Джерело
Monarch | епізод 5 Офіс.☘️ Працюємо, і думає маштабуватися, деп є, можливість є,...
1 290 Охват/переглядів
2026-02-06 11:18
Повідомлення №750
#епізод 5 Офіс.☘️ Працюємо, і думає маштабуватися, деп є, можливість є, вирішуємо відкривати офіс.☘️ Запропонували Віталіку, який з самого початку казав, що ідея не дуже, але спробувати можна.☘️ Знайомий підказав де можна взяти максимально гарне та просторне приміщення прямо в селі та там зробити офіс.☘️ Підготували, освятили та відкрили офіс, починаємо налагоджувати робочий процес.☘️ Перший місяць все йде супер, всі працюємо, атмосфера чудова, не робота, а мрія, думав я.☘️ Контент знімається, стріми ведуться, тіктоки виставляються, сотні акаунтів у проектах та сотні опрацьованих проектів.☘️ Величезна кількість акаунтів у різноманітних біржах, опрацювання безліч напрямків, а саме ретродопи, тестнети, промки, сейли, перпдекси, покупка стікерів та подарунків в тг і тд.☘️ Перший відчутний результат - форма від Sahara, отримуємо більше 2000$, частину розподіляємо між хлопцями, частину віддаємо за оренду приміщення та залишаємо депозит на опрацювання проектів.☘️ Другий дроп, який ми випадково забрали - Aster, більше 3000$ через те, що ми за нього забули, профіт так само поділили та працювали далі.☘️ Але місяці йшли і ні проекти не насипали, ні крипта не росла, ні медійка не збільшувалася.☘️ З кожним днем наші витрати збільшувалися, а прибутку не було.☘️ Всі вже перегорають, спадає мотивація та той запал, який був на початку.Продовження завтра...