Джерело
MykhailykArt | Питання по інтенсиву. Це перша частина, буде друга: 1. Чому інтенсив б...
1 300 Охват/переглядів
2026-04-14 10:26
Повідомлення №1234
Питання по інтенсиву. Це перша частина, буде друга: 1. Чому інтенсив безкоштовний? Якість низька? Конкуренція? Карму відбілює? - Ні, я помітив, що на моїх курсах від 50% людей приходять з моїх минулих курсів, бо їм сподобалось та хочуть ще. Тому це просто інвестиція в майбутнє, щоб люди змогли спробувати та зрозуміти чи підходить їм такий формат навчання.2. Що ми будемо робити? - Вам буде доступна вся сцена з рендеру, всі пропси, ми робили їх разом з ком'юніті MykhailykArt (за що я безмежно вдячний, пізніше я розкрию імена цих неймовірних людей), але я текстуритиму раковину.3. Які основні знання які ви отримаєте? - Цей інтенсив буде відрізнятись, він буде відповідати на питання "ЧОМУ?" а не "Як?". Тому більше будемо обговорювати артдирекшн, а не окремі інструменти4. Яка буде довжина інтенсиву, та окремої лекції? - Я буду намагатись робити лекції більш інтенсивними, я не буду робити все, я буду показувати як, а ви будете все робити, не повторюючи напрямуP.S. Якщо у вас є запитання, пишіть в коментарі