Джерело
ME NE FREGO ✙ 🇺🇦 | Вікно Овертона через меми – найкращий засіб пропагандиЧ.1.Багатьом з В...
2 800 Охват/переглядів
2025-07-01 21:15
Повідомлення №19266
😀😂 Вікно Овертона через меми – найкращий засіб пропагандиЧ.1.Багатьом з Вас вже відомо, що таке Вікно Овертона й практично усі вже в реальному часі спостерігають його вплив на суспільство.Через це можна впасти в ілюзію, неначе це пройшло повз вас так, як "попереджений значить озброєний". Утім іноді ситуація набагато сумніша. Й ви самі, не помітивши цього, могли добровільно стати жертвою подібних експериментів.Якщо з лівими все зрозуміло. Спершу декриміналізація певного явища, викреслення його зі списку хвороб (гомосексуалізм, гендерна дисфорія тощо), згодом його популяризація в медіа, паради і на кінцевій стадії його схвалення у суспільстві.То серед людей, що тяжіють до правих/консервативних поглядів дія Вікна Овертона трохи інакша.Тут в хід йдуть меми🏳️🌈 Найактуальніший приклад - це гачі-мучі. І хоч їхній час вже пройшов. Утім дію цього форсу ми відчуваємо й понині. Якщо до цього атмосфера була однозначно гомофобська, то зараз можна бачити часткове прийняття через гумор мужеложества (не те, щоби ми самі мали якусь люту ненависть до геїв, утім пропаганді збочень будемо в усю протидіяти). Вже можна серед правих почути, що є якісь погані ЛГБТшники, а от гачі норма.Тому скажемо: Ні, не норма. Гомосексуалізм в будь-якому його прояві гріх і патологія. Мужеложество протиприроднє, так як природою передбаченні виключно жіночо-чоловічі стосунки. І педерастія є гидотою перед Богом. Коли ви приймаєте участь в форсі якоїсь "правильної чадової" педерастії ви добровільно йдете в пекло і пропагандуєте перверсії у суспільстві.До того ж гомосексуалістів, на кшталт тих, які показані в гачі-мемах одиниці. Більшість гоміків є слабкими хворими людьми з рядом перверсій і депресією.Форс гачі-мучі від початку мав дві цілі1) Дискредитація образу нормального чоловіка, що займається спортом через його прив'язку до гомосексуалізму.2) Схвалення педерастії через її асоціацію з "чадовістю".Ще один наслідок форсу гачі-мучі це обґрунтування тейку, неначе пасивна педерастія це звісно погано, а от активна це правильно. Чергова єресь!Будь-який потяг до чоловіка є проявом проблем з орієнтацією. Неважливо від ролі. Активний гомосексуалізм з точки зору природи є такою ж паталогією.До того ж, якщо ви віруючий християнин (незалежно від конфесії чи церкви), Біблія не робить різниці між цими двома явищами (Левит 18:22, 20:13; Римлянам 1:26-27; 1 Коринтянам 6:9-10) і до всіх ставиться з різким осудом.До того ж наявність активних педерастів обов'язково передбачає пасивів.І наступним кроком після проштовхування активної педерастії є схвалення пасивної.🏳️⚧️🏳 Тут вже в хід йде висвітлювання в кращому світлі всіляких "трансів" та "фембоїв".Якщо хтось "іронічно" виявляє бажання перепихнутись з перевдягненим педерастом (насправді постіронія слугує тут неіронічним наміром, просто таким аби не викликати осуд і не брати відповідальності за сказане), то деякі, навіть серед правих починають в жарт перевдягатись в жіночі шмотки. І над такими кадрами можуть посмітись, але ніяких претензій їм не висловлюють.І коли ви дійсно прийшли до бажання перепихнутись з перевдягненним педерастом, ви мало того, що самі вчинили гидоту і стали підаром. Так ще й потакнули бажанням хворої людини, яка має проблеми по життю (а трансів насправді шкода, як людей, так як в 3 з 4 випадків це люди з важкою долею і важкими ментальними проблемами, які потребують любові, покаяння та лікування; але геть не схвалення їхньої гріховної поведінки).Якщо ви цьому не піддались то є великим молодцем, а якщо ні - маєте можливість виправитись.На цьому все. Bye-bye котики 👋ME NE FREGO ☠️🇺🇦