Джерело
Наші Гроші | Цими днями значна частина одеситів сидить без світла, бо рашисти розва...
3 010 Охват/переглядів
2025-12-25 15:03
Повідомлення №2803
Цими днями значна частина одеситів сидить без світла, бо рашисти розвалили місцеву енергетику. Та ще й розвалюють шахедами мости, що поєднують «острівну» Бесарабією з «материковою» Україною. Все це можна було раніше і краще захистити різними конструкціями, подібними до тих, що встановлюють на підстанціях «Укренеро» (на фото) Шахеди вибухають на них, за кілька метрів від об’єкту і вже не наносять суттєвої шкоди споруді. Так, це не гарантує повної неушкодженості. Але точно збільшило шанси на виживання і зменшило б шкоду від шахедів. Для цього треба були гроші і будівельники. Однак одеська влада всіх рівнів не ініціювала цього, не придумувала як самій зробити захисні споруди там де центральна влада не парилась місцевими проблемами. А займалась звичними тиловими розпилами. Ми вибрали з «Прозорро» десяток найбільших тилових ремонтів в Одеській області за 2024-2025 роки на суму понад 1 мільярд гривень. Тобто це те, у що закопували ресурси, коли вже було очевидно, що і як рашисти довбуть. Проголосуйте ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️