Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 509
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Кількість підписників

21 509
Середній/День:: +53
Середній/Тиждень:: +117
Середній/Місяць:: +1028

👁️ Середній перегляд на повідомлення

17 407
Середній/День:: 17,400
Середній/Тиждень:: 15,486
ERR: 80.93%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.7
Середнє за день: 2

Історія змін лого

Історія змін назви

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ. ""The Telegraph" написали, що підготовлено 6 пілотів на "16ті", "NYT" пише що дванадцять - що за херня, кому вірити"? "Верить никому нелььзя - мне можно"))) Категорично стверджую - на даний момент підготовлено 30 (тридцять) пілотів у трьох центрах підготовки. Навчається стільки ж, у перспективі розширення кількості курсантів вдвічі завдяки будівництву центра навчання у Румунії. "Так ти не брехав коли казав що для "16"х нададуть повну лінійку озброєнь"? Ні, панове, не маю такої звички. Про рішення надати нам МАЙЖЕ повну лінійку озброєння для літаків я казав ще взимку - саме тоді Байден ухвалив те рішення, про яке стало відомо тільки зараз. Головне - воно не БУДЕ надане, воно ВЖЕ надане. Де воно - не нашого собачого розуму справа. Але категорично стверджую - воно і НА літаках, і "поряд" з ними. І вам Салліван, не я, у квітні підтвердив, що дозвіл на знищення російської авіації над територією росії існує - "Це питання здорового глузду", Максимальна дальність наданих до "16"х ракет - 500 км. "Чого "16ті" не працюють на фронті"? Після харківського вильоту коли ми ледве не втратили три літаки, а могли й п'ять, без подробиць, на вимогу союзників, перш за все США, буде проведено додаткове бойове злагодження екіпажів. Біда в тому, що УСІ наші курсанти в усіх країнах пройшли цей етап навчання або по скороченій програмі, або, як у випадку з румунськими курсантами, взагалі його не пройшли. Тому "все на місті" - навчаються у "польових умовах", Коли закінчиться навчання? Не знаю. Маю надію що дуже скоро. "Сьогодні відстрілялися? Це той сьогодні обстріл про який ти казав"? Ні, на жаль. То "пристрілка" для виснаження та виявлення розташування наших систем ППО. Масований ракетний обстріл попереду. Американці вважають що він, можливо, буде проведений у два етапи. Так що не розслабляємося та не ігноримо сигналів повітряної тривоги, особливо тими, хто живе поряд з аеродромною інфраструктурою та об'єктами енергетики. Ну і киянами - дуже хуйло зле за останні наші атаки. "Навіщо наші по підстанціям у Курську вмантулили? Бидло ж просило про мораторій на удари по енергетиці"? Чесно кажучи - не знаю. Можливо ми копіюємо тактику бидла - показуємо свої можливості щоби "контрагент дозрів". Можливо то відповідь нашого Президента на російську пропозицію діями. На даний момент мені нічого невідомо про відповідь України. Будуть новини - дам одразу. Але, скоріш з все, відповіддю буде ракетний обстріл найближчими днями. Докладно про візит Пріцкер та про "Програму розвитку України" яку вона привезла до Києва та передала нашому керівництву напишу або сьогодні ввечері, або завтра - люди повинні знати, що пропонують зробити нашії владі американці та як вони бачать відбудову та розиток Держави. Гарного дня. Не розслабляємося. Тримайтеся.
WE WANT INFORMATSON - 40. 1. З посади "куратора України" йде пані Пріцкер. Йде не зважаючи на особисте прохання Президента США залишитися на новий строк. Причини вона сама назвала під час спілкування з активом американо-українських громадських інституцій. Основні тези від реального друга України який щосили намагався привести до нас у країну американський бізнес. "Мені здається що нам (американцям) відновлення та залучення інвестицій потрібні набагато більше ніж вам (українцям)". "Я втомилася виправдовуватися перед нашими бізнесменами які бажають вкладати у вас гроші, але нічого окрім невиконаних обіцянок згодом не отримують". "Ваш уряд вкрай має вкрай погану виконавчу дисципліну - його розпорядження майже постійно саботують нижчі ланки виконавчої влади". "Ваша влада відштовхує залучення американських інвестицій неадекватними вимогами розподілу прав власності при створенні спільних підприємств та дивними маневрами навколо землевідведення та підключення до комунікацій", "Я ВВАЖАЮ ЩО МЕНІ НА ЗАМІНУ ПОТРІБНО ПОСТАВИЛИ КОГОСЬ З НАШИХ ГЕНЕРАЛІВ ЩОБИ ТОЙ ВІДДАВАВ НАКАЗИ ТА ВИМАГАВ ЇХ ВИКОНАТИ ЗА БУДЬ ЯКУ ЦІНУ НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ОБСТАВИНИ". Це вона висловила як жарт, але... Може вона і не жартувала... Новий керівник буде призначений, скоріш за все, вже після американських виборів. Команда залишається працювати у повному складі. виконуючого обов'язками призначать згодом.. Мені дуже сумно з приводу її відставки. Дуже. І я дуже злий - наша влада не змінюється, вона як той бегемот якого тягнуть щосили з болота, а він замість того щоби допомагати рятівникам висуває вимоги - як його потрібно тягнути. І зараз я не "накидую на владу" - просто констатую факти. 2. Україна отримала нового керівника військової "Групи допомоги Україні" - Генерал-майора Баззарда. Він очолить і радників США при нашому ГШ, і буде контролювати усі логістичні питання. У Сенаті його кандидатуру затвердять без проблем. Як кажуть люди котрі знайомі з його професійною діяльністю, генерал "Не дозволить більше українцям ігнорувати питання реформ у армії і буде не просити, а вимагати виконання американських рекомендацій", Поживемо - побачимо. 3. Висновки від зведених звітів ОКНШ та Розвідспільноти США на адресу АП Байдена. "Виходячи з поточних середньозважених втрат російської армії під час літнього наступу в Україні можна з впевненістю стверджувати що він в цілому зупиниться до кінця серпня - початку вересня 2024 року". Є детальні прорахунки по артилерії, бронетехніці, літаках. боєприпасах - зараз бидло йде не на останньому подиху, але вже на імпульсі що втрачається. У наступній "Їбенеї" завтра я все розпишу докладніше. Вкотре наголошую - час не грає на хуйла. Єдина його ставка - дочекатися перемоги Трампа та заморозити війну, бо 25й рік точно не буде роком перемог російської армії. Тримайтеся, панове. Абсолютну більшу частину нашої визвольної війни ми вже пройшли, пережили. Залишилося небагато, але цей період буде найважчий. Віри та витримки - війну ми абсолютно точно не програємо.
"СПІТНІЛИЙ ВАЛ ДЕЗИ" ЯК СПОСІБ ЧОГО? Давайте виходити з "істини" що я для багатьох ідіот та фейкомет. Я з честю приймаю подібні компліменти. Але як назвати ті ЗМІ котрі з посиланням на "анонімні джерела" публікують якийсь дикий та з незрозумілою для мене ціллю трешевий вал дезінформації стосовно всього, що стосується надходження до нас літаків F - 16??? Травень. "Група українських пілотів у кількості 12 осіб завершила навчання у Аризоні США та повернулася в Україну". Офіційно. Червень. "Група українських пілотів у кількості 9 осіб закінчила навчання у Данії та повернулася в Україну". "Міністр оборони Данії висловив жаль у зв'язку з тим, що його Держава припиняє експлуатацію цих літаків і тому більше не зможе готувати українських пілотів". Спільна заява представників США, Данії та Нідерландів під час саміту НАТО у Вашингтоні: "Літаки з Данії та Нідерланлів вже на шляху до України". Тиждень тому. "Група з 9 українських льотчиків закінчила навчання у румунському центрі підготовки та повернулася до України". "Україна підготувала лише 6 (шість) пілотів для F - 16, і до кінця року отримає лише 20 літаків". Вчора The Telegraph. Вибачте, у мене питання - я один рахувати не вмію? Я, чесно кажучи, досі не розумію сенс розповсюдження дези про реальний стан речей з постачанням нам літаків. Вся деза - "анонімні джерела". З однієї сторони бидлячий Фістінгбомбер щиро радіє тому, що Україна з шістю пілотами не зможе експлуатувати більше двох літаків, а з іншого - офіційні російські рила чітко знають реальний стан речей - у них і супутникові дані, і розвідка, і взагалі система попередження... Для чого це все??? Гра на суспільних настроях у нас та у бидла? Я мабуть замовкну по цій темі на майбутнє, але ви пам'ятайте, що ЗАРАЗ Україна має 15 літаків. До кінця листопада буде мати 34. І новостворений навчальний центр у Румунії буде займатися виключно підготовкою пілотів для України що не виключає їх підготовки у США та Норвегії куди "переїде" датський навчальний центр. Я не розумію ций цирк, до того ж нам НЕ ЗАБОРОНЯЮТЬ надавати ту інформацію, яку я вам даю. І я голову даю на відсіч на те, що вона достовірна. Знайте і більше мене нічого не питайте - по цій темі я замовк до "прояснення ситуації". Але раджу все ж "фільтрувати інформацію" з "поважних ЗМІ, бо не стійки дахи можуть від валу дези і з'їхати. Будьте здорові.
ПАРА СЛІВ ПРО ТУАРЕГІВ. Панове, я НЕ МОЖУ розповісти нічого конкретного по цій темі хоча з ночі дещо знаю. У коментах хтось вже запублив гарний допис на цю тему. Реальність складна. Тут все як у радянському анекдоті про настанову робітника райкому КПРС молодому лектору по темі боротьби народів Африки за волю від колонізаторів. - Мы не поддерживаем сепаратизм.- Не поддерживаем?- Ни под каким видом. Но мы поддерживаем африканские народно-освободительные движения и право африканских наций на самоопределение закреплённое документами ООН. - Но я не понимаю...- Тебе и не нужно - взял буклет и чтобы вызубрил наизусть! Я давно живу, все життя цікавився політикою, по середах виступав у класі з політінформацією. Міг ще з п'ятого класу назвати африканські держави які обрали "соціалістичний шлях розвитку" та показати їх на карті. Досі можу.))) І я дуже добре пам'ятаю як США у 70-х - 80-х роках минулого сторіччя люто заперечували будь який зв'язок з повстанцями проти "комуністичних узурпаторів" у державах де комуністи захопили владу та підминали під себе "африканський вільний світ". Зброю повстанці купували невідомо де. Як невідомо де бралася радянська зброя у комуністичних повстанських рухів у Африці. Військовим інструкторам СРСР та представникам спецслужб навіть не йшла у залік участь у бойових діях у Африці - "нас там не було". І американців там не було. але вбивали один одного радянські та американські військові та співробітники спецслужб здебільшого чужими, але й іноді і своїми руками вправно воюючі за сфери впливу. Це я до чого? Ми з вами усі разом проти сепаратизму, але ми за право туарегів на самовизначення. Зрозуміти не намагайтеся - воно вам не треба. І ми проти туарегського сепаратизму, але ми симпатизуємо повстанцям які воюють проти "комуністичного поневолення яке підтримують військові СРСР" - це я США у ООН при Картері процитував.))) Зараз поневолення російсько-китайське, але сутність та ж. Той же Буданов відкрито визнав, що ГУР працює у Африці "на боці законних урядів", Але ГУР не працює з повстанцями. Ясно? "На цьому ми стоїмо та стояти будемо". І ми як один повинні "гнівно відмітати" будь які інсинуації від бидла яке вже почало "щось там собі вигадувати та здогадуватися", Ані США. ані ГУР не мають до розгрому жодного стосунку. Але полонених вагнерів заберемо через посередників. Вони якимось дивом вже запропонували свої послуги, от прямо сьогодні. І якщо ми отримаємо на черговому обміні полоненими захисників Маріуполя, то ви повинні знати - "у тієї свободи трохи чорне лице". Все що зміг - сказав. Одне добавлю - зрада про яку вже волають бидлюки така мала місце. Але кому зрадник передав інфу - нехай ця тайна помре не розкритою.)) А автівка німецька гарна. Може купити?)))
У БОМЖІВ ВЛАСНА ГОРДІСТЬ! Мемуарне. Політично збоченим не читати. Історія трапилася у листопаді 2002го. Була неділя. я в препаскудному настрої прийшов на кінцеву зупинку 12го трамваю. Погода була така ж як і мій настрій - летів дрібний сніг, вітер відчутно дряпав щоки та залізав за комір. Я втулив дупу на холодне пластикове сидіння, набичився як перемерзлий голуб, запхнув руки у кишені куртки та приготувався подрімати під час годинних катувань у залізному ридвані - їхати мені було аж до Контрактової площі. Я ненавидів весь світ та своє начальство зокрема за те, що висмикнуло мене з теплої люлі і визвало на роботу. Але мої намагання подрімати у трамваї виявилися марними. На сьомій лінії у вагон гучно вломилася весела трійця - дві дівчини віку від 30ти до передпенсійного з круглими явно не від ін'єкцій уколів краси, а від здатності спирту утримувати воду у клітках організму, обличчями. .Їх супроводжував суворий кавалер приблизно такої ж вікової виделки який з непідробною благородною грацією підштовхував перелесниць під обтягнуті джинсами сідниці навіть після їх підйому по трамвайних сходах. Трійця угніздилася на подвійних сидіннях і трамвай рушив у дорогу. Дівчини. вочевидь, перебували у чудовому гуморі бо на два голоси затягнули пісню:- Снег. снег, снег. снежок - Белая метелица. Если х... не стоит - Неча кантителиться! Я, як знаний поціновувач прекрасного, сприйняв виступ поблажливо. але його чомусь не оцінив пенсіонер який сидів на два сидіння попереду. З комуністичним задором чоловік висловив претензії співачкам у стилі - "Не по нотах співаєте, слова кабацькі та музика не відслідковується", але кавалер дам поставив мораліста на місце своєю тирадою:- Дед, не завидуй - у меня две шляйки, одной поделюсь за флакон конины"! Різко втративши дар мови пенсіонер з витріщеними очами замовк вочевидь здивувавшись широкій пропозиції хазяїна жіночих тіл, і ми під веселий діалог красунь у якому переважну частину займала ненормативна лексика, допхалися до зупинки "Міська" на який у салон увійшла водій на прізвисько "Хохлобакси" за свій щоденний збір данини під гаслом - "Готуємо хохлобакси за проїзд"! Жіночка промовила традиційний заклик та пішла по салону вочевидь не маючи наміру наближатися до не платнєспроможної, на її думку, трійці. Але не тут то було! Широким призовним жестом кавалер підізвав до себе водійку, взяв її руку за зап'ястя та розкрив свій стиснутий кулак над її розкритую долонькою. З кулака випав зіжмаканий... американський долар. - На все, сдачи не нужно" - пафосно промовив бос і з виразом всеосяжної поваги до своєї значущої персони на синюшному обличчі відкидаючим жестом "руки що дає" відіслав Хохлобаксу далі. Бідна жінка не пішла далі. Вражена щирою пожертвою кавалера водійка пішла назад до кабіни щось незрозуміло буркочучи собі під ніс. Багато чого я в житті бачив, але так при мені американську валюту ще ніхто не принижував.
НЕ ПРО"ГРІМ"ИТЬ... Люди питають, а я не хотів до останнього відповідати на питання щодо частково нашого ОТРК "Грім". На превеликий жаль цей перспективний ракетний комплекс ніяк не допоможе нам у цій війні. Перераховую причини по ступіні важливості. Він розроблявся та виготовлявся за гроші Саудівської Аравії яка має на нього "певні права". Одне з них - вона має право заблокувати його виробництво та застосування. На моє позавчорашнє питання щодо цього комплексу мені відповіли, що араби проти його застосування у війні проти росії. Друга проблема - фінансування виробництва. Якщо б навіть США домовилися з саудітами и ми б змогли його серійно виробляти, то грошей на це просто немає. Саудіти не дадуть, а американці та союзники вважають "Грім" недостатньо далекобійним та "сирим". У 2022му зафіксовано три випадки застосування ракет комплексу попри позицію саудитів, усі три, на жаль, невдалі - завадили ППО та РЕБ ворога. Самі ж американці вважають більш перспективним фінансування інших як суто українських розробок типу модифікацій "Нептуна", так і нових типів ракет частково спільного українсько-американського, і не тільки, виробництва. "Спільного" - це про постачання союзниками комплектуючих, зокрема електроніки, та фінансування серійного виробництва. На жаль українських грошей на це як не було, так і немає. Україна має вже крилаті та балістичні ракети з максимальною дальністю деяких до 1000км. Подробиць не буде. Це все, що я можу сказати. Що не можу, не скажу. Маю надію на те, що на запитання я відповів.
РОЗДУМИ ВГОЛОС. Знаєте, я здається знайшов спосіб - як прикрити канал без порущення своєї обіцянки це не робити до кінця війни. Припиню давати реальні та правдиві позитивні новини, натомість буду писати голу правду з позиції "всехеровонасзрадилинамписець". Я не брехав та не розповсюджував фейки на цьому каналі, але от дивина - на правду без прикрас люди у нас реагують дуже нервово, з лайкою на дзеркало та відписуванням від каналу. І це за те, що я всього навсього назвав речі своїми іменами... Мені що, казати що Порошенко виграє у Зеленського президентські перегони якщо ще неможливо? Чи розповідати про те, що нас післязавтра до НАТО візьмуть якщо ніхто не збирається цього робити і післязавтра? Вам це реально потрібно, чи все ж потрібно орієнтуватися у реальному світі? Питання риторичні. Я мабуть припиню інформувати людей про хід переговорів у "великому восьмикутнику" рф - Україна - США - Трамп - Китай - Індія - ЄС - Великобританія. Я бачу що це лише травмує людей, хай дивляться телевізор та вірять що ми звільнимо скоро усі території, зате потім "сюрприз буде")). А сам буду давати голі новини з позитивним нахилом. Є гарна новина.США провели "інвентарізацію" усіх договорів та резервів літаків які повинна отримати Україна. До кінця наступного року ми повинні мати 103 літаки F - 16. А до кінця 27го 204, правда то з "Грайпенами" та "Міражами". Правда це все у випадку якщо процес навчення буде "планово пришвидшено" і Центри навчання у Румунії та Польщі будуть побудовані виключно для підготовки українських пілотів. Гарного вечора неділі. Про зміну контенту буду думати. Як і над тим, як відвадити від каналу прихильників п'ятого Президента. Втомився відповідати на одні й ті ж питання і чути одні й тіж з 19го року звинувачення...
ПЕРЕГОВОРНЕ ТА ПІДГОТОВЧЕ. Відбувся перший тур консультацій між представниками Китаю, України, росії та США. До речі - у майбутньому до нього долучиться представник ЄС (коли після виборів до Євроради будуть сформовані керівні інституції), Великобританії, окремо від ЄС - Франції та, вірогідно, Індії. Перший тур переговорів був присвячений темі післявоєнній чисельності ЗСУ, чисельності російської армії у Європейській частині, номенклатурі озброєнь однієї та іншої. та питанням контролю над вищезгаданими чисельністю та озброєнням. Даю офіційний реліз. Росія, після "обрізання" ЗСУ до кількості 125 тисяч особового складу, 160 танків, 85 бойових літаків усіх типів, 12 умовних "Хаймарсів".... та знищення як такої української "Ракетної програми" та програми далекобійних БПЛА, повертається до договору про "Звичайні Озброєння у Європі" та до договору "Відкритого неба" з взаємним контролем з повітря над виконанням умов. Україна готова до чисельності ЗСУ у кількості 250 тисяч, 600 танків, 240 літаків, 150 РСЗО... Україна "в жодному разі" не відмовиться від "Ракетної програми" та "Програми БПЛА". Україна буде послідовно втілювати у життя програму військової підготовки населення. У випадку порушення росією "Договору про перемир'я" Україна буде об'являти мобілізацію та нарощувати - увага! - "Насичення війська бойовою технікою з баз тимчасового зберігання у Європі", "не чекаючи на початок бойових дій". Останнє формулювання з'явилося завдяки США - Салліван заявив, що його країна та союзники більше в жодному разі не допустить "безкарної та підступної повномасштабної агресії проти України". Представник Китаю заявив, що його країна буде "сприяти переговорам двох сторін і надавати посередницькі поради задля пошуку взаємоприйнятних формулювань". "На тому розійшлися", дата нового туру консультації досі не визначена, буду інформувати людей. Є подробиці про які не час розповідати, можливо згодом якщо буде дозвіл. Це не про "зраду" - це про нюанси. Тепер трохи від себе. Як казав наш Президент, вже надходить озброєння для наших новостворених бригад та для комплектації старих. Більше - зараз процес надання озброєнь фактично йде без офіційних релізів - крайні пакети США, Німеччини та Великобританії прийшли без будь яких анонсів, тільки США заявили про частину свого. Але є "але" - союзники не вірять у швидке створення боєздатних підрозділів та у здатність нашого військового керівництва підготувати достатньо потужні "Контратакувальні дії". Натомість наш Президент та Головком запевняють союзників, що усі прорахунки минулого будуть враховані і підготовка особового складу та призначення офіцерів на керівні посади будуть "належними та прозорими", Поживемо - побачимо. Але віри у наші "запевнення" немає ні у кого з союзників, особливо після доповідей "Групи американських радників" які працюють у ГШ. Україна, ЗСУ зокрема, потребує перепочинку, зміни влади та повного перезавантаження Держави. Намагання Зеленського покращити становище тасуванням непрофесійної, без будь якого стратегічного мислення. кадрової колоди призводить виключно до погіршення ситуації - не можна вимагати від підлеглих професійних дій якщо рекрутинг на керівні посади відбувається не за принципом відповідальності посаді, а за принципом "щоби очі горіли" та "особистої лояльності" Президенту та його оточенню. Створено "робочу групу" з представників ЄС, США та Великобританії яка буде створювати "покрокову" Програму відновлення та розвитку України". Якою ця група бачить Україну у майбутньому - розповім у наступному дописі післязавтра. Гарного дня.
ТРАМПОКОНСПІРОЛОХІЯ. Спілкувався з колегами у тому числі з-за океану. Такого наслухався - мізки ледь навічно не завернулися. Сама цікава версія - Трамп пообіцяв американцям у випадку перемоги на виборах розсекретити "Справу Кеннеді". І от з-за цього його спецслужби вирішили вбити як свого часу вбили Кеннеді - руками дурника - ідеаліста. Замах був абсолютно справжнім, ніякої інсценіровки. Але імена замовників ми навряд чи дізнаємося, ну хіба що на місці злочину "Візитку Буданова" знайдуть. )) По факту Трамп весь свій перший президентський строк відкрито зневажав спецслужби, не реагував на їх інформацію і фактично усунув їх від процесу прийняття рішень. Можлива їх "превентивна міра"? Все може бути, але "ми це не дізнаємося ніколи". На користь цієї версії працює поведінка і поліцейських і спецслужбистів - "Пристрелять - порегочемо, але заважати не будемо". Але "то все таке" , не більше ніж конспірологія без доведених фактів. Одне ясно - замах здійснено занадто рано щоби він суттєво вплинув на електоральні симпатії. Для гарантованого ефекту підстрелити його було потрібно восени. )) Гарного вечора та гарних версій. З завтра на два тижні я "приймаю схиму" - працюю на обороноздатність, а тому присутність моя на каналі буде мінімальною.