Джерело
Микола Калашник / Київська ОВА | Київщина отримала ще 30 автобусів від французьких партнерів. Загалом у...
12 100 Охват/переглядів
2026-05-26 19:46
Повідомлення №10271
Київщина отримала ще 30 автобусів від французьких партнерів. Загалом у межах співпраці з регіоном Іль-де-Франс область уже має 60 з 260 сучасних автобусів, які працюватимуть для наших громад і жителів області.Разом із віце-президентом регіону Іль-де-Франс з питань транспорту Грегуаром де Ластері та Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Гаелем Весьєром зустріли нову партію транспорту на Київщині.10 автобусів будуть передані громадам області для розвитку муніципальних перевезень, ще 20 — працюватимуть на міжміських маршрутах до Києва. Для багатьох мешканців це питання щоденної мобільності: можливості дістатися на роботу, навчання чи державних установ.Ми продовжуємо системно відновлювати транспортне сполучення в області після втрат, яких Київщина зазнала через російську агресію. І сьогодні це вже не про тимчасові рішення, а про формування якісної, сучасної та доступної системи перевезень у громадах.Окрема цінність цих автобусів — їхня доступність для всіх категорій населення. Транспорт обладнаний пандусами для маломобільних пасажирів, сучасними системами безпеки та навігації, що дозволить громадам забезпечувати якісний сервіс для людей.Щиро вдячний президентці Іль-де-Франс Valérie Pécresse, всій команді регіону та французькому народу за незмінну підтримку Київщини та України. Це приклад справжнього партнерства, яке допомагає нашим громадам вистояти, відновлюватися та рухатися вперед навіть у час великої війни.Вдячний усій команді Укрзалізниці на чолі з головою правління Oleksandr Pertsovskyi за швидку логістику, надійне партнерство та постійну підтримку Київщини. Саме завдяки такій злагодженій роботі нам вдається оперативно доставляти важливу допомогу для громад області та забезпечувати реалізацію міжнародних проєктів навіть в умовах війни.@Mykola_Kalashnyk