Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - NaftogazUA
Додано 01 лют 2022

NaftogazUA

@NaftogazUA
Кількість підписників: 19 605
Фото: 2,110
Відео: 138
Посилання: 1,120
Опис:
Зрадопереможні новини енергонезалежності. Приєднуйтесь!

👥 Кількість підписників

19 605
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: -13
Середній/Місяць:: -28

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 677
Середній/День:: 2,900
Середній/Тиждень:: 7,803
ERR: 23.86%

📊 Кількість повідомлень на день

0.6
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.6

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2024-06-17
Офіційно не підтверджена 2024-06-16
Офіційно підтверджена 2024-05-05
Офіційно не підтверджена 2024-05-04
Офіційно підтверджена 2024-05-03
Офіційно не підтверджена 2024-05-02
Офіційно підтверджена 2024-05-01
Офіційно не підтверджена 2024-04-30
Офіційно підтверджена 2024-04-28
Офіційно не підтверджена 2024-04-25
Офіційно підтверджена 2024-04-22
Офіційно не підтверджена 2024-04-20
Офіційно підтверджена 2024-04-19
Офіційно не підтверджена 2024-04-18
Офіційно підтверджена 2024-04-16
Офіційно не підтверджена 2024-04-07
Офіційно підтверджена 2024-04-05
Офіційно не підтверджена 2024-04-03
Офіційно підтверджена 2023-11-18
Офіційно не підтверджена 2023-11-17
Офіційно підтверджена 2023-10-25
Офіційно не підтверджена 2023-10-24
Офіційно підтверджена 2023-08-29
Офіційно не підтверджена 2023-08-28
Офіційно підтверджена 2023-04-01
Офіційно не підтверджена 2023-03-31
Офіційно підтверджена 2023-03-29
Офіційно не підтверджена 2023-03-28
Офіційно підтверджена 2023-03-03
Офіційно не підтверджена 2023-03-02

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,800 22-11-04 15:09
Олексій Чернишов очолив Нафтогаз💬 «Я переконаний у тому, що колектив Нафтогазу під керівництвом Олексія Чернишова виконає всі пріоритети, які ми маємо сьогодні, та за якими стоїть величезна щоденна та важка робота людей, подекуди, з ризиком для життя»‎,-підкреслив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, представляючи Олексія Чернишова колективу компанії. Олексій Чернишов подякував голові Уряду за висловлену довіру та зупинився на завданнях,які потребуватимуть першочергової уваги, зокрема:🔹 забезпечення енергетичної стабільності та незалежності;🔹 зростання довіри до Нафтогазу з боку держави, міжнародних партнерів, кредиторів та інвесторів;🔹 стале проходження нинішнього опалювального сезону.💬 «‎Для мене є честю очолити компанію, яка є одним із ключових елементів для нашої енергетичної безпеки. Маємо дуже багато працювати для того, щоб Нафтогаз став сильною, незалежною, прозорою інституцією, що здатна ефективно виконувати поставлені перед нею завдання»‎,-наголосив Олексій Чернишов.Більше тут: cutt.ly/DNZBifZ.
👁 2,200 22-11-02 17:34
🇲🇩 Газ та електроенергія в Молдові: скільки коштує та як заощаджуютьВід власної неспроможності здолати нас на полі бою ворог влаштовує терор енергетичній та цивільній інфраструктурі України. Титанічними зусиллями енергетики повертають газ та світло в наші оселі. Наше ж завдання - економно ставитись до ресурсів і берегти сили країни.Сьогодні в рубриці #РазомТепліше розповідаємо про наших сусідів з Молдови: як вони економлять ресурси та бережуть гаманці від високих цін на комуналку.👉 Один кубометр газу в Молдові коштує 22,99 лея або 44 грн. Це приблизно у 5,5 раза більше, ніж сьогодні пропонує Газопостачальна компанія "Нафтогаз України"(7,96 грн за кубометр).Загалом середньостатистичний житель Молдови витрачає майже у 2,3 раза більше коштів на комунальні послуги, ніж українець. Це 132 євро (≈ 2563 MDL) для квартири площею 85 кв. м (дані сервісу Numbeo: https://cutt.ly/TNhezCV).При цьому, середня заробітна плата в Молдові нижче середнього рівня оплати праці в Україні до початку повномасштабного вторгнення: близько 13 тис. грн проти 14 тис. грн.Тож місцеві жителі знають і вміють організовувати побут так, щоб не переплачувати за і до того не дешеві енергоресурси: проводять термо- та теплоізоляцію будівель, вчасно ремонтують та оновлюють необхідне обладнання, контролюють опалення за допомогою термостату тощо.Ще одна доречна побутова звичка - використовувати пральну чи посудомийну машину після 23:00, а також заряджати гаджети (мобільні, павербанки, ноутбуки) лише вночі.Минулого тижня через дефіцит електроенергії в країні Нацкомісія Молдови з надзвичайних ситуацій затвердила низку посилених заходів з енергоощадження:🔹 рекомендовано не користуватися ліфтами в часи пік: з 7 до 11-ї та з 18 до 23-ї години;🔹 температура повітря у комерційних та громадських будівлях має бути знижена до 19°C, а в неробочий час - до 15°C;🔹 рекомендовано скоротити освітлення всередині будівель на 30%, виключити фонтани, вітрини, декоративне освітлення, рекламу, вимикати ескалатори з 7 до 11 та з 18 до 20 години;🔹 підприємствам, що використовують електричні печі, рекомендовано частіше користуватися ними не в годину пік. А компанії водопостачання та каналізації мають мінімізувати споживання електроенергії з 7 до 11-ї та з 18 до 23-ї години.#ЗимаБлизько
👁 2,100 22-10-31 16:05
Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 25-31 жовтня 2022 року🔷 Наші колеги з АТ “Укргазвидобування” минулого тижня відновили роботу декількох інфраструктурних об’єктів на деокупованій території України і готуються до запуску інших. Результатом стане додатковий видобуток близько 500 тис. куб. м природного газу на добу. Більше про це тут: cutt.ly/YNEJozH При цьому компанія незмінно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться у безпосередній близькості до лінії зіткнення. 🔷 Підземні сховища АТ “Укртрансгаз - Оператор газосховищ України” працюють у штатному режимі, команда компанії й надалі невтомно допомагає нашим захисникам на фронті.Минулого тижня три коптери, на які завдяки благодійній лотереї вдалось зібрати 400 тис. грн, приїхали до 30 окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького. Також Укртрансгаз самостійно налагодив виробництво приладів нічного бачення - колеги вже виготовили п’ять перших приладів для автівок військовослужбовців. 🔷 Усі діджитал-сервіси Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" працюють у повному доступі. За тиждень контакт-центр компанії опрацював понад 141 тис. дзвінків. 🔷 Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" (Нафтогаз Тепло) минулого тижня подавали електроенергію споживачам згідно зі стабілізаційними графіками погодинних відключень.Новороздільська та Новояворівська ТЕЦ працюють у звичному режимі. Теплогенеруюче обладнання та теплові мережі готові до роботи в осінньо-зимовий період. Опалювальний сезон у містах розпочнеться, коли протягом трьох днів середньодобова температура становитиме +8 градусів чи нижче, а також після відповідного розпорядження міських голів.🔷 АТ “Укрспецтрансгаз” та АТ “Укртранснафта” надалі працюють у штатному режимі в умовах воєнного стану.🔷 ВАТ “Кіровоградгаз” працює у звичайному режимі. 🔷 АТ “Донецькоблгаз” продовжує відновлювати газопостачання в окремих районах Донеччини.Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії у соціальних мережах (Facebook, Telegram, Twitter).Слава Україні!
👁 2,700 22-10-28 18:44
Російський експорт викопного палива ніколи не повернеться до рівня 2021 року, а його частка в міжнародній торгівлі нафтою та газом зменшиться вдвічі до 2030 року.Про це йдеться у звіті Міжнародного енергетичного агентства (IEA).👉 За прогнозом аналітиків, країну-заправку не врятують навіть азійські ринки. Вони не зможуть сповна замістити обсяги, які раніше йшли до Європи. У 2025 році видобуток нафти в росії буде на два мільйони барелів на день нижчий, ніж у 2021, а видобуток газу впаде на 200 мільярдів кубометрів.👉 На тлі цих прогнозів росія намагається чинити опір санкціям та вже заявила, що не продаватиме нафту за штучно обмеженою ціною. За даними Bloomberg, вона скуповує та орендує через посередників танкери, створюючи власний “тіньовий флот”, який возитиме її токсичну нафту в обхід санкцій. Втім, проблеми зі страховкою та вторинні санкції на покупців можуть швидко перетворити цей “флот” на ще одну діру для державних фінансів агресора.👉 Операція “газовий шантаж” також провалена. Європа витратила великі гроші та запаслася газом навіть трохи надлишково. Внаслідок цього ціна газу почала зменшуватись (навіть нижче 1000 дол. за тис. куб. м). При цьому нові постачальники, наприклад, Азербайджан, захоплюють цей привабливий ринок. З початку року видобуток газпрому вже впав на 17%, і це, як ми бачимо з аналітики IEA - не межа. Хай палає, скажемо ми. Зло має бути покаране.
👁 3,700 22-10-21 10:44
Розбавляти газ повітрям не можна, адже це призведе до вибуху. Щоб розбавити газ, до нього потрібно додати будь-який інертний газ. Оскільки вартість інертних газів висока, то розбавляти ними газ просто невигідно. Червоний або жовтий колір полум’я може бути з кількох причин: забруднена газова плита— тоді треба почистити сопло пальника; в приміщенні недостатньо кисню; недостатній тиск у системі — це відповідальність саме облгазів. 📌 За якість газу у газорозподільній мережі відповідає оператор ГРМ (облгаз)Магістральними газопроводами газ транспортується під високим тиском. Для споживачів тиск понижується до рівня плити, котла. Якщо є підозри щодо якості газу або тиску у трубі, напишіть заяву до облгазу. Він зобов'язаний відреагувати протягом 2-5 днів та направити свого представника.📌 Перевірити якість газу можна і за власний кошт в хімлабораторії. Якщо перевірка підтвердить невідповідність газу стандартам, облгаз зобов’язаний перерахувати обсяги спожитого газу і виплатити споживачу компенсацію.
👁 2,600 22-10-16 16:52
Не лише українські газ, робочі руки та ресурси, а й головне — мізки — лягли в основу енергетичного становлення радянського союзу. І поки російські пропагандисти продовжують співати про “украіни нікогда нєбило” та “ім всьо падаріл лєнін”, ми розповідаємо правду.👉 Цього тижня в рубриці ​​#історія_українських_вуглеводнів про Інститут електрозварювання імені Є.О. Патона (ІЕЗ). Саме завдяки їхнім технологіям були зварені сотні тисяч труб, які утворили гігантську за своїми масштабами газотранспортну систему на нашому континенті. 🔹 Автоматичне зварювання під флюсом — новація, яку впровадив Євген Оскарович Патон. У роки Другої світової війни автомати швидкісного зварювання дозволили у 8 разів знизити трудомісткість виготовлення корпусу танка Т-34. У той час в жодній країні, крім радянського союзу, автоматичне зварювання під флюсом броньових сталей ще не було розроблене. Коли почали будуватись перші великі газопроводи, саме ІЕЗ розробляв технології зварювання та проектно-технічну документацію щодо організації зварювальних робіт. Науковці розробили три варіанти виконання складально-зварювальних робіт на трасі будівництва трубопроводу. 🔹 Так було створено метод зварювання під шаром флюсу стиків трьох-чотирьох труб в секції, які потім вручну зварювались на трасі.Ця технологія досі залишається актуальною для спорудження магістральних трубопроводів. Вона здобула світове визнання й використовувалась не лише в радянському союзі, а й за кордоном. 🔹 Крім цього інститут відіграв важливу роль в організації виробництва труб великого діаметра, які в той час в межах радянського союзу не виготовлялись.🔹 Інститут також проводив роботи зі створення нового й удосконалення наявного обладнання для зварювання у польових умовах. Зокрема, було розроблено комплекс "Стик". Він надійно працював у різних природно-кліматичних умовах, забезпечував високу якість зварних стиків і кращу продуктивність порівняно з ручним зварюванням. На час спорудження газопроводу "Дашава-Київ-Москва" у світовій практиці не існувало технологій контактного зварювання труб діаметром понад 150 мм. 🔹 З 1975 р. почали застосовувати створений в інституті комплекс "Север-1", до складу якого входила самохідна зварювальна машина. За допомогою цього комплексу зварено понад 60 тис. км трубопроводів, зокрема близько 6 тис. км прокладених на крайній півночі росії.Це лише маленька крапля в морі технологій та новацій, що розробив Інститут електрозварювання імені Є.О. Патона. Діляться цим дописом — хай більше людей знають, що нам ніхто нічого не “даріл”.
👁 3,100 22-10-10 15:06
Сьогодні був важкий день для всієї України, суттєво постраждала й енергетична інфраструктура.Просимо всіх максимально допомогти нашим колегам, що зараз лагодять країну, та зменшити споживання енергоресурсів, особливо електрики. Якщо працюватимемо як команда, ніхто не зможе здолати Україну! 👉 А зараз коротко про стан та роботу підприємств Групи Нафтогаз за сьогодні, 10 жовтня 2022 року, та попередній тиждень.🔷 Об‘єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз - Оператор газосховищ України” залишаються під посиленою охороною та продовжують стабільно працювати.Окрім цього, підприємство незмінно продовжує допомагати нашим захисникам. Минулого тижня на фронт було передано буржуйки, чотири вантажівки підвищеної прохідності та чергову партію засобів, виготовлених із металу, що був наданий Групою Метінвест у рамках спільного благодійного проекту. 🔷 АТ «Донецькоблгаз» продовжує підготовку до повернення газопостачання в окремі райони Донеччини. Всі підрозділи працюють в посиленому режимі.Сьогодні, 10 жовтня, відкрилися абонентські відділи у всіх управліннях, здійснюється прийом замовлень на підключення, уточнюються показники лічильників.Сьогодні та вчора ударами ворожих ракет були пошкоджені мережі в Костянтинівці та Слов‘янську, однак, завдяки зусиллям наших колег, всі вражені мережі вже відремонтовано.🔷 АТ «Укргазвидобування» продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.🔷Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" продовжує стабільно працювати заради своїх клієнтів. Всі діджитал-сервіси компанії незмінно працюють в повному доступі. За тиждень контакт-центр компанії опрацював 187 527 дзвінків.🔷 ТЕЦ Новояворівська та Нового Роздолу (Нафтогаз Тепло) непошкоджені. На жаль, в Новому Роздолі було пряме попадання в підстанцію НЕК Укренерго, через це споживачі міста наразі залишаються без електроенергії. В Новояворівську також були проблеми з роботою підстанції, однак подачу електроенергії вже відновлено всім споживачам. 🔷 7 жовтня 2022 року Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» придбала природний газ у результаті відкритих торгів. Усього в аукціоні взяли участь 11 компаній, два продавці змогли реалізувати ресурс. Загальний обсяг купівлі — 2,8 млн куб. м. Середня ціна — 38 637,14 грн за 1000 куб. м з ПДВ.🔷 АТ «Укртранснафта» та АТ «Укрспецтрансгаз» надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.🔷 ВАТ “Кіровоградгаз” працює у звичайному режимі. Слава Україні!
👁 2,200 22-09-28 09:40
Заява Газпрому є ще одним прикладом зневаги до верховенства права та зв’язку Газпрому з війною рф проти УкраїниЗаява ПАТ «Газпром» (російська федерація), зроблена увечері 27 вересня, про начебто запровадження росією санкцій проти Нафтогазу та призупиненням фінансових операцій через ініційований Нафтогазом арбітраж, є ще одним прикладом зневаги до верховенства права. Ця заява вкотре доводить, що Газпром є інструментом незаконної агресивної війни рф проти України.Газпром викривляє інформацію та маніпулює фактами. НАК «Нафтогаз України» послався на форс-мажорні обставини, які унеможливили від травня транспортування газу через точку входу «Сохранівка», оскільки вона контролюється збройними силами росії. Натомість Нафтогаз запропонував перекинути ці обсяги транзиту на іншу точку входу - «Суджа» - без жодних додаткових витрат з боку російської сторони. Отже, Нафтогаз надав необхідні послуги, проте Газпром відмовився ними скористатися. Всупереч твердженням Газпрому, контракт не дає Газпрому права виправдовувати невиконання своїх платіжних зобов’язань форс-мажорними обставинами, які зазначив Нафтогаз.Запровадження Швецією та Швейцарією санкцій через російську агресію проти України, очевидно, жодним чином не впливає ані на зміст та застосування відповідного законодавства, ані на неупереджене проведення арбітражу незалежними арбітрами, призначеними обома сторонами спору. Арбітраж відбудеться незалежно від участі в ньому Газпрому.Відповідно до чинної угоди про надання послуг з транспортування природного газу, укладеної в 2019 році між Газпромом та Нафтогазом, Газпром визнає право Нафтогазу звертатися до арбітражу у випадку виникнення спорів. Наразі, коли Нафтогаз використовує це право, це є звичайною реалізацією договірного права, а не «недружнім актом». Погроза Газпрому про накладення російських санкцій проти законного використання Нафтогазом цього права вкотре доводить тісний зв’язок між Газпромом з російською державою та ставить під загрозу весь міжнародний механізм мирного розв’язання спорів, учасником якого росія є відповідно до Нью-Йоркської конвенції про визнання та виконання іноземних арбітражних рішень від 1958 року.Більше тут: https://cutt.ly/5VGVp9C.
👁 2,700 22-09-21 16:38
Вивести Нафтогаз в лідери ESG (Environmental, Social, Governance) рейтингів та зробити найбільшу нафтогазову компанію України вуглецево-нейтральною до 2040 року — це виклик, за який взялась команда декарбонізації Групи Нафтогаз. І вони шукають аналітиків собі на підмогу! Сьогодні колеги розповідають про себе, щоб заохотити ще більшу кількість майбутніх фахівців, що навчаються на 3-4 курсах університетів, або ж мають досвід роботи за спеціальністю до 2 років, подаватися на конкурс та зростати разом з Нафтогазом. Адже зараз триває конкурс на 32 вакантних місця аналітиків в компанії. Умови конкурсу тут: cutt.ly/SClRUrO “Під впливом кліматичних процесів великі енергетичні компанії у світі, і Нафтогаз не виняток, проходять трансформацію. Це повʼязано з впровадженням більш сталих практик, розвитком зелених інновацій та збільшенням попиту на зелену енергію. Саме цю цінність ми будемо надавати нашим клієнтам та партнерам в Україні і ЄС. Ми займаємося декарбонізацією наявних та підтримкою нових низьковуглецевих бізнесів Групи – біометан, водень, зелена енергетика, зменшення викидів метану, електромобільність та інші перспективні зелені технології. Також ми допомагаємо з досягненням дуже амбітної цілі — лідерства Нафтогазу в ESG рейтингах щодо сталості ведення бізнесу”, — пояснює радник голови правління НАК “Нафтогаз України” з питань розвитку низьковуглецевих бізнесів Олексій Рябчин (Alex Riabchyn). Найбільше команда зацікавлена в роботі з перспективними аналітиками, що хочуть працювати над покращенням ESG рейтингів, та екологами задля удосконаленням системи обліку викидів парникових газів. Команді також потрібні юристи, які б допомагали аналізувати та відстежувати зміни регулювання, пов'язаного з декарбонізацією та можливостями для розвитку низьковуглецевих бізнесів, у Європі та світі загалом. “Насправді на вакантні місця ми готові розглядати фахівців за доволі великим спектром гуманітарних та технічних спеціальностей. Головне, щоб у людини, умовно кажучи, було “зелене серце”, щоб вона вірила у справу боротьби зі зміною клімату, хотіла займатися трансформацією національної компанії, розвивати зелені бізнеси та сталі практики й не боялася вчитися”, — підкреслив Олексій Рябчин. Робота з цією командою — дуже хороший шанс для подальшого розвитку кар’єри. “Ми маємо велику місію і вона дійсно надихає. Ми можемо дати цікавий досвід та знання, які неможливо отримати в жодній іншій українській компанії”, — стверджує Daryna Kulaga, очільниця відділу управління викидами Департаменту інновацій НАК “Нафтогаз України”. Дарина навчалась в Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка , а також у Корнелльському університеті у США. Свого часу вона працювала над зеленим курсом ЄС в Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, а зараз є членом делегації від України на кліматичних перемовинах ООН. Не менш цікавий бекграунд в Олексія Рябчина. Він також є кліматичним дипломатом від України з п’ятнадцятирічним стажем в зеленому бізнесі, політиці та держуправлінні. Навчався у Донецький Національний Університет - Вінниця , а також University of Sussex у Великобританії. Окрім цього, він працював з Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та заступником в Міністерство енергетики України, був народним депутатом в енергетичному комітеті Верховна Рада України. Отже, якщо хочете працювати та вчитись разом з нами, чекаємо на ваші резюме та мотиваційний лист до 25 вересня 2022 року включно (всі умови конкурсу тут: cutt.ly/SClRUrO). Також заохочуємо вас ділись цим дописом — можливо саме завдяки вам хтось знайде роботу мрії.
👁 2,600 22-09-16 15:07
Друзі, як ви знаєте, наприкінці літа ми опублікували річний звіт 2021, в якому підсумували результати роботи компанії за минулий рік за різними напрямами, а також окреслили те, як ці результати впливають на стійкість країни сьогодні. Але зараз трохи не про це.З початком повномасштабної агресії росії ми відчули необхідність підтримувати багатьох українців у їхньому прагненні переходити на українську, розмовляти нею краще та частіше без русизмів і кальок. Так з’явилася наша мовна рубрика #операціядерусифікація, в якій ми розбираємось, як правильно вживати слова нафтогазової тематики та не тільки.Сьогодні ми хочемо розглянути одну з найпоширеніших помилок в українській мові, з якою ми стикнулися, працюючи над звітом.Це словосполучення “підвести підсумки”, яке насправді є скалькованою конструкцією з російської “подводить итоги”.👉 Словники тлумачать слово “підводити” або “підвести” як ведучи, тримаючи, наближати кого-небудь до когось, чогось. Наприклад, підвести людину, підвести голову, підвести до столу.А в контексті підсумків стилістично правильно казати “підсумовувати результати” або “підбивати підсумки”.Отже, підсумовуйте/підбивайте найкращі результати та підбивайте до цього інших!Все буде Україна! 🇺🇦