Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✙Медвежатко✙|🍉
Додано 07 гру 2021

✙Медвежатко✙|🍉

@Medvezhatko1488
Кількість підписників: 11 580
Фото: 4,830
Відео: 596
Посилання: 558
Опис:
Мілтарний соціал-соціалізм, наці-іудаїзм, меми, ракування, треш, угар та політична содомія Меми, погрози, пропозиції: @milf88 (адмін неактивний, воює) Спільна банка на витрати підрозділів, де воюють адміни: https://send.monobank.ua/jar/5CPkURLELi
Джерело

✙Медвежатко✙|🍉 | ​​Ми взяли Андріївку - село, яке має оперативне значення, дає повний к...

Логотип телеграм спільноти - ✙Медвежатко✙|🍉 ✙Медвежатко✙|🍉 @Medvezhatko1488
2 700 Охват/переглядів 2023-09-15 14:16 Повідомлення №6246
​​Ми взяли Андріївку - село, яке має оперативне значення, дає повний контроль над залізничною дорогою і відкриває величезний простір для подальших наступальних дій. Бій в самому населеному пункті тривав дві доби, але перед цим були посадки. Багато посадок , від яких майже нічого не залишилось, власне, як тепер і від самого населеного пункту, який ворог в агонії криє всім, що має. Кожен метр відвойованої української землі, який дається надзвичайними зусиллями в першу чергу наших штурмовиків, які йдуть вперед, не зважаючи на безперервну арту , авіацію і дрони ворога. Але головна мета війн - не зайняті території, що безумовно милує душу, спостерігаючи зміну обстановки на діпстейті, а знищення особового складу противника.І саме в цьому контексті ми просто нещадно знищили 72 бригаду зс рф.В ході маневру і оточення противника ліквідовано три командира батальйонів, начальника розвідки бригади , купу командирів рот, офіцерського і солдатського складу, знищено величезну кількість овт ворога. В ході безпосередніх боїв у самому населеному пункті я і другий штурмовий втратив чотирьох бійців, чиї імена назавжди будуть викарбувані в підручниках історії України. Хочу подякувати бійцям і командуванню 1 штурмового, 1 механізованого , 2 механізованого, роті розвідки, бригадній артилерії, хлопцям з ДПСУ і командиру 3ОШБр за злагоджену роботу і взаємодію. Але особливо своїм штурмовикам! Ви найкращі в світі! Пишаюсь і маю честь бути разом з вами в одному підрозділі!Окремо хочу згадати Ахмат, який дав по тапкам ще за декілька днів до нашого заходу і так званій чвк «Еспаньола», які писали багато всякої дічі в інтернеті накшталт того що хочуть зустрітись в боях з 3ОШБр, але які, в тому числі за словами полонених, ніколи не приймали участі в прямих зіткненнях і завжди уникали боїв. Ви - не околофутбол, ви - лоховський двіж. 72 хоча б їбашилась, а ви просто всасуєте))) Хоча вам не звикати, ви завжди всасували на полянах))) пиздив вас , коли це ще не було мейнстрімом)А Комбрігу 72, якщо колись зустрінемось , я подарую цю книгу ))