Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✙Медвежатко✙|🍉
Додано 07 гру 2021

✙Медвежатко✙|🍉

@Medvezhatko1488
Кількість підписників: 11 580
Фото: 4,830
Відео: 596
Посилання: 558
Опис:
Мілтарний соціал-соціалізм, наці-іудаїзм, меми, ракування, треш, угар та політична содомія Меми, погрози, пропозиції: @milf88 (адмін неактивний, воює) Спільна банка на витрати підрозділів, де воюють адміни: https://send.monobank.ua/jar/5CPkURLELi
Джерело

✙Медвежатко✙|🍉 | ️ Банківську картку Руслану Книшу видав особисто голова НБУ Андрій Пиш...

Логотип телеграм спільноти - ✙Медвежатко✙|🍉 ✙Медвежатко✙|🍉 @Medvezhatko1488
5 450 Охват/переглядів 2025-12-18 16:46 Повідомлення №8229
‼️ Банківську картку Руслану Книшу видав особисто голова НБУ Андрій Пишний. Він відреагував ще вчора вночі — після того, як у ПриватБанку людині відмовляли, «морозилися» і демонстрували дубоголову байдужість. Андрій Пишний по-людськи вболіває за українську справу і допомагає армії. Але чи є його людська реакція на несправедливість достатньою відповіддю державного апарату на цей інцидент?На мою думку — ні.Тим більше недостатньою є реакція ПриватБанку. Банк запропонував допомогу з протезуванням. Дякую. Але протезування у Руслана і так буде. Він уже отримує всю можливу медичну допомогу і отримуватиме її надалі.Натомість залишаються невирішеними питання житла, адаптації, побуту, роботи, майбутнього.Ми перебуваємо в комунікації з усіма — урядом, Національним банком, ПриватБанком. У першу чергу я хочу, щоб армія чиновників повернулася обличчям до армії, на плечах якої ще тримається Україна. Держава повинна ухвалити низку рішень, які унеможливлять знущання чиновників з поранених військових у майбутньому.Банк має провести серйозну внутрішню роботу й змінити процедури.Загалом вчорашня сцена в Приваті — це симптом глибокої прірви між армією воюючої країни і людьми, які на четвертому році війни живуть звичним життям, лише з поправкою на побутові незручності у вигляді перебоїв зі світлом.Добре, що за Руслана є кому заступитися.А що щодня переживають інші солдати, ветерани, поранені?Поки держава і суспільство не усвідомлять, що війна — це справа всіх, а не жменьки порядних людей, проблеми лише накопичуватимуться.