Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - MIRAX UA
Додано 28 жов 2021

MIRAX UA

@MiraxUA
Кількість підписників: 735
Фото: 697
Відео: 115
Посилання: 80
Опис:
Канал інвесторів ЖК Міракс Довідка: MIRAX - ЖК від Київміськбуд. Київ, вул. Глибочицька, 43. Введення в ексулуатацію - IV кв. 2019 р. Питання стосовно каналу: @Slawko Посилання на цей канал: t.me/MiraxUA Чат Миракс Соседи: @MiraxChat mirax.kiev.ua
Джерело

MIRAX UA | Шановні інвестори!!!Як Вам всім відомо за дорученням Віталія Кличка пр...

Логотип телеграм спільноти - MIRAX UA MIRAX UA @MiraxUA
2 640 Охват/переглядів 2023-10-06 07:46 Повідомлення №1194
Шановні інвестори!!!Як Вам всім відомо за дорученням Віталія Кличка проводиться аудит діяльності Компанії Київміськбуд результати якого обіцяли оприлюднити в середині жовтня. Це ключовий момент на підставі якого місто (депутати) будуть вирішувати долю (фінансування) Київміськбуду, а відповідно і реальність добудови наших квартир.Саме тому ВАЖЛИВО зараз відстояти свої права!!!Пропонуємо вам зустрітись 18 жовтня о 10:00 біля будівлі КМДА (вул. Хрещатик, 36), щоб нагадати владі про те, що саме місто Київ володіє 80% акцій Кивміськбуд і кожному подати звернення на Мера Віталія Кличка з вимогою оприлюднити результати аудиту і прийняти рішення відносно фінансування Київміськбуд і відновлення будівництва наших ЖК.Для привертання більної уваги шановних посадовців з собою пропонуємо взяти плакати з гаслами на Ваш розсуд (окрім нецензурної лексики/образ, закликів до протиправних дій тощо).ВАЖЛИВО щоб на дане повідомлення відреагував КОЖЕН інвестор, бо саме час дій, а не роздумів!!! Прийти і подати звернення підписане інвестором може будь-яка особа: член сім'ї, родич, знайомий тощо), це не заборонено законодавством)Важливо ПРИЙТИ.Просимо поводитись пристойно, нецензурна лексика, бійки тощо заборонені, просимо не дати можливість владі дискредитувати наші мирні дії. І звісно реагуємо на тривоги, слідкуємо за станом здоров'я.Деталі Ви можете обговорити в групах Ваших ЖК.Наразі мсцева влада реагує на мирні акції що проводились під КМДА. Сподіваємось і наше питання не залишиться поза увагою влади. Спільні - сильні💪. Слава Україні💙💛P.S. гарний шанс для всіх онлайн-активних інвесторів проявити свої слова на ділі, не лише писати у групах пропозиції, скаги та обурення відсутністю будівництва, а прийти та діяти!!!P.P.S Приходьте з документом за зразком в файлі нижче