Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 509
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ПЕРЕГОВОРНЕ. АНОНСИ. Я вже не раз писав про те, які існують зараз пере...

Логотип телеграм спільноти - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
3 900 Охват/переглядів 2024-11-05 06:29 Повідомлення №878
ПЕРЕГОВОРНЕ. АНОНСИ. Я вже не раз писав про те, які існують зараз переговорні кейси на лінії "Україна - рф", але це питання знову і знову з'являється на поверхні "моря запитань" до неповажного автора. Спочатку про лінії зв'язку, потім новини про переговори. 1. Лінії розвідок та ГШ двох країн. Вони працюють з самого початку війни. Тема - обмін полоненими, загиблими. Працюють як прямі контакти, так і, у переважній більшості, через посередників. 2. Лінія спілкування вищого рівня. Працює виключно через посередників. І путін, і Зеленський обмінюються листами - пропозиціями між собою за допомогою вищих осіб інших Держав, того ж Прем'єра Індії Моді, Ердогана, Еміра Катару та інших. 3. Лінії спілкування Радників з безпеки. З російської сторони на них основна фігура - голова СВР Наришкін, з американської - директор ЦРУ Бернс та Радник Салліван, з української Ермак одноосібно. Ця лінія працює найбільш інтенсивно, на ній вирішуються основні переговорні питання, як то - зближення переговорних установок які б зробили можливим укладення перемир'я, обговорення умов на яких можливим би було запровадження мораторію на удари по об'єктах енергетики, ядерна безпека тощо. Переговори з рф напряму не велися та не ведуться - виключно через посередників. Але інтенсивність їх не скорочується - зростає. Тепер до самої теми переговорів. Російська сторона запросила проведення двох раундів консультацій на 18 та 23тє листопада. Вони вважають що до того часу будуть вчерне відомі результати виборів у США і на консультаціях будуть присутні вже представники від нової адміністрації Білого Дому. Теми запропоновані москвою.1. Обговорення післявоєнної кількості військ та звичайних систем озброєнь у рф, України, та Держав НАТО у Європі. 2. Обговорення можливих гарантій безпеки для росії, України, Білорусі у контексті позаблоковості України. 3. Обговорення "подвійних територіальних претензій росій та України" та можливих шляхів для їх врегулювання. Ані Україна, ані США доки ще не підтвердили участь у цих консультаціях, підтвердили Німеччина, рф, Китай та Індія. На 11те листопада заплановані он-лайн переговори між Ермаком та "уповноваженим представником Президента Трампа". (У США колишніх Президентів не буває, тому протокол не порушений). Тема - "Новий рівень співробітництва між Україною та США та пошуки шляхів для мирного врегулювання конфлікту з рф". Якщо до того часу буде відомо, що Трамп програв вибори, то переговори все одно відбудуться - вплив Трампа на Конгрес залишиться все одно значним навіть після можливого програшу. . Про перебіг усіх переговорів буду повідомляти у межах дозволеного. Ну а сьогодні ввечері поговоримо про те, як зробити з малороссії Україну у головах абсолютної більшості українців та про сортування їх на "справжніх" та "несправжніх".