Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 509
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | МБР - НАСЛІДКИ. Відверто кажу - мене вкрай засмутив той факт, що украї...

Логотип телеграм спільноти - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
6 200 Охват/переглядів 2024-11-21 10:43 Повідомлення №910
МБР - НАСЛІДКИ. Відверто кажу - мене вкрай засмутив той факт, що українці знову збудилися навколо теми - "Ой, по нас "АХ какою" ракетою всобачили, це що ж таке робиться? Нам кінець - світ повинен реагувати"! Відповідаю у межах дозволеного. Відповідати росіянам на дозволи бити по їх території західними ракетами нічим. Ядерну зброю застосувати не можна. Відповідати треба - внутрішній лох вимагає помсти, а "пацан обіцяв". Мріяли вчора запустити по Києву МБР - відмовилися. Причин дві. 1. Якщо б "Петріот" чи ота корейська штука збила МБР, а шанс на це були десь у 70 відсотків, то це б знищило геть увесь "імідж" не тільки "сил стратегічного призначення", а й взагалі рф. 2. Попередження США. Йти на вищий рівень ескалації путіну йти нічим окрім удару, умовно, двома "Іскандерами" у точку, яку МБР гарантовано долетить. "Акт помсти" здійснено. Наслідки є, але вони умовно "звичайні" під час війни. Бити МБР по Україні - стріляти з гармати по колібрі. Ці ракети штучні, ослабляти свій "Ядерний щит" хуйло не буде в жодному разі - ЯЗ до умовних США ще донести у випадку мандеця потрібно. Випадок сьогодні - чисто пропагандистський акт який має на меті дві цілі.1. Піднести "бойовий дух" всередині країни, бо "Обіцяли ж відповідь, як же же без неї"?2. Вплинути на суспільну думку Українців, зламати їх здатність к опору, посіяти паніку - "Ой, наступного разу ядеркою бахнуть - здаємося". І я так бачу декого цей трюк хуйла таки "розчулив до неймовірності" - ний починає набирати оберти. Забийте та вспокойтеся, панове. Разові акції без особливих наслідків - не привід навіть для їх обговорення. Для нас нічого не змінилося. Будуть і обстріли, буде і відповідь. Трохи відкрию завісу, хоча мене за це не те що покарають, але мозок пожруть у цілях профілактики. Два дні тому з американськими енергетиками спілкувалися не тільки українські енергетики, але й "енергетики у погонах", причому частково у погонах були і американці. Обговорювали "Вразливість російського ЖКХ та енергетичної системи в умовах зими" - маю надію на те, що мене все ж зрозуміють і не будуть простити уточнень. Знаю про те, що росіяне знову вимагають зустрічі делегацій по "Енергетичному мораторію" і знаю, що наш Президент категорично відмовився від такої зустрічі "до слушного часу". А час настане, як я розумію, взимку. по морозах. І жоден союзник нам не забороняє бити по російських об'єктах енергетики. Жоден з 50ти. На цьому все. Можете мене проклясти та сцяним ганчірками закидати якщо хуйло буде і надали масово кидатися МБР. Можливі "разові акції" у випадку особливо болісних наших ударів, а такі будуть. І наслідки будуть звичайними. Ну а якщо МБР зіб'ють, то наслідки для рф будуть жахливі. Все. Для мене тема закрита. Маю надію на те, що і ви не будете підігрувати хуйлу та не мусолити з попутнім ниттям те, що ніяк не впливає на загальний перебіг війни. Витримаємо - видихайте.