Джерело
✙Медвежатко✙|🍉 | Діло було в двадцять другом роцімені було тоді шістнадцять років.Виход...
7 190 Охват/переглядів
2025-07-24 14:28
Повідомлення №7959
Діло було в двадцять другом роцімені було тоді шістнадцять років.Виходю,бля нахуй,з АПДивлю на город, блядь-рускіх куча,повно-повно блядьЯ ж,блядь,взуваю,нахуй,свої кирзові чоботи,шнурки-пиздилиньк,завязав на три банти,блядь!Біжу,нахуй.Стріляють бляядь!Снігу по коліна,кукуруза,блядь,в мене така зелена ахуєнна була,а вони її вирвали нахуй з коріннями,блядь,підараси йобані!Та то хуйня!Я ж,блядь,одбивався-одбивався,та й думаю,ну його нахуй!Сьєбався за коньом,беру коня,блядь,сідаю на нього.В мене ножик маленький є,сів на коня та й їду.Махав тим ножом,махав…Не повезло!Єбанув-коньові голову відрубав!Зліз нахуй з того коня.Бачу-пізда!Повзе один нахуй,на мене прямо!Я йому тіки каску на очі пиздилиньк!Ховфана як дав…ну пизда карочє…очі повистрелювали,каску погнуло,руки-ноги повідривало…Шо робити?!Тут ше толпа вилазе,нахуй…Я тіки гля,блядь,пулімьот з кармана достав,два патрона,блядь,з рюкзака-пиздик,і та-та-та-та-та як начав,минут двадцять строчив тамо,блядь…..Володимир Зеленський в інтерв'ю Українській Правді про особисту участь в подіях лютого 2022 року.