Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Микола Калашник / Київська ОВА
Додано 14 лип 2024

Микола Калашник / Київська ОВА

@Mykola_Kalashnyk
Кількість підписників: 19 034
Фото: 9,580
Відео: 315
Посилання: 220
Опис:
You can view and join @Mykola_Kalashnyk right away.
Джерело

Микола Калашник / Київська ОВА | Сьогодні ми дякували тим, хто всю зиму працював у найскладніших умовах...

Логотип телеграм спільноти - Микола Калашник / Київська ОВА Микола Калашник / Київська ОВА @Mykola_Kalashnyk
13 200 Охват/переглядів 2026-04-04 13:25 Повідомлення №9606
Сьогодні ми дякували тим, хто всю зиму працював у найскладніших умовах, щоб у кожній домівці Київщини завжди було світло — нашим енергетикам. Людям, які під обстрілами, у холоді, без вихідних і свят повертали світло в оселі, лікарні, школи. Вони працюють тихо, але їхня праця визначає комфорт і безпеку мільйонів людей. Разом із ДТЕК Київські регіональні електромережі та Укрзалізницею організували проєкт вдячності «Потяг світла». Поїздка Київ — Фастів — Біла Церква — Київ. Це символічне завершення опалювального сезону і можливість передати тепло і повагу тим, хто всю зиму працював за кадром.Мав честь особисто подякувати енергетикам, вручити цінні подарунки — памʼятні годинники, а для дітей підготували іграшки. Бо за кожним фахівцем стоїть родина, яка також переживає, підтримує і чекає. Цей день — для них усіх.Особлива подяка громадам, які приймали «Потяг світла». У Фастові та Білій Церкві вони створили справжній простір вдячності. Концерти, виступи творчих колективів, майстер-класи, демонстрація виробів народних умільців, частування і теплі зустрічі — усе було організовано з душею. У Білій Церкві гостей пригощав фудтрак з шефом Олегом Бібіковим — гаряче харчування, смаколики та подарунки для сімей. Це не просто програма — це щире відчуття вдячності, контакт «очі в очі» і тепло людських сердець.Дякую громадам Київщини за цю атмосферу. Дякую ДТЕК та Укрзалізниці за партнерство і спільну організацію, завдяки яким «Потяг світла» став справжнім святом вдячності.Бо це важливо пам’ятати: взимку енергетики повертали світло в домівки. Сьогодні громади повертають їм тепло. І це саме той баланс, який робить життя сильнішим і теплішим.@Mykola_Kalashnyk