Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хріновини
Додано 14 лип 2024

Хріновини

@MediaDrit
Кількість підписників: 3 765
Фото: 1,560
Відео: 176
Посилання: 326
Опис:
Старі Хріновини без новин. Новини залишились на Дроті: https://t.me/hrinovyny
Джерело

Хріновини | Я нічого не писав про мігрантську істерію спеціально, хоча дуже хотіло...

Логотип телеграм спільноти - Хріновини Хріновини @MediaDrit
1 950 Охват/переглядів 2026-05-28 19:03 Повідомлення №2985
Я нічого не писав про мігрантську істерію спеціально, хоча дуже хотілось – особливо після того як в чаті ОСББ хтось кинув заклик прийти на мітинг проти мігрантівПереконаний, ви чудово розумієте, що ця істреія – повна хуйня, роздмухана російським ІПСО. Іноземці значно менше їдуть працювати в Україну після повномасштабки, ніж це було до. І це логічно.То чо я мовчав? Вловіть ідею: є розумні, люди (як ви), яким це пояснювати й так не треба, ви й так це викупаєте. А є прості люди, які не дуже люблять щось там аналізувати, але мають велике серце. І ті, і ті потужно травмовані. У більшості нас із вами дуже багато рідних-знайомих на фронті. А ще українці це дуже працююча нація, і багато тих, хто не любить щось там аналізувати – вміють працювати руками так, що гай шумить.Коли тобі кажуть, що замість твого друга, який так хуярив плиточку, як ніхто в світі не хуярить, і якого забрали ТЦК в бусік та висадили на передку на Донбасі – тепер плиточку буде хуярити індус – у тебе нераціонально і підсвідомо піднімається ненависть до індуса. Ця ненависть в тебе буде абсолютно неусвідомленою, підкріпленою відчуттям гіркоти й несправедливості. Це буде повʼязано зі страхом втратити те, що ти мав: своє звичне життя. Ти будеш боятися, що БОРЩ готуватимуть із карі на вулицях босоногі індуси, а в перервах клацатимуть тобі масаж голови за 10 центрів. Тобі огидний не індус, а перспектива втратити своє, звичне, рідне.У стані сліпої ненависті складно провести причинно-наслідкові звʼязки. І замість звинувачувати рф - ти звинувачуєш ДЕПУТАТІВ, ТЦК,, а найбільше – ефемерних індусів.Але чи повинен я, як людина, яка викупає – тикати на ту, яка не викупає і казати що вона довбойоб? Ні! Не просто не повинен, а геть зовсім не повинен. Таке моє тикання мені в підсумку сильно нашкодить, бо це один із способів розколоти суспільство. А розколоте суспільство під час війни за існування – це шлях до припинення існування, тобто смерті. Я не хочу смерті, тому не маю хейту до людей, які БОЯТЬСЯ ІНДУСІВ. Вони просто не викупають, але це не означає що вони погані люди. Можливо їм треба пояснювати, але коли хтось мислить емоціями – розумом їм не поясниш.Дійсно погані – це ті уйобища, які все чудово розуміють, і за російські бабки, або для хайпу (як йобані канали-мільйонники) розганяють антимігрантську істерію, через яку потім будуть страждати ті іноземці, які воюють на передку замість нас із вами.Загалом, тому я й нічо не писав про істерію щодо індусів. Досі.