Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Могилів-Подільська міська рада
Додано 13 лип 2021

Могилів-Подільська міська рада

@Mog_Pod_MR
Кількість підписників: 11 361
Фото: 17,300
Відео: 1,440
Посилання: 5,250
Опис:
Офіційний канал Могилів-Подільської міської ради оперативне оповіщення про тривоги та інші новини Слідкуйте за нами на наших офіційних ресурсах: сайт - https://mpmr.gov.ua/ Facebook - https://www.facebook.com/mogpodmr
Джерело

Могилів-Подільська міська рада | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знизилось 🔹У вечірні годи...

Логотип телеграм спільноти - Могилів-Подільська міська рада Могилів-Подільська міська рада @Mog_Pod_MR
2 050 Охват/переглядів 2026-04-13 09:07 Повідомлення №25742
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знизилось 🔹У вечірні години є необхідність в ощадливому енергоспоживанні🔹Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 16:00 до кінця доби НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВПісля «великоднього перемир’я» росія поновила дронові атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури України. Внаслідок обстрілів – на ранок є знеструмлені споживачі у Запорізькій та Чернігівській областях. Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочались. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше відновити пошкоджене ворогом обладнання. Через наслідки попередніх масованих рекетно-дронових атак – сьогодні з 16:00 до кінця доби в усіх регіонах України вимушено будуть застосовуватись графіки обмеження потужності для промислових споживачів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 13 квітня, станом на 09:30, його рівень був на 7,9% нижчим, ніж в цей час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина змін – ясна погода у більшості регіонів України, що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 12 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,3% вищим, ніж максимум попередньої неділі – 5 квітня. Причина – нижча температура повітря на всій території України. Сьогодні у вечірні години є необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, максимально обмежте користування електроприладами з 16:00 до кінця доби. Не вмикайте у цей період кілька потужних приладів одночасно.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin