Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Наші Гроші
Додано 14 лип 2024

Наші Гроші

@NashiGroshiUA
Кількість підписників: 12 594
Фото: 1,810
Відео: 20
Посилання: 2,330
Опис:
Новини про тендери, корумпантів, хижацькі та злодійські ціни. nashigroshi.org
Джерело

Наші Гроші | Розповів НВ (див. ютуб) нові новини з фронту, де корумпанти перемагают...

Логотип телеграм спільноти - Наші Гроші Наші Гроші @NashiGroshiUA
2 300 Охват/переглядів 2025-06-08 16:02 Повідомлення №2341
Розповів НВ (див. ютуб) нові новини з фронту, де корумпанти перемагають антикорупціонерів. В умовах коли Трамп насаджує корупцію і згорнув всю підтримку України, залишивши нас з слабкодухими європейцями, то наші злодії не могли не скористатись вікном можливостей. 🙈 Вже забили на реформу митниці і призначення нового керівництва. 🙈 Прямо сьогодні, зранку на Трійцю, дуже відверто забили на вибори голови Бюро економічної безпеки (там в фінал конкурсу вийшли тільки детективи НАБУ, а друге НАБУ та ще й в такому органі як БЕБ Банковій ніяк не улибається, тому українська частина конкурсної комісії тупо заморозила процес до безкінечності). 🙈 Плюс деякі детективи НАБУ і прокурори САП осмілились тронути людину з прізвищем Міндіч і не тільки за продєлкі на обленерго. І це після того як домахались до Смірнова, хоч і колишнього, але все-таки говорливого носія секретів. В умовах коли захищають навіть голову АМКУ Кириленка (ну от хто він Зеленському? Я справді не знаю) – то за Міндіча взагалі можуть запхати червоні лінії в дупу.Ті хто поруч зі мною знають коли я вперше і чому спрогнозував, що Офіс президента розвалить антикор. Для мене було лише питанням часу, коли я почую, що на Печерських пагорбах вже оселилась ідея повного зносу тріади НАБУ+САП+ВАКС. І ось цими днями я почув такі розмови. Не знаю наскільки це елегантно і законно буде зроблено. У Татарова нарешті є можливість показати чого він вартий без мізків Портнова, які зараз портяться десь у морзі. Тепер НАБУ і де-юре і де-факто не можуть бути «американськими посіпаками», бо Трампу глибоко насрать на цю вітрину демократії в Україні. Американському президенту не треба виправдовуватись перед американськими виборцями за підтримку України і показувати на прикладі НАБУ як працюють інвестиції в демократичні реформи. Бо Трамп вже ніхєра не дає і взагалі йде звідси.https://www.youtube.com/watch?v=VZJsArWWaJ0