Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мирослав Солонар
Додано 14 лип 2024

Мирослав Солонар

@MyroslavSolonar
Кількість підписників: 19 134
Фото: 8,800
Відео: 3,950
Посилання: 2,550
Опис:
💥Актуалка і власна думка💥 🔻Підписуйтесь на мій інстаграм: https://www.instagram.com/myroslav.solonar?igsh=MTNpZnFpaXR3OXl2dQ%3D%3D&utm_source=qr
Джерело

Мирослав Солонар | Журналіст УНІАН Дмитро Хилюк, який перебуває в російському полоні, сил...

Логотип телеграм спільноти - Мирослав Солонар Мирослав Солонар @MyroslavSolonar
2 000 Охват/переглядів 2024-07-26 20:37 Повідомлення №6351
🟥Журналіст УНІАН Дмитро Хилюк, який перебуває в російському полоні, сильно схуд: зараз він важить “не більш ніж 45 кілограмів”. Про це міжнародній організації “Репортери без кордонів” розповів звільнений з російського полону військовий Ігор, який рік провів із Дмитром в одній камері у Владимирській області Росії.💬“Повернувшись до України, я побачив його фото і можу сказати, що він має зовсім не такий вигляд, як раніше”, – сказав Ігор, який був звільнений у травні 2024 року.Дмитра він вважає своїм другом, оскільки разом з ним “пережив рік пекла” в одній камері №8 у виправній колонії ІК-7 у Пакіно, розташованій у Владимирській області. Судячи з усього, журналіста досі утримують там.❗️Ігор розповів про знущання росіян. За його словами, у цій камері перебувають близько п'ятнадцяти українців – як цивільних, так і військових. Він пригадав, що посеред зими, у мінус десять градусів, його та його товаришів змушували ходити тюремним подвір'ям повністю голими. Досить часто під час перевірок тюремні наглядачі або ФСБшники розважаються, спускаючи собак на ув'язнених. Ще їх регулярно змушують співати російський гімн або позбавляють їжі.➡️росіяни викрали журналіста Дмитра Хилюка в березні 2022 року в його власному домі на окупованій Київщині. Відтоді він перебуває в російському полоні як цивільний заручник. Таких мають віддавати поза обмінами, але росіяни цього не роблять, порушуючи міжнародне право.Поширте це плз, про Дмитра, як і інших наших заручників не мають забувати. Діма! Вірю, що скоро ти вже повернешся додому.