Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Legion Des Kreuzes
Додано 06 гру 2025

Legion Des Kreuzes

@NFafaf1488
Кількість підписників: 1 432
Фото: 3,980
Відео: 1,250
Посилання: 509
Опис:
Канал 3.0 M8NG8L тут @NFafaf_bot зв'язок @JagerShop18 - мерч

👥 Кількість підписників

1 432
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -11
Середній/Місяць:: -19

📊 Кількість повідомлень на день

0.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.4
Середнє за день: 0.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 448 26-06-08 17:29
Два нардепа накатали заяву (перший скрін) на військового за протиправні дії, розпалювання ворожнечі та дискримінацію за національною та релігійною ознаками. Власне «протиправні дії» можете бачити на відео. Хлопець каже - не хочу мігрантів, я не за це 3 роки воював, багато моїх побратимів мають таку само думку. Немає закликів різати чурок, палити їхні храми і тих, хто їх сюди везе. Але на думку цих двох (запамʼятайте ці фізіономії на 3 скріні) «обранців народу» – у них немає більше роботи, крім як доганяти військовослужбовця за стримані висловлювання своєї громадянської позиції. 2 бісящихся з жиру, по столичним кабакам, організма, вирішили, що у них є якесь право диктувати військовому, що можна казати, а що ні. Що у МВС дуже мало роботи, і він у пріоритетному порядку має займатись цькуванням військовослужбовця. Звідси виникає питання: чи заслуговують такі кадри на мандат, і чи не краще їм буде у якомусь із штурмових полків? Питання риторичне, але на справедливість не розраховуйте. Варто лише нагадати, що існує великий світоглядний розрив між тими, хто дорвався до корита і відчув себе повелителями життя, і тими, хто відчуває відповідальність за майбутнє цієї держави та Нації. Якщо другі не будуть солідаризуватись та висловлювати свою позицію, то не дивуйтесь, коли за вікном побачите маленьку росію, з охуївшими чінушами небожителями і їхніми цепними псами. І не забуваєм, що ввезення мігрантів це лише кацапське іпсо, вигадана проблема, яка нам не грозить. А якщо сумніваєшся, то заява переконає.
👁 884 25-12-05 22:00
🌲Сьогодні нашому другові Данилі Крюгеру могло б виповнитися 23🏔Вік, у якому більшість лише починає жити. Але він уже встиг прожити так, як інші не наважуються й на половину.Амбітний. Молодий. Хоробрий. Принциповий.Крюгер жив на повну - без фальші, без компромісів. На Кубані він був фанатом місцевого футбольного клубу, брав участь у темах навколофутбольних фірм.Він завжди обирав силу характеру, ризик і справжність.Але справжнє випробування прийшло після початку повномасштабного російського вторгнення. Данило не зміг миритися з тим, що його співвітчизники руйнують Україну. Він відмовився бути частиною мовчазної згоди й пішов туди, де його принципи щось важили насправді — до одного з підрозділів Сил Оборони України.Він став на бік тих, хто бореться за свободу, він хотів захистити українців, власну етнічну націю.Данило Героїчно загинув у Вовчанську — при спробі його евакуації Андрійом Крестом.Загинув так само, як і жив: не думаючи про себе, а роблячи те, що вважав правильним.Йому було лише 21.Але його ім’я вже важче, ніж життя багатьох, хто доживе до старості, так і не наважившись хоч раз бути справжнім!Blood & Honour Ukraine 🐉