❗️Увага! У поліції Рівненщини — набір на вакантні посади:➖поліцейський сектору реагування патрульної поліції ВП №2 Вараського РП ГУНП в Рівненській області – 2 посади (до 4 вересня); ➖інспектор відділення безпілотних літальних апаратів, радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби батальйону поліції особливого призначення (стрілецький) ГУНП в Рівненській області – 1 посада (до 7 вересня)➖поліцейський батальйону поліції особливого призначення (стрілецький) ГУНП в Рівненській області – 1 посада (до 7 вересня).➡️Електронна реєстрація: на офіційному вебпорталі Національної поліції України нижня горизонтальна панель - робота та навчання в поліції - відділи в міжрегіональних та територіальних підрозділах - перейти до вакансій - конкурс відповідно до бажаного регіону - вкажіть ГУНП в Рівненській області.☝️За додатковою інформацією можна звернутися до працівників кадрового забезпечення особисто (м. Рівне, вул. М.Хвильового, 2, каб. № 38) або за телефонами (679-789, 067-362-40-80, 050-425-60-12).
☝️Поліцейські затримали рівнянина, який обікрав супермаркетЗловмисник і раніше притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів. Однак, на шлях виправлення не став та, перебуваючи на іспитовому терміні, повторно вчинив правопорушення.📞Про спрацювання сигналізації у магазині по вулиці Генерала Безручка на лінію 102 18 серпня, близько 03:20 повідомила його керуюча.☑️Поліцейські оперативно встановили особу зловмисника: ним виявився раніше судимий 39-річний житель обласного центру. 🔻Правоохоронці з’ясували, що рівнянин каменем розбив скло вікна та проник до супермаркету, звідки викрав алкоголь та цигарки на майже чотири тисячі гривень.👮♂️Поліцейський офіцер Рівненської міської ТГ розшукав зловмисника за місцем проживання. Чоловік зізнався у скоєному та видав частину викраденого.📝Слідчі затримали фігуранта та повідомили йому про підозру⚖️Суд обрав 39-річному зловмиснику запобіжний захід у виді тримання під вартою терміном 6️⃣0️⃣ діб без можливості внесення застави.
☝️Тепло й підтримка: психологи поліції Рівненщини організували групову сесію для поранених захисників та їх родин 📍У Рівненському зоологічному парку відбулася незвичайна, але глибокотерапевтична зустріч «В обіймах природи»🔽Захід організовано в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти_як?» та проєкту МВС «Пункт психологічних практик». Мета - допомогти захисникам повернутися до мирного життя та відновити внутрішню рівновагу та психологічну стійкість🌿Жива природа, атмосфера довіри та спокою стали фоном для відкритих розмов і щирої підтримки«Формат цієї зустрічі був не випадковим. Групи підтримки - один із найефективніших методів психологічного відновлення для ветеранів. Саме в такій атмосфері людина може прийняти себе й свій досвід», - розповідає керівниця психологічної служби поліції Рівненщини Світлана Демидова🔹Адже психологічне відновлення - така ж важлива частина повернення до життя, як і фізичне. І ми разом створюємо простір, де це можливо🌐 Сайт / Facebook / Instagram 🌐
✅ Ротація поліцейських стрілбату: двоє снайперів повернулися з передової на Рівненщину☝️ Після півроку виконання бойових завдань на одному з найгарячіших напрямків фронту — у районі Торецька — двоє снайперів із позивними «Півкіло» та «Самсон» стрілецького батальйону поліції повернулися додому 🙏Днями їх зустрів начальник ГУНП в Рівненській області Віктор Шанський. Він подякував бійцям за віддану службу, професіоналізм і витримку, а також вручив відзнаки за сумлінне виконання службового обов’язку.Ваша робота — це не просто служба, це приклад мужності й відданості присязі. Ми пишаємося вами і вдячні за кожен день, проведений на передовій. Ви та ваші побратими, які продовжують нести службу на фронті — гордість нашої поліції
, — зазначив Віктор Шанський.Зараз хлопці проходять реабілітацію у відомчій лікарні. Потому набиратимуться сил у сімейному колі: тут з нетерпінням їх чекали рідні. Зізнаються — діти не відходять ні на крок 😌Після відпочинку — знову служба 🫡 Бойовий досвід, здобутий на передовій, сьогодні допомагає зміцнювати безпеку у громаді.
❗️Поліцейські та рідні розшукують безвісти зниклого 66-річного рівнянина📞Про те, що 5 липня близько 07 ранку батько поїхав з дому на автомобілі «ВАЗ» та не повернувся, до поліції повідомила 34-річна донька. Шкоропад Віктор Іванович, 1959 р.н.🚔На його пошуки орієнтували оперативників та екіпажі патрульної поліції.Наступного дня близько 03:35 на узбіччі автодороги «Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемешляни» поблизу села Ясининичі Рівненського району патрульні поліцейські розшукали легковик. Під час огляду транспортного засобу поліцейські виявили телефон зниклого. Місце ж перебування 66-річного рівнянина досі не відоме.▪️Прикмети: зріст приблизно 160 см, середньої тілобудови, волосся коротке сивого кольору.▪️На момент зникнення був одягнений у сірі спортивні штани, сірий светр та чорні черевики. Може мати з собою паспорт та ключі. ‼️Якщо Вам відома будь-яка інформація про зниклого, просимо повідомити до поліції за номерами телефонів (0362) 67-92-02, 068-677-12-34, 068-067-55-68 або 1️⃣0️⃣2️⃣.
🇺🇦«Мрію повернутися до рідних з Перемогою», — поліцейський з Рівненщини у складі стрілецького батальйону боронить державу на Торецькому напрямку☝️У 26-річного бійця з позивним Балу вже досить великий бойовий досвід. Під час повномасштабного вторгнення він вже тричі був на передовій, зокрема брав участь у визволені Харківщини та Донеччини.Хлопець зростав у родині правоохоронців. Його тато — пенсіонер системи МВС, а мама досі перебуває на службі.Тож коли у 2015 році відбулася реформа та було створено нову поліцію європейського зразка, Балу зрозумів — що хоче бути частиною цих змін. Вступивши до НАВС, одним з перших склав присягу на вірність народові як 👮♂️ поліцейський. Після здобуття освіти, Балу був призначений на посаду дільничного офіцера Рівненського РУП. Однак затримався там не на довго та став частиною роти поліції особливого призначення. У травні 2022 року відбулася його перша ротація у зону бойових дій: разом із побратимами боєць брав участь у звільненні Харківщини.Під час формування стрілецького підрозділу, Балу був одним з перших, хто записався до його лав. Після проходження бойового злагодження, поліцейський відправився на Донеччину, де був оператором FPV-дронів. У червні цього року він втретє вирушив у зону бойових дій. Балу планує спеціальні операції, зокрема щодо заходу та виходу з позицій.❗️Тиждень тому боєць разом з двома побратимами на Торецькому напрямку потрапив під мінометний обстріл. Із травмами його спочатку евакуювали до медзакладу Дніпра, а нині лікується у Львові.Після одужання Балу планує повертатися на передову до побратимів.💬«Це наш дім, наша земля. Тут наші рідні та близькі. Ніхто крім нас не буде боротися за Батьківщину. Тож ми маємо зробити все, аби нарешті з вуст усіх українців пролунало омріяне слово — Перемога🇺🇦», — впевнено стверджує боєць.🙏Ми уклінно вдячні тобі, Балу, за героїзм, мужність, відвагу, самовідданість та захист нашої України!
📍 На Березнівщині постраждали двоє неповнолітніх велосипедистів 🚲‼️ Поліцейські наголошують на суворому дотриманні наступних порад:➖ використовуйте шолом➖ будьте видимими➖ не використовуйте навушники під час їзди➖ не перевозьте пасажирів, якщо велосипед не пристосований до цього ➖ перетинати пішохідні переходи дозволяється лише із велосипедом в руках➖ слідкуйте за технічним станом велосипеда➖ не керуйте велосипедом у стані сп’яніння — за це передбачено адмінвідповідальність➖ дотримуйтесь ПДР, адже велосипедист — це повноцінний учасник дорожнього руху 1️⃣ Так, учора, 29 червня, 16-річний велосипедист, набрав велику швидкість та допустив самопадіння. Хлопця госпіталізували до лікарні із політравмою, закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, переломом стегна та забоями.2️⃣ Також до медзакладу звернувся 15-річний парубок: за результатами обстеження у нього виявили лінійний перелом потиличної кістки. З’ясувалося, що неповнолітній двома днями раніше упав з велосипеду.☝️ Безпека на дорозі — відповідальність кожного! Бережіть себе та поважайте інших!
☝️Поліцейські затримали жителя Рівненського району за спричинення тяжких тілесних ушкоджень односельцюЗловмисник перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Тепер йому може загрожувати від 5️⃣ до 8️⃣ років позбавлення волі.📍22 квітня близько 20 години до жителя села Почапки Острозької ТГ звернувся 62-річний односельчанин: знайомий завдав йому тілесні ушкодження. Чоловік одразу повідомив до поліції та викликав швидку. 🚑Із проникаючим ножовим пораненням черевної порожнини медики госпіталізували постраждалого до лікарні.👮♂️Правоохоронці попередньо встановили, що годиною раніше потерпілий підійшов до господарства 62-річного односельчанина та звинуватив його у крадіжці. Чоловіку ж це не сподобалося, тож між односельцями виник конфлікт, під час якого господар наніс гостю кухонним ножем удар у живіт та повернувся у будинок. ☑️Там 62-річного зловмисника і розшукали оперативники.📝Слідчі затримали фігуранта в порядку ст.208 КПК України та повідомили йому про підозру.🌐 Сайт / Facebook / Instagram 🌐
Трирічний Тимофій, на жаль, помер сьогодні в лікарні. Семирічний Радислав. Аріна, якій назавжди теж 7 років. Дев’ятирічний Герман. П’ятнадцятирічний Данило. П’ятнадцятирічний Микита. П’ятнадцятирічна Аліна. Костянтин, якому назавжди 16 років. Нікіта – 17 років. Це діти, які були вбиті ударом російської балістичної ракети по Кривому Рогу. Було лише кілька хвилин після запуску з району Таганрога на території ворога. Також загинули, на жаль, 9 дорослих. Мої співчуття всім рідним та близьким. Ракета влучила просто по вулиці – навколо звичайні будинки, дитячий майданчик, магазини, ресторан. Ще 62 людини постраждали від удару, серед них 12 дітей. Є дуже важкі поранені, зараз вони в лікарнях. Медики роблять усе можливе, щоб врятувати життя. На додачу до цієї балістики росіяни застосували вчора проти Кривого Рогу ударні дрони – просто в час рятувальної операції, у час цього горя для людей. Через удар дронами 7 людей були поранені, одна людина загинула. Просто не буває глибших цинізму, підлості й ненависті до людей, ніж ті, які Росія собою зараз уособлює.Дуже важливо, щоб цей російський удар по людях, по місту і кожен такий удар не залишалися без реакції світу. Кривий Ріг і всю Україну вчора й сьогодні вже багато хто підтримав. Я вдячний за принципову позицію міністрам закордонних справ Чехії, Фінляндії, Литви, Латвії, Естонії та Австрії. Дякую за позицію та підтримку Високій представниці Євросоюзу з питань закордонних справ і політики безпеки. Ми цінуємо, що принципово висловилися посольства Японії, Великої Британії, Швейцарії та Німеччини. На жаль, неприємно дивує реакція Посольства Америки: така сильна країна, такий сильний народ – і така слабка реакція. Навіть слово «російська» бояться сказати, говорячи про ракету, що вбила дітей. Так, війна має завершитись. Але щоб її завершити, треба не боятися називати речі своїми іменами. Треба не боятися тиснути на того єдиного, хто цю війну продовжує та ігнорує всі пропозиції світу для її завершення. Треба тиснути на Росію, яка обирає вбивства дітей замість припинення вогню. Треба запроваджувати додаткові санкції проти тих, хто не може існувати без ударів балістики по сусідньому народу. Треба робити все можливе для порятунку життів. І ми говорили, зокрема, з американською стороною щодо додаткових систем ППО для захисту якраз від подібних ракетних ударів. Розраховуємо на наші домовленості з Президентом Сполучених Штатів, який обіцяв допомогти з пошуком додаткових «петріотів». І розраховуємо на те, що сила світу все ж подолає це зло – цю війну, цю російську агресію. Зупинити вбивства людей, зберегти життя дітей і встановити тривалий мир можна лише завдяки силі та скоординованій роботі партнерів. Дякую всім, хто з Україною – від початку цієї війни й особливо в такі трагічні дні. Вічна памʼять усім нашим людям, чиї життя були забрані російськими ударами!
Три роки тому Сили оборони України визволили Київщину. В операціях та боях за визволення брали участь підрозділи органів системи МВС: Нацгвардія, прикордонники та поліцейські сили.Разом вони показали, що злагоджена взаємодія між структурами – це запорука успіху в боротьбі з ворогом. Після стабілізаційних заходів поліція оперативно відновила свою присутність у деокупованих населених пунктах Київщини. Тоді, будучи Головою Національної поліції, я особисто об’їжджав міста, які постраждали найбільше, щоб переконатися: безпека повертається до людей.Сьогодні, три роки потому, ми продовжуємо зміцнювати нашу спільну силу. Взаємодія Національної поліції, Національної гвардії, прикордонників, рятувальників залишається ключовою у розбудові мережі безпекових об’єктів та посиленні присутності екстрених служб.Під час робочого візиту на Київщину відвідав медичний центр Нацгвардії, поспілкувався із бойовими медиками, які нещодавно повернулися з ротації – вони рятували життя військових та цивільних на східному напрямку фронту. Також побував у майбутньому кінологічному центрі поліції Київщини, який уже на завершальному етапі будівництва. Попередній під час окупації знищили росіяни. Памʼятаємо про кожен злочин ворога. Шануємо звитягу Сил оборони України, які героїчно звільняли Київщину 🇺🇦