Джерело
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | стверджує, що все це неправда. І мобілізація у нас чудова. і настрої в...
4 900 Охват/переглядів
2024-10-18 10:57
Повідомлення №846
стверджує, що все це неправда. І мобілізація у нас чудова. і настрої в суспільстві на війну до переможного кінця хоч на п'ять років, і втрати у нас мінімальні. Переконати його у зворотньому неможливо - наш Президент вважає, що вже у наступному році буде заколот і путін буде скинутий. Звідки така впевненість - мені невідомо. Ще раз повторюю - Україна, ЗСУ. отримали останній шанс на військові перемоги. Як ми ним скористуємося - покаже час. 4. "Що там Буданов про корейських військових казав"? По факту. Ин дав 10 тисяч м'яса. Не кращого - краще самому потрібно. Нацрозвідка США вважає що неминучими будуть випадки дезертирства та здачі у полон навіть не зважаючи на те, що у Кореї у заручниках залишаються родичі дизертирів та полонених. Американці стверджують, що корейські вояки навряд чи візьмуть участь у бойових діях на території України - путін їх просив для підсилення угруповання у Курській області. Американські аналітики від розвідки не вважають цей контингент "серйозною загрозою на глобальному рівні". але визнають, що його участь все ж таки додасть нашим воїнам обмеженого клопоту - навіть м'ясо потрібно переробити. Про кількість - так і є, Буданов дані отримав саме від американців. Підсумки. Сьогодні Зеленський чи напряму, чи через одного з "четвірки" отримає категоричну консолідовану позицію - бойові дії повинні бути у будь якому випадку закінчені до вересня 25го року за столом переговорів. Зараз Президент України знаходиться у Берліні. Його зустріч з Байденом дуже вірогідна. І скоріш за все відповідь на нездійснений "План перемоги" та на питання можливого вступу до НАТО він отримає напряму. Будуть і "військові плюшки", одна з них буде дуже вагома якщо нічого не зміниться. Ну а нам нічого не залишається окрім як запасатися терпінням та не втрачати віри - нас не кинуть ані до перемир'я, ані після нього. Допомагаємо ЗСУ останнім та чекаємо на новини на переговорному фронті - після виборів у США на ньому можуть статися серйозні прориви. причому як мінімум не у гіршу для нас сторону. Завтра ж буде інформація про "Зустріч чотирьох" - дам вранці.