👁 2,600
24-10-25 08:33
💬 «Без підтримки було б дуже важко. Я боялася, була з дітьми сама. Робота з психологом дуже змінила мене. Я стала більш стресостійкою, можу дати відпір колишньому. Він розуміє, що ніякого примирення і бути не може», — ділиться Вікторія, яка змогла втекти від насильства.39-річна Вікторія дев'ять років прожила у стосунках із чоловіком, який контролював кожен її крок. Фінансовий тягар лежав на ній, попри те, що чоловік мав стабільну роботу. Його агресія поширювалась і на дітей.Вікторія пройшла складний шлях до свободи, переживаючи агресію та фізичне насильство. Щоб розірвати коло насильства, вона звернулась до кризової кімнати у Старокостянтинові, яка працює у межах проєкту «Міста і громади, вільні від насильства». Завдяки підтримці фахівців кризової кімнати, вона змогла розпочати нове життя в безпеці.ℹ️Робота кризової кімнати в Старокостянтинові є можливою в межах проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства». Кожен і кожна, хто потерпає від насильства, може знайти підтримку і допомогу.