фронт, Батько радника Єрмака в МСЕК, Унітази - замість зброї ШАБУНІН/НІКОЛОВЦе заголовки до нашої розмови в гостях у Трибушної. Екстреної настільки ж, наскільки Зеленський вчасно побачив, що вороги і корупціонери ще є і не всі виїхали. Верховний головнокомандуючий вирішив зібрати РНБОУ через тиловий піздарєз у медичних комісіях і прокуратурах.І я думаю, що збори РНБОУ – це черговий спосіб просто збити хвилю гніву, в ОПі напевне поміряли соціологію і вирішили, що розкачана історія про корупцію в МСЕК достойна зібрати цей нікчемний орган, де зазвичай хіба що санкції якісь странні накладають на контрабандистів. Хотіли б в’їбать прокурорів – вже б провели перевірки. Якщо незрозуміло – є критерії як відрізнити інваліда. У них є проблеми з самоосблуговуванням та життєдіяльністю. Якщо у прокурора є фейкова справка, на основі якої він за всі роки отримав мільйони і десятки мільйонів гривень пенсії – це нанесення збитків в особливо крупних, це можливість змити вину на фронті.Ну і да. Рівно рік тому після чергового витка напруги з військовими лікарняними комісіями Зеленський вже збирав РНБОУ, строго наказував цифровізувати. І що – багато зробили після того РНБОУ?В общім, горить-палає. І я побачив в коментарях велику зміну. Зараз все частіше говорять не про люстрацію в мусорних баках чи судово-кримінальні розслідування. А про застосування фпв-дронів, які зараз тисячами щодня взлітають на фронті. Це реально не шутки. У корумпантів не вистачить ребів на свої маєтки.https://www.youtube.com/watch?v=v_oMZjWtaLc&t=31s