Джерело
Наші Гроші | Маємо перший великий провал у 2020 році, коли Зеленський з Єрмаком вич...
3 400 Охват/переглядів
2024-10-08 07:39
Повідомлення №1869
Маємо перший великий провал у 2020 році, коли Зеленський з Єрмаком вичищали спадок Авакова, і через кадрову чехарду не встигали налагодити нормальні потоки. І з заходом Камишіна тоді якраз ситуація налогодилась.Провал 2022 зрозумілий - війна зупинила все. А потім розвал стосунків Кубракова і Голика привів на вершечок Лященка. І ситуація знову почала налагоджуватись.Потім детективи НАБУ розвалили внутрішньозалізничну вертикаль сбушника Артема Шила, з яким у Лященка ще до роботи в УЗ були ділові стосунки на рівні кума. Кілька детективів реально звільнились з НАБУ і зайшли у внутрішню безпеку УЗ. Після цього тендерні потоки, де з відсотка і формулась неуставні отношенія, знову впали. Як видно з графіка, за три чверті цього року УЗ протендерило вдвічі менше торішніх показників. А значить новому керівництву ще є квартал дотендеритись до старих показників.В Інтерфаксі пишуть, що вірогідними кандидатами є Олег Перцовський з пасажирських перевезень, Вячеслав Єрьомін з вантажних перевезень і Роман Черніцький з колійного господарства (я його ще з часів Дубневича пам'ятаю). Кого оберуть - реально не знаю, інтерфаксівці кажуть, що Перцовський в приорітеті. Поживем побачим.