Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 509
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Кількість підписників

21 509
Середній/День:: +53
Середній/Тиждень:: +117
Середній/Місяць:: +1028

👁️ Середній перегляд на повідомлення

17 407
Середній/День:: 17,400
Середній/Тиждень:: 15,486
ERR: 80.93%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.7
Середнє за день: 2

Історія змін лого

Історія змін назви

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

а). Такаїчі наполягала на необхідності підсилення санкційного тиску на рф, проте не мала успіху у своїх наполяганнях - Президент США вчергове відповів, що не буде вводити санкції доти, доки триває переговорний процес щодо досягнення миру.б). Такаїчі відмовила Трампу з його пропозицією інвестувати у американський ОПК, який створить (у майбутньому) нові зразки далекобійних БПЛА створених для бойових дій у азійсько-тихоокеанському регіоні. Прем'єр-міністр Японії наголосила, що вже має попередні домовленості з Президентом України щодо створення не тільки таких зразків зброї, але й ракетної техніки. і не збирається від них відмовлятися.в). Такаїчі отримала від Президента США згоду на побудову в Японії спільних американо-японських підприємств американського ОПК, які будуть забезпечувати потреби союзників Америки у регіоні та отримала запевнення, що Японія зможе  у майбутньому на власний розсуд вирішувати питання продажу своєї частки продукції на світовому ринку зброї, зокрема Україні.  Президент США заявив, що, на його думку, до того часу війна в Україні закінчиться і потреби у постачанні зброї в Україну вже не буде.г). Такаїчі отримала від Президента США запевнення, що той не буде чинити спротив змінам до Конституції Японії які "відновлять розумну мілітаризацію моєї країни". Як нам кажуть, Президент США "слабо орієнтувався"  у законодавстві Японії та наполягав на "змінах дурних законів", які заважають японським військовим виконувати бойові завдання поза територією своєї країни. Трамп бурхливо відреагував на репліку Прем'єра про те, що Японія не проти взяти участь у миротворчій місії у післявоєнній Україні у межах "Коаліції охочих" - "Там достатньо бажаючих, але вирішувати - чи будуть іноземні війська в Україні, буду тільки я".  д). Такаїчі проінформувала Президента США про бюджетну та енергетичну підтримку України, яку  її країна збирається надіслати Києву, та запропонувала механізм співпраці з США на цьому напрямку у вигляді японських інвестицій у американські компанії, які будуть задіяні у процесі виготовлення та постачання зброї в Україну.  Президент США погодився з таким підходом - до кінця весни буде створено механізм такої співпраці. Гарного дня і гарних новин. Завтра будуть нормальні новини, а їх багато. Я відпочиваю.Павлюченко-Бандерівець з Пущі
WE WANT INFORMATION - 122.Допис буде дуже коротким, дам всього дві новини - часу немає. 1. Відбулася розмова Генерального секретаря НАТО та Держсекртетаря США присвячена Україні та Ірану. Коротко про головне.а). Сторони дійшли згоди щодо етапів можливого ухвалення на рівні НАТО рішення про деблокаду Ормузької протоки. Держсекретар погодився з тим, що рішення про спільну місію на рівні НАТО повинно ухвалити виключно після консультацій всередині Альянсу у спосіб, прописаний у Статуті.б). Сторони домовилися про "безперебійне та без затримок" функціонування програми PURL та наголосили на необхідності подальшої підтримки України.в) Сторони обговорили можливість розширення номенклатури постачання окремих зразків далекобійної зброї в Україну як у межах програми PURL, так і прямої купівлі Україною та окремими країнами НАТО, проте конкретної угоди досягнуто не було. Держсекретар пообіцяв повідомити Президента про тему обговорення. г).  Сторони дійшли згоди у питанні необхідності майбутньої тісної координації майбутніх військових операцій у рамках НАТО між усіма членами Альянсу. Держсекретар США визнав, що одноосібне рішення США атакувати Іран було ухвалене в обхід прописаних у статуті НАТО процедур і наперед такої практики необхідно позбутися.д). Генсекретар НАТО та Держсекретар США підтвердили "рішучу прихильність" Америки захищати членів Альянсу від можливої агресії третіх сторін. Рубіо заявив, що Президент США не є прихильником виходу США з Альянсу, а наявні протиріччя всередині НАТО слід вирішити за столом переговорів.2. Як я і казав, війна у Перській затоці не зачепила і не зачепить до кінця березня процес постачання зброї до України, у тому числі ракет - перехоплюівачів до систем "Петріот". І якщо СВО США та Ізраїлю закінчиться у першій декаді квітня, то Україна майже напевно не відчує її наслідків у сфері постачання зброї з США.  Ще раз прошу пробачення за короткий допис. Маю надію на те, що завтра все закінчу. Гарного дня та гарних новин.Павлюченко-Бандерівець з Пущі
є). Президент США розкритикував голів НацРозвідки та ЦРУ за надання даних про військову  підтримку Ірану з боку рф та назвав такі "сумнівними" не зважаючи на на абсолютну достовірність більшості з них. ж). По підсумках наради Президент США заявив, що він збирається закінчити операцію у Ірані за два-три тижні, бо вона "не приносить нам того, чого ми очікували".  На останок трохи від себе.  Аналітичний загально підсумковий матеріал я дам завтра у цій же порі, а доки ще хочу застерігти своїх підписників від чергової "помирайки" зі скандуванням гасел типу - "Нам зброю не дадуть! Нас Трамп путіну згодує"! Зброя для України буде надходити як і раніше, бо напередодні мідтермів Трамп точно не захоче воювати зі своїми спонсорами з військово-промислових корпорацій. Та ж ситуація і з розвідданими - як максимум за них доведеться платити, але будуть вони надходити у не менших об'ємах, ніж зараз. Також не скасують введені проти рф санкції, можливо тільки ті, які ввів сам Трамп, але і це далеко не факт знову ж таки у світлі мідтермів.  Та і взагалі - просто слід мати терпіння та елементарно перечекати роздратування та гнів Трампа - все це швидко минеться після того, як вчергове його оточення "приведе його до тями". Так було, так є, так буде. Вчергове прошу - не слухайте те, що каже Президент США. Не читайте "поважні ЗМІ" у найближчий тиждень, а краще взагалі. А завтра вранці поговоримо про проміжні підсумки "американського фіаско" та про те, що отримала та втратила Європа та Україна в результаті нього.  Гарного дня та гарних новин. Спокою та впевненості. Наявний "американський хаос" може статися у нагоді нашій країні і стратегічно, і тактично. Нам своє робити. До зустрічі завтра.
ОРГАНІЗАЦІЙНЕ.Панове, я щиро прошу пробачення, але наступні чотири дні канал знову буде функціонувати у режимі абсолютного мінімуму і відновить нормальну роботу у суботу. Якщо не приб'ють. ))) Причина - ви, дорогі мої підписники. Саме ви зробили можливою купівлю необхідних для ремонту "запчастин для техніки". Не втомлююсь вам всім дякувати. Тепер мені пора у невеличке відрядження. Вранці три дні, окрім завтрашнього, буду давати новини, у інший час мене на зв'язку не буде. Пробачте. Ну і як завжди - щоби допис не був пустим. Тільки цифри, без подробиць про джерела інформації. Можете вважати, що вони мені наснилися. )) І тим не менше. Оцінка знищення виробничого потенціалу Ірану по ракетах - від 45 до 50ти відсотків від загального довоєнного.По БПЛА - 50 - 55.Знишено пускових установок для балістичних ракет - 60 - 65.Знищено арсеналів ракет різних типів - 45-50 відсотків, зокрема балістичних 50 -55. Знищено арсеналів БПЛА різних типів - 50 -55 відсотків. Досі не вдалося знищити чи критично пошкодити ключові об'єкти іранської "Ядерної програми". Зважаючи на захищеність ще не знищених виробництв та арсеналів Ірану необхідна довготривала наземна військова операція з залученням до 200 000 військовослужбовців США та Ізраїлю, яка може тривати упродовж двох-трьох місяців з не гарантованими шансами на успіх. Раджу ставитися до цієї інформації та її об'єктивності критично, але ці цифри, не на мою думку, близки до реальних, або реальні. Розвідспільнота США попереджає владу України про високу вірогідність масованого ракетного обстрілу території України, зокрема Київського регіону та столиці, у найближчі 72 години. Бережіть себе. Гарного вечора та тихої ночі.
П'ЯТЬ КОРОТКИХ НОВИН. Мрію про те, щоби виспатися. Тому зараз дам п'ять коротеньких новин, а допис основний вже завтра під вечір. 1. Президент США перед переговорами Держсекретаря США з колегами з Франції, Великобританії та Німеччини заявив, що буде вважати "зрадою, про яку вони пожалкують" їх можливу майбутню відмову від участі у спільній з США військово-морської місії у Перській затокі. 2. Президент США заявив те ж саме про можливі переговори лідерів Франції, Німеччини та Великобританії з колегами з Китаю та Ірану щодо досягнення "сепаратних домовленостей"  про відновлення вільного судноплавства у Перській затоці. 3. Президент США отримав дані ЦРУ щодо "практично підтвердженої" інформації про евакуацію пораненого Хаменеї до Москви, де його було, вірогідно, прооперовано після попередньо наданої допомоги, з фіксацією вильоту повітряного судна рф Космічними Силами США. Такі ж підтвердження, проте не такі категоричні з поміткою "з високою долею вірогідності", надала НацРозвідка та АНБ. Держсекретар радить Президенту виступити з рішучим засудженням "деструктивних дій москви", проте Трамп ще не прийняв рішення про доцільність такої заяви.4. Президент США отримав оновлену "повну та вичерпну" інформацію про військову допомогу рф Ірану, у тому числі про "термінове постачання" БПЛА різних типів з рф до Ірану". Китай, по даних розвідників, не постачає напряму зброю до Ірану та рф, проте постачає тим матеріали подвійного призначення, у тому числі критично необхідні для виробництва БПЛА.5. Завтра після переговорів Рубіо з колегами з Європи Президент США знову збирається скликати нараду силового та міжнародного блоку своєї адміністрації до якої повинні долучитися міністри торгівлі та фінансів. Мова буде йти про Іран, Китай, рф, Україну та Європу. Як очікується, після такої наради Президент США буде приймати рішення про строки проведення "СВО" та майбутні кроки на міжнародній арені. Там же будуть оприлюднені свіжі дані про знищення об'єктів іранської "Ядерної" та "Ракетної" програм. Все. До завтрашнього вечора прохання не турбувати, не будити, не кантувати. При пожежі та землетрусі виносити першим. Добраніч.
б). Стосовно відповіді на питання - "Що з обіцяного Штілерманом буде втілено у життя"?, то скажу так - віднімайте від його обіцянок третину, це по кількості виробів та по строках реалізації нових проектів, і отримаєте реальну картину того, що буде зроблено. Робота реально була проведена величезна, як з організації та розсередження виробництва, так і з переносом частки його за кордон, а також з захистом виробництв. Штілерману реально є чим пишатися. Я не знаю, хто як, але я особисто пробачаю йому його "прибріхування". Одне паскудно - про його масштаби чудово знають бидляки і тому працює воно виключно на українців, а повинно б було бути навпаки. 4. Ну і про Трампа з його "найкращими дронами у світі" та відмовою від українських виробів. Слова - одне. Справи - інше. Скажу так. США і будуть купувати весь цей рік "українські вироби", і наші інструктори будуть навчати американців. Питання вирішені. Так, Президент США вимагає створити та масштабувати виробництво БПЛА аналогічних українським перехоплювачам до кінця року, проте, наскільки нам відомо, американські зброярі обіцяють виконати його вимогу не раніше літа наступного. Як каже наш куратор, "Зрозумійте - нашому Президенту не можна визнати те, що у Зеленського є карти у той час, коли він вже заявив, що у нього їх немає. Президент не може помилятися, з ним ніхто не сперечається. Але справи при цьому йдуть так, як потрібно і вам, і нам, так що не хвилюйтеся".  На сьогодні все. Завтра черговий випуск новин, повинні бути цікаві, чекаю на ніч. Маю надію на те, що всі цілі. Дай Боже. Гарного дня та гарних новин.
ТРОХИ ПРО ПЛАГІАТ. РЕМАРКА. Я не працюю ані на  "Блумберг", ані на CNN, ані на WSJ. Звинувачувати мене у тому, що я "краду" у тих новини у час, коли я надаю ті на добу раніше можуть люди як мінімум дивні. Просто попередження. Якщо хтось з такою хрінню, тобто звинуваченнями, прийде до мене у приват чи вилізе у коментарі, то він буде забанений без попередження. Дістали. "Блумберг" бере дані від НацРозвідці США та ЦРУ з тих же джерел, що і отримуємо ми, от тільки даємо ми ті на добу, або більше, раніше. Тема закрита. Щоби допис не був порожнім, дам трохи нічних новин.1. Станом на три ночі ми мали доповнення до наданої нам інформації про російське втручання у конфлікт навколо Ірану. Все ті ж НацРозвідка, ЦРУ та на додачу АНБ зафіксували постачання "вантажів військового, вочевидь, призначення" з рф до Ірану та розсередження отриманого по провінціях Ірану. Можливо річ йде про постачання чергової партії ПЗРК.2. Нацрозвідка та ЦРУ мають дані про можливі місця дислокації інструкторів рф у Ірані та пропонують Президенту США віддати наказ на удари по місцях такої дислокації. Станом на ніч Президент США не вирішив з відповіддю на пропозицію розвідувальних органів. 3. "Іран, ймовірно, відкинув пропозицію Китаю по супроводу танкерів через Ормузьку протоку військовими кораблями Франції, про що може свідчити факт атаки французької військової бази та заява Ірану про продовження режиму вільного судноплавства у цій водній артерії. Ми повинні докласти максимальних дипломатичних зусиль для залучення Франції у військову операцію проти Ірану та провести термінові переговори по цій темі". Це Держсекретар США на адресу Президента.  У цій новини цікавий нюанс. Цілком можливо те, що Рубіо буде розмовляти з Макроном чи Барро у той час, коли Президент Франції буде приймати Зеленського, чий візит до Парижу буде проходити сьогодні. Мені дуже цікаво - буде фігурувати у можливій "Угоді по Ірану", якщо вона таки буде між Францією та США, Україна? Думаю, що все ж таки так, хоча можу помилятися. Почекаємо на інформацію. Ще від себе для тих, хто звинувачує Францію у недостатній допомозі. Так, по валу вона не така велика, як у Німеччини, але Франція - літаки. Франція - комплектуючі до наших ракет, надважливі, без подробиць. Франція - SCALP. Франція - перспективна та наявна заміна "Петріот" у вигляді SAMPT-T. Франція - розвіддані для України, які по об'єму вже перевершили аналогічні від США. Франція - можливий резервний зв'язок на заміну "Старлінку" у випадку, якщо Маску знову "жовта вода у голову вдарить". Мало? Перед тим, як звинувачувати Макрона у недостатній допомозі Україні краще б поцікавитися французькими бюджетними складнощами та парламентськими розкладами. Я розумію, що "у чужій дупі член завжди більш товстим виглядає", але все ж таки совість, критичне мислення та холодний розум повинні приймати участь у оцінюванні ролі Франції для України. Все. Нормальний допис буде ввечері. Гарного дня.
WE WANT INFORMATION - 118.1. Відбулися переговори американської та російської делегації у Флориді. Інформації обмаль, до того ж вона зі слів Уіткофа, який проінформував про перебіг переговорів Держсекретаря США, тому довіряти тій можна з долею скепсису.а). Дмітрієв привіз нові пропозиції можливого співробітництва рф та США, зокрема у нафтогазовій сфері. росіяне пропонують розглянути можливість співробітництва, яке дозволить у перспективі захопити "на двох" до третини нафтогазового ринку світу та підтримувати "довгий час" високі світові ціни на нафту та газ.б). Дмітрієв привіз "нові пропозиції" москви щодо мирного врегулювання "української кризи". Все, що про них варто знати - там передбачається безумовний вихід ЗСУ з території Донецької області. Реалізму - нуль.в). Дмітрієв привіз план повернення рф на нафтогазовий ринок Європи через американське посередництво, який "дуже схвально" сприяняли американські переговорники.г).  Дмітрієв привіз плани нових можливих спільних проектів, які можуть зацікавити американську сторону. Для розуміння - до 15 трильйонів попередніх "прожектів" від рф додалися ще 1,8 трільйони.д). Дмітрієв привіз "Чіткий план" послаблення санкційного тиску на рф з боку США, який, на думку росіян, повинен запрацювати вже навесні до процесу мирного врегулювання російсько-української війни. "Це була гарна, корисна та продуктивна зустріч. Ми хоча і не досягли порозуміння по багатьох питаннях, проте домовилися продовжити контакти. Я передам пропозиції Дмітрієва українській стороні та розраховую на прогрес у мирних переговорах". Уіткофф. Все, що можу сказати - "Чортов ідіот".2. НацРозвідка та ЦРУ мають "беззаперечні докази" у вигляді перехоплених повідомлень та розмов, які свідчать про участь як мінімум російських інструкторів у підготовці іранських операторів управління БПЛА та у плануванні ударів по американських об'єктах на Близькому Сході та країнах Перської Затоки. Дані передані Президенту США, який повинен прийняти рішення про протидії "ворожим діям рф у регіоні". 3. Ізраїль наполягає на проведенні обмеженої спільної з США наземної операції у Ірані ціллю якої буде повне фізичне знищення об'єктів іранської "Ядерної" та "Ракетної"  програм. Без такого проведення "Всі наші зусилля будуть мати обмежений ефект і через максимум два роки ми знову постанемо перед необхідністю проведення військової операції проти Ірану". Трамп "вже прийняв рішення" про доцільність проведення такої операції. Яке - нам не відомо. Можемо тільки здогадуватися.4. Корпорація RTX готова до липня вийти на рівень постачання Україні до 25ти ракет на місяць при умові належної оплати та запланованих інвестицій від Німеччини. Нагадую - "RTX" та "Рейнметалл" минулого року підписали меморандум про співробітництво - планують побудову заводів з вироблення ракетної техніки та боєприпасів у Німеччині. По не перевіреним, проте відносно достовірним даним, американська сторона приймає участь у модернізації ракет РАС-2, які виробляються у Німеччині, до рівня РАС-3 -. Тут я не спеціаліст - хай вони оцінюють таку інформацію та можливість модернізації.5. Цей пункт буде скоріше анонсом. Аналітики Пентагону та ОКНШ підготовили великий матеріал у якому оцінюється потенціал та тенденції розвитку армій України та рф. Отримали одне речення та обіцянку надання обмеженої кількості матеріалів звідти. Якщо коротко, то американці оцінюють стан у ЗСУ як "переважно зупинену деградацію", у армії рф як "деградацію, яка має тенденцію до прискорення". З нетерпінням чекаю на матеріали. 6. Розвідспільнота США попереджає владу України про високу вірогідність масованого обстрілу з боку рф у наступні 72 години. Це свіже попередження. Американці вважають, що рф зосередиться на об'єктах енергетики, нафтогазового комплексу та ОПК пов'язаних з виробництвом наших дип-страйків.  Бережіть себе. Гарного дня та гарних новин.
Ані російська, ані американська сторони не називають переговори "продуктивними". Трамп взагалі каже, що путін не БУВ конструктивним, а "НАМАГАВСЯ бути конструктивним (у іранському питанні)". У ході цих переговорів не було досягнуто жодних домовленостей та порозуміння по ключовим питанням, а Президент США по їх підсумках назвав себе "розчарованим та ошуканим", бо "говорили багато, а результатів немає". путін на фоні війни у Ірані почувається "на коні", бо його нафта знову потрібна, а Іран не збирається капітулювати, але ця ситуація довго тривати не буде - до квітня все, до чого зможуть дотягнутися Ізраїль та США у Ірані, доб'ють, після чого ситуація з нафтою та газом нормалізується, і якщо не Трамп, то американський істеблішмент у широкому розумінні цього слова, навряд чи пробачить путіну його наявне "бикування". Та й Трамп має виключну злопам'ятність... Побачимо.  Про розмову Держсекретаря США зі своїм французьким колегою розповім ввечері, там точно набагато цікавіше все ніж інформація про чергові пустопорожні переговори між двома президентами.
"Карт нема - стало ще менше" - абсолютна маячня що з точки зору логіки, що з точки зору реальності. Ніколи за всю історію Незалежності України у нас не було стільки насправді сильних карт впливу як мінімум на європейські, а взагалі на світові процеси, на руках. І ніколи Україна не була настільки вільна у своєму виборі можливостей та сили у відстоювання власних національних інтересів. Можна сперечатися до оніміння про те, завдяки виключно народу України, чи чинній владі на чолі з Президентом це сталося - реальність від цього не зміниться - вони єдине ціле, подобається це комусь, чи ні. Знаю, що зараз мене знову звинуватять у "позеленінні", але скажу одне - Зеленський, яким би він не був довбограєм та впертим невігласом у конкретних випадках, має очевидні великі заслуги у здобутті такої суб'єктності. Так, йому потрібно періодично поправляти корону лопатою, так, йому треба "фільтрувати базар" та отримувати пендалі від Мерца та Ко за відсутність фільтрації, але факт залишається фактом - у нього є приводи ту корону суб'єктності на себе начепити.  Як є привід всім нам давно позбутися комплексу меншовартості та не боятися гніву "сильних світу цього" принижено пристаючи на вимоги орбанів, фіців та навіть Трампа - право на повагу та дослухання до свого, доки ще не гучного, голосу, Україна та її народ завоювали. Тепер його важливо не втратити ані народу, ані владі у особі Президента. І тому наперед "фільтрувати базар" йому доведеться. Новини дам ввечері, якщо не засну, а я це можу. )) Гарного дня та гарних новин.