Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - НОВАМЕДІА
Додано 23 тра 2021

НОВАМЕДІА

@Medianova
Кількість підписників: 489
Фото: 4,930
Відео: 1,230
Посилання: 2,360
Опис:
Не так тії вороги, як добрії люди...
Джерело

НОВАМЕДІА | Альфред Кох (втікач до Німеччини) - записний "хороший русскій" і офіці...

Логотип телеграм спільноти - НОВАМЕДІА НОВАМЕДІА @Medianova
157 Охват/переглядів 2025-12-07 06:12 Повідомлення №11509
Альфред Кох (втікач до Німеччини) - записний "хороший русскій" і офіційний "опозиціонер і ворог режиму Путіна" з 15 жовтня 2025, на пальцях нам розклав, що і війну розв'язала Україна, бо хотіла її: "Ви хотіли цю війну - ви її отримали". І протягнемо ми в найкращому випадку ще років 5 - однак всіх нас вб'є Путін за цей час. "Господи, ну хочете ви здохнути всі на цій війні - ну так дохніть! Чому МИ(!) маємо на це гроші витрачати?". І допомагати нам ніхто не клявся (про європейську безпеку від РФ він, звісно, ніколи не скаже). І боротись нам немає за що - суверенітету давно нема, "був та сплив". ==То і ще один "хороший русскій" перестав намагатись зобразити "доброго до України" - точніше, отак вони і уявляють доброту до нас - "здохніть всі!". Що з офіційним статусом "опозиціонера", що без, що з офіційною посадою в Кремлі - вони всі однакові. Всієї різниці, що ось ці - і той же Кох особисто, якщо доживе гнида, - вимагатимуть (не натякатимуть і не проситимуть, а саме жорстко вибиватимуть) собі владу в "оновленій Росії після Путіна". І гроші від Європи на підтримку чергових "демократичних реформ". І якщо ми зараз їх не дискредитуємо до рівня гноївки, то і владу, і фінансування Європа їм дасть. Бо там досі міцно сидить міф про "хороших русскіх за демократичну Росію". Як і в багатьох українцях, зрештою.