Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Наші Гроші
Додано 14 лип 2024

Наші Гроші

@NashiGroshiUA
Кількість підписників: 12 594
Фото: 1,810
Відео: 20
Посилання: 2,330
Опис:
Новини про тендери, корумпантів, хижацькі та злодійські ціни. nashigroshi.org
Джерело

Наші Гроші | Штілєрман бреше чи справді щодня отримує від 10 мільйонів євро за дрон...

Логотип телеграм спільноти - Наші Гроші Наші Гроші @NashiGroshiUA
3 480 Охват/переглядів 2026-04-07 06:05 Повідомлення №3040
Штілєрман бреше чи справді щодня отримує від 10 мільйонів євро за дрони?На щастя, «Reuters» не побрезгував задокументувати хвальби Штілєрмана про успєшні успєхі «Файєр пойнту». Я не буду стібатись над «альтернативою Петріоту», яка ефективно збиватиме рашистську балістику дешевше 1 мільйона доларів за постріл – тут нехай ̷м̷е̷д̷и̷к̷и̷ фахівці розбираються. І те, що «фламіндічі» досі не виробляються у промислових масштабах через відсутність достатньої кількості ракетних двигунів – нехай буде на совісті Зеленського, який обіцяв нам 3 тисячі ракет ще торік.А от один факт дуже цікавий:«Fire Point заявляє, що виробляє сотні безпілотників дальнього радіусу дії на день, виробництво кожного з яких коштує близько 50 000 євро ($57 775)». Я тупо взяв калькулятор в руки і помножив. Якщо Штілєрман каже про «сотні на день» - ок. Візьмемо найменшу можливу кількість сотень – себто дві сотні. 200 множимо на 50 тисяч євро і отримуємо 10 мільйонів євро доходу в день. Нехай іноді фірма пригальмовує виробництво до нуля. Тоді виходить, що за 300 днів на рік фірма виробляє дронів на 3 мільярди євро. Фактично це половина всього ринку дронів в розмірі $6,3 млрд (це підрахунки Київської школи економіки).Офіційно держава дозволяє на дронах до 25% прибутку. Тобто фірма, яка формально належить Штілєрману, може заробляти чверть від вищенаведеного розрахунку доходу у розмірі 3 мільярдів євро. Тобто прибуток (не дохід) - до 0,75 млрд євро.І тут виходить два варіанти. Або Штілєрман безбожно понтується перед «Рейтерсом», щоб надути капіталізацію для можливих тьорок з арабами. Або податківці мають клієнта для сплати мільярдних податків з прибутку в гривні. А Україна має нового олігарха.