Джерело
Military Journal ✙ | власні_думки🌐 Поговоримо про ситуацію навколо "ліквідації" Інтернаціон...
1 480 Охват/переглядів
2025-12-18 08:01
Повідомлення №31871
#власні_думки🌐 Поговоримо про ситуацію навколо "ліквідації" Інтернаціональних Легіонів. Коротко, без зайвої води.
ℹ️ Створені на початку повномасштабного вторгнення 4 "легіони" (піхотні батальйони), за для систематичного залучення іноземців до ЗСУ. Але за 4 роки, окремі формати рекрутингу "віджили своє", а різні бригади давно розпочали власний рекрутинг.(Згадаємо Р.У.Г 🇺🇦 47-ї ОМБр - клік, 2 батальйони у 🇺🇦3 ОШБр - клік, чи батальйон у 🇺🇦12-й БрСпП "Азов" - клік). 📝 На початку грудня про "ліквідацію" повідомив командир 🪖 2-го легіону, майор Якимович.
1-й та 3-й легіони спокійно увійшли до складу ОШП, 4-й реорганізували у Навчальний центр. Лише 2-й легіон чинить опір, а керівництво формування роздає інтерв'ю, розказуючи про "передові інновації у єдиному на усі Збройні Сили експериментальному підрозділі".Іноваційність полягає у використовуванні в 2025 році дронів для супроводу та підтримки штурмових груп. Це вже практикувалося, щонайменше у 2023 році, під час наступу СОУ на півдні. Не будемо згадувати, що таж 🇺🇦 Скеля цю "інновацію" використовувала з першого дня, як ходила на зачистки, можна знайти на каналі. Колишній командир 2-го легіону, полковник Руслан Мирошниченко каже:Наприкінці серпня 2024 року, коли мене відсторонили від командування батальйоном за станом здоров’я (онкологія), я передав його у кількості 723 людей. За жовтень-листопад 2024 року командири, яким я передав батальйон, через свою недбалість та безтолковість у плануванні штурмових операцій понесли великі втрати під Часовим Яром та Покровськом. Це негативно вплинуло на рекрутинг [...]Це відобразилося на рекрутингу. Адже у мене з 2022 по 2024 рік було 25 загиблих. А тут експериментатори збільшили втрати утричі — до 90 людей. Це вбиті, зниклі безвісти та бійці, які розірвали контракти. Люди, які зараз вийшли в ЗМІ зі скаргами про розформування 2-го Легіону, не спромоглися за рік — з осені 2024 по кінець поточного року — розвинути піхотну складову батальйону, яка за штатним розкладом становить 450 людей. Протягом року вона ніколи не перевищувала 60−70 людей. Що це за «експеримент»?З цих 60 людей формували штурмові групи. Вони несли втрати. Потім знову набирали 60 людей і знову відправляли їх на штурмові дії. Ось і весь «експеримент». Тож усе, про що говорять Співак та Якимович, — профанація. Вони зробили все для того, щоб 2-й інтернаціональний легіон України деградував. Його укомплектованість за цей рік ніколи не перевищувала 30−40 відсотків.
👀 Йде процес групування нічийних батальйонів (той же 2-й легіон й так позиціонує себе як штурмовики), для розширення (с) умовного 🇺🇦 24-го ОШП "Айдар" чи 🇺🇦 475-го ОШП "CODE 9.2", не формуючи нові підрозділи.Підписатися | Зв'язок | Чат