Джерело
НОВАМЕДІА | Так виглядає пиздецьПам'ятайте, для всіх цих великих шанувальників НАТ...
120 Охват/переглядів
2026-01-07 15:06
Повідомлення №11576
Так виглядає пиздецьПам'ятайте, для всіх цих великих шанувальників НАТО, їхній ВВП становив 2%, і більшість не сплачувала рахунки, ПОКИ НЕ З'ЯВИВСЯ Я. США, як на зло, платили за них! Я, з повагою, довів їх до 5% ВВП, і вони платять негайно. Усі казали, що це неможливо, але це можливо, бо, понад усе, вони всі мої друзі. Без моєї участі Росія зараз мала б ВСЮ УКРАЇНУ. Пам'ятайте також, що я самотужки ЗАВЕРШИВ 8 ВІЙН, а Норвегія, член НАТО, як на зло, вирішила не давати мені Нобелівську премію миру. Але це не має значення! Важливо те, що я врятував мільйони життів. РОСІЯ ТА КИТАЙ НЕ БОЯТЬСЯ НАТО БЕЗ СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ, І Я СУМНІВАЮСЯ, ЩО НАТО БУЛО Б РЯДОМ З НАМИ, ЯКБИ НАМ ВОНИ ДІЙСНО ПОТРІБНІ УСІМ ПОЩАСТИЛО, ЩО Я ВІДНОВИВ НАШІ АРМІЙСЬКІ СИЛИ ПРОТЯГОМ МОЄГО ПЕРШОГО ТЕРМІНУ, І ПРОДОВЖУЮ ЦЕ РОБИТИ. Ми завжди будемо поруч з НАТО, навіть якщо вони не будуть поруч з нами. Єдина нація, якої бояться та поважають Китай і Росія, – це DJT. ВІДНОВИТИ США. ЗРОБИТИ АМЕРИКУ ЗНОВУ ВЕЛИКОЮ!!! Президент DJT