Джерело
✙Медвежатко✙|🍉 | Рівно рік тому, 29 травня, в ході бою із окупантами на Запоріжжі, заги...
2 300 Охват/переглядів
2023-05-29 13:36
Повідомлення №5870
Рівно рік тому, 29 травня, в ході бою із окупантами на Запоріжжі, загинув наш друг, побратим і товариш, доблесний волинський козак, невтомний жартівник, вірний син України, один із адміністраторів "Смачних флешбеків" - Олександр "Ордер" Коцюбинський.Був з нами упродовж всього періоду підготовки, хоча й знав більше за усіх. Був з нами, хоча тобі й пропонували переходити в інші, досвідченіші підрозділи, а ти відмовлявся, бо у нашому взводі не було нікого з бойовим досвідом, крім тебе. Був з нами, бо знав, що готувати нас нема кому - всім не до того, тому треба було поділитися своїм досвідом, який ти отримав ще у далекому 2014 році, воюючи в свої 17 років, як людина доброї волі в складі ДУК "Правий сектор". Був з нами на нашому бойовому виїзді, який став нелегким випробуванням для нашої роти, не кажучи вже про взвод, який вперше вступив у бій.Був одним із тих, хто загинув в ті дні в проклятих військовими посадках Півдня. Мені не хочеться писати високопарних текстів про доблесть у смерті, про загибель справжніх воїнів, про війну, як щось високе. Ми зробили те, що від нас вимагалося. Завдання виконане. Дякую тобі, братику. Колись зустрінемося з тобою на тій стороні.