Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 360°
Додано 14 лип 2024

360°

@NOVUNU_360
Кількість підписників: 169
Фото: 6,600
Відео: 2,290
Посилання: 8,180
Опис:
Новини про політику, економіку, світові тренди, цікава аналітика і звичайно багато гумору, який не покажуть по ТБ🙂 Просто про складне і цікаво про звичайне 👍 ✅ Замовити рекламу тут 👉 @kilinichvadym Запрошувальне посилання: https://t.me/NOVUNU_360

👥 Кількість підписників

169
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -3

👁️ Середній перегляд на повідомлення

35
Середній/День:: 35
Середній/Тиждень:: 33
ERR: 20.71%

📊 Кількість повідомлень на день

2.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2.7
Середнє за день: 2.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 56 26-01-20 17:33
Шахед має припинити своє існування, як жанр зброї. Це можливо, - впевнені в МО. Як? За рахунок збільшення протидії, кажуть у відомстві. По-перше, через нарощення виробництва дронів-перехоплювачів. Нині за добу (показники грудень -січень) потужність виробництв - 1500 одиниць.Вартість дрону- перехоплювача в рази меньша за вартість іранського шахеда російської збірки, з китайських запчастин. А ефективність, лише за перший місяць цього року показала - кількість збитих шахедів зенітними дронами сягнула 72%.І це суттєвий аргумент для того, аби дати росіі зрозуміти, Україна знайшла більш дешеву протидію. У повномасштабній війні вже є такий кейс, який змусив російську зброю суттєво замовкнути. Коли Україна почала застосовувати ФПВ і точково вибивала російську артилерію з лінії фронту. Якщо ви пригадаєте 2022 рік, щодоби на лінії фронту окупанти сипали десятки тисяч снарядів. Але за рахунок ФПВ, вартістю кілька тисяч доларів кожен, артилерія ворога вартістю в мільйони була суттєво знищена/пошкоджена. По-друге, кількість екіпажів, які збивають шахеди збільшуєтся, не лише у ППО. Нарощують потужності і лінійні підрозділи ЗСУ на ЛБЗ. Тим паче, що шляхи заходу шахедів часто якраз через лінію фронту. По-третє, збивають дрони і цивільні. Ще в липні торік МО запровадило експериментальний проект, який дозволив членам ДФТГ збивати шахеди і отримувати 100 тис зарплатні на місяць. Чому я це пояснюю? Напередодні Сирський заявив, що росія вже скоро зможе використовувати до 1000 шахедів за одну атаку на Україну. Це він сказав в інтервʼю на Lb.ua. За його словами, щодня у алабузькому вільному економічному просторі (Татарстан) (авт.) росія вигототовляє по 404 шахедів різних типів. Це вигляє доволі загрозливо для нас. Тим паче, що ми щодня відчуваємо на скільки «вільно» шахеди почуваються в нашому небі. Але якщо зважати на озвучені вище три аргументи, то ця кількість виглядає вже не такою і страшною. І якщо вірити новим планам МО, озвученими новою командою на зустрічі, де я була присутня. У Федорова впевнені, їх всі можна збити. І зробити так, що шахед просто перестане бути ефективним. Якщо звісно екіпажей ППО буде вдосталь і взаємодія між ними буде чіткою. З останнім у нас є трохи проблеми.
👁 35 26-01-17 16:20
Енергетиці стало ще гірше.Наслідки нових обстрілів загострили ситуацію.Було пошкоджено кілька енергообʼєктів, які відповідають за забезпечення електроенергією північ та північний захід Києва та області. Вже вкотре були вибиті розподільчі та генераційні потужності в Харкові та Дніпрі.На лівому березі Києва тривають аварійні відключення, з включеннями до 4-6 годин на добу.Більше вмикати поки особливо немає можливості - потужності розподілу фактично знищені. Ремонти, відновлення та підготовка нових тимчасових схем живлення займають часЗвісно, є адреси, які вимикають менше. Є адреси, які не вимикали протягом 2-х діб (вже вимкнули).Є адреси, де в будинках горіли щитові. Є адреси, де поки неможливо дати живлення більше 1-2 годин на добу.Але в цілому неозброєним оком видно, що світло намагаються надавати більш-менш рівномірно там, де це можливо.А найближчими днями готуються нові обстріли, в т.ч. по Києву та/або області.Ворог охоче користується найхолоднішою зимою за останні 4-5 років, і продовжує виносити енергетику.Десь бачив "інсайди", що ворог скоро припинить обстріли енергетики. Це неправда.Ворог завчасно планує обстріли, і у них в планах на найближчі місяці - продовження руйнування нашої енергосистеми.Щодо реакції на заяви чиновників щодо "не треба будо пиздіти, ось і обстріляли" - не розумію горіння деяких дописувачів.Ворог дуже завчасно планує атаки, і розраховує інтервали в 3-4 дні для атак по Києву та області.Тут навпаки - те, що зʼявилася хоч якась комунікація у більш "живому" вигляді, ніж відписки Міненерго в стилі "ситуація складна" - це добре.І так, якби не нові атаки та майбутні атаки - світла було б вже набагато більше.А так, маємо, що маємо.росія поки що не зникла з мапи. На жаль.Генераційний дефіцит у 7 ГВт - це найсерйозніший виклик, який стояв перед нашою енергетикою за всі роки.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
👁 36 26-01-13 18:33
Придністров’я фактично опинилося у повній логістичній ізоляції.Україна та Молдова синхронно закрили всі канали сполучення з окупованим регіоном, заблокувавши сухопутні маршрути, припинивши транзит і запровадивши жорсткий контроль над будь-якими переміщеннями людей і вантажів. У результаті близько півтори тисячі російських військових, які залишаються в Придністров’ї, втратили можливість регулярного постачання пального, боєприпасів і матеріально-технічних ресурсів. Логістика не працює ані суходолом, ані повітрям, а будь-які спроби "сірих" схем упираються в спільний прикордонний і митний контроль Києва та Кишинева. За наявною інформацією, цей крок розглядається як відповідь на постійні російські удари по півдню України, зокрема по Одесі.Фактично ми спостерігаємо рідкісний випадок, коли скоординовані адміністративні й безпекові рішення двох держав досягають стратегічного ефекту без єдиного пострілу, але з довготривалими наслідками для всієї конфігурації безпеки на південному заході Європи.
👁 46 26-01-08 13:10
👳‍♂️ Чи досі є вплив на прийняття рішень у Єрмака?Особливо після кадрових ротацій це питання знову почало звучати. 💁‍♂️ Щоб підготувати це відео, довелось поспілкуватися з великою кількістю джерел. І з ОП, і з Ради і з КМУ та правоохоронних органів. Так ось, після всіх цих розмов моя думка однозначна тут - вже немає у нього впливу. Там невеликий фактор спілкування між ним та Президентом ще залишився, але він дуже епізодичний і не сильно на що впливає. І навпаки, наводили факти (типу як Дмитра Кулебу реально ж на СЗР хотіли чи ще хочуть призначити), коли ну прям зовсім це не відповідає теорії про досі наявність Алі-Баби за спиною «Начальника» (його так часто називають 🤦‍♂️)Я не знайшов жодну людину, якій за останній час Єрмак дзвонив / писав з командами. Навіть щоб від нього хтось виходив на звʼязок. На обʼєктах СЗР він теж не живе 🤷‍♂️З одного боку це і добре, а з іншого - ось коли ви питаєте хто ж приймає такі останні неоднозначні рішення по кадрам, то відповідь зараз лише одна - особисто Зеленський. І тільки він на основі якихось своїх (іноді дуже дивних) висновків і очікувань. Чи то на випадок швидких виборів чи, навпаки, якщо війна затягується далі….Але тут немає вже ніякої «руки Єрмака». Є тільки ще з 10-ка людей, які від нього залишились в системі, і треба звільнити (про них на сайті «Міндічгейт»)Тож ні, немає вже ніякого впливу 🤷‍♂️ В цілому, Єрмак був найбільш переоціненим політичним персонажем, який втратив майже весь свій політичний капітал, як тільки ручка пройшлась по указу про звільнення…. Навіть інтервʼю Гордону з келихом вина не дасть 🍷) https://youtu.be/pgUIE7RuFrU?si=XokDUBWrmBlX_vt9
👁 39 26-01-05 09:29
Всі законники, міжнародники та правознавці які переживають (аж їсти не можуть) за порушення чогось в Венесуелі, за деревами лісу не бачать. В Україні війна. По відношенню до нас вже порушили все що могли. І нам зараз треба вижити. А потім вже думати про міжнародне право. В Венесуелі більше 20 років людожерський режим який підтримується РФ. Росія зменшила видобуток нафти в Венесуелі в рази, щоб не падала ціна на нафту РФ. Зараз видобуток може тільки збільшитись, що ще більше обвалить РФ.Венесуела за рахунок більш м'яких санкцій, була зборочним хабом шахедів/гераней для РФ. Потім крупновузлова зборка в РФ. Транспортування цивільними пасажирськими літаками. Останні місяці РФ накачувала Венесуелу технологіями, дронами, інструкторами. Терором в Венесуелі займались російські найманці та кубинські фахівці які навчали та керували місцевими. Росії знову поводили по губам разом з їх аналоговнєт ППО, вагнерами, мільярдами кредитів на зброю, російськими та кубинськими інструкторами.Для РФ це була стратегічна важлива диктатура, куди вливались шалені кошти.Це тільки те, що на поверхні.Як на мене, одні плюси.
👁 33 26-01-03 17:22
🤔 На мою скромну думку, сьогоднішні події у Венесуелі є фазою довгострокової військової операції, де події у Венесуелі – це просто один з етапів її реалізації.В національній стратегії Китаю згідно джерел (proof) зроблена ставка на Венесуелу, Іран, деякі країни Перської затоки та Червного моря як країни, від яких Китай отримує нафту (РФ не включаю навмисно, бо вона з очевидних причин не може більше поставляти в Китай достатньо нафти).Китай вже понад десять років намагається гарантувати собі постачання нафти, які залишатимуться доступними навіть у разі запровадження західних санкцій через можливе вторгнення або блокаду Тайваню.Цікаво те, що якщо теоретично розглядати перерізання логістичних шляхів для нафти як головну стратегію боротьби США проти Китаю (proof), то усі основні шляхи обрубаються одночасно, самі події розпочались одночасно і відбуваються прямо зараз: наймасштабніші за весь час протести в Ірані, ескалація конфлікту Йемен-ОАЕ-Саудівська Аравія, захоплення Мадуро у Венесуелі та наймасштабніші бойові навчання Китаю з блокади Тайваня, про які я писав пару днів тому.Моя думка останні роки залишається приблизно однаковою, що приблизно так і виглядає початок "Третьої світової війни" (в лапки взяв навмисно): як купа гібрідних дій або конфліктів, але без тотальної війни усіх проти усіх із застосуванням усіх видів зброї (включно з ядерною), як багато хто собі це уявляє. Це, скоріш за все, буде просто купа локальних конфліктів, де наддержави не будуть воювати одне між одним напряму, але будуть воювати за ресурси.
👁 34 26-01-02 16:00
​​📍Категорично не згоден, що призначення Буданова Єрмаком – це мінус один кандидат в президенти. Навпаки! Це кандидат в президенти, який має шанси перемогти Залужного. І, якщо не наробить критичних помилок, переможе.Зеленський вирішує зразу кілька цілей призначенням Буданова на свій Офіс. Перше і головне – Буданов, це СИЛОВИЙ ресурс проти НАБУ і САП. Ні для кого не секрет, куди тягнуться ниточки від справи Міндіча. І ні для кого не секрет, куди тягнуться ниточки від справи Слуг Народу, які організували систему голосування за гроші у Верховній Раді. Питання, коли за ниточки потягнуть і вийдуть на самий верх – це лише питання часу і доброї волі НАБУ і САП. І тоді на самому верху буде дуже неприємно, бо сідати у в'язницю за корупційні злочини завжди неприємно. Буданов вже показав свою силу, коли відбив напад СБУ (за дорученням Єрмака). Кажуть, він тоді зняв підрозділ з фронту і показав СБУ, що їм нічого не світить. Також підрозділи ГУР засвітилися в деяких гучних комерційних конфліктах у Києві. Вони ефективні і вони готові воювати в тилу за наказом Буданова. Тому перше і головне, що забезпечив Зеленський призначенням Буданова – свою ОСОБИСТУ БЕЗПЕКУ. Друге – гра на виборах. Буде розглянуто два варіанти. Якщо Зеленський матиме достатній рейтинг, щоб перемогти особисто, Буданова відговорять іти на вибори, або просто спалять його рейтинг на посаді, куди буде постійно прилітати. Бо ж всі пам'ятають, що всі люди сенатора російської федерації Андрія Деркача досі на посадах і "двушечка на Москву" справно перераховується досі. Тому скандали неминучі, а репутаційні втрати буде нести Буданов особисто. Якщо Зеленський не матиме достатньо рейтингу, на вибори піде Буданов і, з ресурсами Зеленського та його ядерним електоратом, має хороші шанси перемогти Залужного. Тому не списуйте Буданова з політики. Велика політика для нього зараз тільки починається. З хорошого. Військовий в Офісі президента це набагато краще під час війни, ніж токсичний чувак в стрьомному камуфляжі. Можна сподіватися, що пан Буданов додасть фокусу на війну. Це буде корисно і правильно. Це призначення посилить армію. Сергій Марченко⚡️ Підписатися ⚡️
👁 28 25-12-28 12:50
Стосовно обшуків набу у нардепів.Життя в Україні це завжди компроміс між "чесно", "справедливо", "законно" і "потрібно державі".Ця історія буквально про це.Фракційні - це зло. Вкелепати мудаків, які отримують фракційні - це чесно.На місце цих фракційних прийдуть інші. Депутати слуг замість фракційних від слуг отримуватимуть фракційні від інших. Від ЮВТ, від Паліци, ще від когось. НАБУ каже що цю операцію готувало два роки. Цьому скликанню не сидіти ще два роки, хтось погодиться на нові фракційні в іншому кабінеті і його не знайдуть.По хорошому депутатів, які отримували фракційні, потрібно тепер виключати з фракції. Це було б щонайменше справедливо.Але якщо це зробити, то коаліція, в який залишилося 50%+3 людини, перестане бути парламентською більшістю.Якщо в парламентській коаліції менше 50% ради, то у ради є 30 днів щоб скласти нову коаліцію і заключити нову коаліційну угоду. Це законно.Якщо парламент не має коаліції, президент має право розпустити парламент. І він має його розпускати, бо він це вже робив минулого разу, можна погуглити з якими аргументами.Але як він його розпустить, цікаво, якщо він сам на порозі перевиборів і США вважають що він сам не дуже легітимний? Президент з неоднозначною легітимністю розпускає парламент з неоднозначною легітимністю? Цікава історія.Але якщо парламент розпускати, то хто ратифікуватиме мирні угоди, якщо вони впадуть нам на голову?І навіть якщо не впадуть, саме питання на мирних переговорах "хлопці, а ким ви уповноважені, про який мандат мова, хто є джерелом вашої легітимності" задаватимуть і москалі, і американці, і навіть європейці якщо і не скажуть це вголос, то матимуть це на увазі.Можна, звичайно, нікого не розпускати, а просто тримати у фракції пару десятків уголовників під підозрами. Вони можуть бути частиною коаліції навіть у СІЗО, шо уже нам.Мені надзвичайно приємно дивитися, як влада, сконцентрована в одних руках, розвалюється на очах, і от вчора ти був найголовніший бик на світі, а сьогодні ти корова на льоду, ноги роз'їжджаються, і вим'я приморозило в прорубі.Але куди далі пливтиме цей корабель, і як - питання, яке мене цікавить особливо сильно, тому що я також на цьому кораблі.
👁 35 25-12-24 14:00
Все визначається економікою. Поки російська економіка дозволяє виробляти зброю, наймати найманців і контрактників, вони воюватимуть - така природа режиму путіна. Бо ця економіка дозволяє заробляти на бюджеті його друзям з еліт. Коли ми говоримо раціонально, що війна позбавляє росію майбутнього, і відкидає їх від розвитку на десятиріччя, робить сировинним придатком Китаю - ми не мислимо, як вони. путін та його еліти не бачать майбутнього росії без України та впливу на Європу. Його для них все одно немає. Їх модель існування - не європейська. Це нерозвинені азіати, бо економіки і суспільства розвиненої Азії дуже сучасні. Але росіяни - сировинні придатки не тільки по факту, але й в головах, які хочуть навʼязувати силою свою розруху. В голові путіна він ділить Європу разом з США і Китаєм. В головах Китаю росія - залежний від них інструмент військової сили, дестабілізатор калібру КНДР на десятиліття. В голові США - росія є територією ресурсів і шалених грошей. Всюди росія розглядається не як геополітичний гравець, а як ресурс. Чи могло бути інакше? Так, якби совок переміг в холодній війні, що було неможливо у звʼязку з примітивністю технологій та мислення їхньої партійної еліти, а також з відсутністю приватного капіталу. І могло б після розвалу срср, якби за ним послідував подальший розвал росії. Я завжди казав, що в Європі може бути московська область росії, бо такий формат гарантовано б призвів до зміни еліт і тотальної залежності від іншого формату економіки та державного устрою, ніж зараз. На жаль, російська гебня сприйняла розвал совка як власну поразку і вирішила відтворити його в іншій формі - корупційного впливу на Європу, який був протягом всіх років путінської росії. А також сили на пострадянському просторі. Ресурси, правда, вже не радянські - нема ні Азербайджану, ні Казахстану, ні України, а без них росія - це купа мʼяса зі зброєю. І саме тому рф і перетворилася в сировинний придаток Китаю.
👁 31 25-12-21 17:30
Боріс Акунін (той, котрий письменник Чхартішвілі), здається, позначив найбільш адекватну - для росіян, а не для російськомовних українців! - позицію щодо прибирання пам'ятників Булґакову як міток імперії: "Ну, зносять і зносять. Їхня справа. Нехай українці живуть, як хочуть, читають чи не читають яких завгодно авторів, аби співвітчизники-росіяни перестали їх терзати та вбивати. А що наші з ними дороги розійшлися і не зійдуться назад, це і так ясно".І він все одно більше не приїде до України, як війна скінчиться. "...Росія – остання країна у світі, де хотів би опинитися. Так ось Україна – передостання. Туди я теж ніколи не поїду навіть після того, як війна закінчиться. Тому що дивитися українцям у вічі після того, що сталося, я не зможу, незважаючи на всі мої антивоєнні декларації". Проілюстрував Акунін це фотографіями нових російських пам'ятників двом катам - Івану Ґрозному і Іосіфу Сталіну. Мовляв, в Росії свої проблеми з пам'ятниками як втіленою державною ідеологією. Ще раз зазначу, ця позиція є максимально адекватною для представника Росії і російської культури: 1. Це суто справа українців, як захищати державу і націю. 2. Провина Росії і росіян за сотні тисяч смертей і зруйновані долі та міста не зменшується від будь-яких антивоєнних декларацій. І права голосу щодо України вони мати не можуть. Так, Акунін теж росіянин, тому не мав би нас цікавити. Однак його читають мільйони і формують на основі його позиції своє власне ставлення. Тому його публічна декларація має значення.