Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Могилів-Подільська міська рада
Додано 13 лип 2021

Могилів-Подільська міська рада

@Mog_Pod_MR
Кількість підписників: 11 361
Фото: 17,300
Відео: 1,440
Посилання: 5,250
Опис:
Офіційний канал Могилів-Подільської міської ради оперативне оповіщення про тривоги та інші новини Слідкуйте за нами на наших офіційних ресурсах: сайт - https://mpmr.gov.ua/ Facebook - https://www.facebook.com/mogpodmr
Джерело

Могилів-Подільська міська рада | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до з...

Логотип телеграм спільноти - Могилів-Подільська міська рада Могилів-Подільська міська рада @Mog_Pod_MR
2 630 Охват/переглядів 2026-03-20 08:19 Повідомлення №25362
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні🔹Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами у вечірні години – до 22:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВРосія продовжує атаки на енергетичну інфраструктуру України. Внаслідок дронових та артилерійських ударів – на ранок є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Харківській, Миколаївській і Донецькій областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже здійснюються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене ворогом обладнання в роботу.Через наслідки попередніх масованих російських атак – в усіх регіонах України з 08:00 до кінця доби сьогодні застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості. Також наразі у частині регіонів, а у вечірні години – на всій території України до 22:00 будуть застосовуватись графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. Час і тривалість знеструмлень за вашою адресою – дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у своєму регіоні.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 20 березня, станом на 9:30, його рівень був на 2,3% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у четвер. Причина – ясна погодна на значній території України. Це зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зниження рівня енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 19 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у середу, 18 березня. Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо. Якщо зараз у вашому регіоні не застосовуються погодинні відключення – перенесіть енергоємні процеси на денний час – з 11:00 до 15:00. Не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години – до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin