Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✙Медвежатко✙|🍉
Додано 07 гру 2021

✙Медвежатко✙|🍉

@Medvezhatko1488
Кількість підписників: 11 580
Фото: 4,830
Відео: 596
Посилання: 558
Опис:
Мілтарний соціал-соціалізм, наці-іудаїзм, меми, ракування, треш, угар та політична содомія Меми, погрози, пропозиції: @milf88 (адмін неактивний, воює) Спільна банка на витрати підрозділів, де воюють адміни: https://send.monobank.ua/jar/5CPkURLELi
Джерело

✙Медвежатко✙|🍉 | Закарбляддя – самий кончений регіон України. Почати варто мабуть з тог...

Логотип телеграм спільноти - ✙Медвежатко✙|🍉 ✙Медвежатко✙|🍉 @Medvezhatko1488
5 700 Охват/переглядів 2024-11-02 11:25 Повідомлення №7262
Закарбляддя – самий кончений регіон України. Почати варто мабуть з того, що абсолютно ніякої користі нашій державі він не приносить, і служить лише в якості санаторію для всяких кієвскіх бізнесменів. В закарблядді нема і ніколи не було промисловості. Єдині чехи намагались щось зробити з цим заповідником обісраних напівмадярських швайномакак, але досить швидко тодішня Чехословаччина припинила своє існування. З цього витікає той факт, що закарблядці не працюють в Україні, і відповідно не платять податки в Україну. Тобто цей заповідник дегенератів-українофобів годується з податків звичайних українських робітників. Йдемо далі: в Закарпатті живе безліч національностей, і всі вони підораси, які бажають смерті нашій державі. Я серйозно, окрім осівших ще при совку українців, найбільш патріотична нація в Закарпатті це мабуть цигани. Русини(а я вважаю їх окремою національністю), це просто кончене українофобне бидло. Кожен русун за замовчуванням вважає себе краще людей з "тої україни". Проявляється це в примітивних виєбонах. У них хати кращі, вони одягаються краще, робітничі люди, ходять до церкви, у них краще їжа, і весь набір такої хуйні можна почути від хрюсина, який хоч колись був в Україні. Ще я би відмітив всякі дебільні знущання з мови галичан і наддніпрянців, на рівні москалів, хоча їхній мадяро-словацький нахрюк не зрозуміє жоден нормальний слов'янин. З цього витікає максимальна нелояльність до України. Всі пам'ятають референдум в 90-х про автономію Закарпаття, і чому мукачівська єпархія не в складі УГКЦ. Те, що він на хую вертів Україну скаже вам майже будь-який хрюсин. І я нагадую, весь цей гадюшник мадяро-румунських злодіїв контрабандистів годується за рахунок простих робітників України. І це вам говорить не якийсь заперевальний галичанин, а житель Закарпаття, великоукраїнець за батьком, якому непощастило народитись в цьому свинарнику