Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Mind of Zwiebel
Додано 12 лют 2022

Mind of Zwiebel

@MindOfZwiebel
Кількість підписників: 48
Фото: 1,340
Відео: 28
Посилання: 368
Опис:
Роздуми про життя, жизнь, жисть і жесть. Всесвітня мудрість і цікаві думки, що відвідують шалену голову Цвібеля. @AndreasZwiebel
Джерело

Mind of Zwiebel | Замкнутися в собі, і на деякий час відгородитись від спілкування навіт...

Логотип телеграм спільноти - Mind of Zwiebel Mind of Zwiebel @MindOfZwiebel
47 Охват/переглядів 2024-12-31 11:13 Повідомлення №2344
Замкнутися в собі, і на деякий час відгородитись від спілкування навіть з найближчими людьми - мабуть це саме те, що мені зараз потрібно. Я вже начебто впорався з негативом, який мене переповнював, залишилась лише апатія, яка приглушує практично всі мої відчуття і почуття - то ж ігри, фільми, обійми, пристрасть, смачний хавчик, чи якась творчість мало що здатна зараз вирішити... Та навіть якби мені дали пачку зубочисток, хірургічний набір для ампутації і залишили на пару годин зі зв'язаним росіянином - то навіть вивчення анатомії і методів катування не принесли б видимого і довготривалого полегшення.Знаю, зараз хтось рекомендуватиме піти до психотерапевтів і пройти курс антидепресантів, але ні тим ні іншим я не довіряю. А хто занадто сильно наполягатиме на антидепресантах - можете вкрутити таблетку собі в ніздрю, спочатку в ліву, потім у праву , а я вам з цим допоможу, як тільки відчую якесь полегшення свого поточного стану. Мені не потрібні жодні побічні ефекти, яких там просто дохуїща різних - мені вистачає і того, що відчуває одна моя дуже близька подруга: нові препарати, нові побічні ефекти - а я навіть не можу бути поряд щоб її підтримати, особливо в гострій фазі.. Я навіть трохи ненавиджу себе за це. Якщо ви і мені такого бажаєте - то я вас ненавиджу ще сильніше.Бережіть себе і своїх близьких! Намагайтесь бути поряд і підтримувати так, як самих себе.Своїми думками і побажаннями можете, як завжди, ділитися за допомогою бота-анонімки @anonimka_zwiebel_bot - я прочитаю, як тільки мені стане краще, даю слово сатаніста.#MindOfZwiebel