Джерело
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ХАЙПОЖЕРАМ ЗАТИКАЙТЕ РОТА КАПЕЛЮХАМИ"!От кому би я руки повідривав та ...
5 100 Охват/переглядів
2024-08-09 15:41
Повідомлення №704
"ХАЙПОЖЕРАМ ЗАТИКАЙТЕ РОТА КАПЕЛЮХАМИ"!От кому би я руки повідривав та у дупу встромив, так це тим, хто накручує українців на темі майбутнього "Самого страшного" ракетного удару. Ні хера падлюки не знають, але людей з нестійкою психікою занурюють головою у психоз та депресію. Давайте розкладемо по полицях ситуацію на даний момент. Чи буде обстріл? Обов'язково буде. Розвідники усіх Держав-союзниць вважають що МОЖЛИВІ дві-три хвилі масованих обстрілів після чого серія локальних. "Є певні ознаки того, що путін віддав наказ їх здійснити НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ, АЛЕ! Але ніхто не знає - коли вони відбудуться. Може вдень, може вночі, може сьогодні, може через тиждень - абсолютно достовірних даних немає. Ті ж американці вважають що росія накопичила достатньо ракет щоби здійснити вищезгадану кількість обстрілів. Але вона досі вивчає шляхи обходу підсиленої останнім часом та "реінтегрованої" системи української ППО підсиленої американськими літаками які вже один раз вилітали на вдале перехоплення крилатих ракет. Кожен українець має подякувати США, Німеччині, Болгарії, Іспанії, Словаччині, Чехії, Норвегії, Великобританії. Нідерландам, Данії, Швеції, Фінляндії, Південній Кореї, Польщі, Ізраїлю та Японії за підсилення наших можливостей за останні 4 місяці. Останнім окрема подяка - після російського демаршу-попередження про "суттєві наслідки у випадку прямої передачі Києву ракет для "Петріот", Японія передала нам партію. Порізала катаною чергову буру російську лінію. Чи впорається наша ППО з новими викликами? Віримо що так, тим більше, наскільки мені відомо вже від наших військових, з минулим нашим ППОшним поху..змом зараз борються - наші спільно з американцями будують нову систему захисту. Куди бидло спрямує удари? Не секрет. 1. Київ та область. 2. Об'єкти ВПК. 3. Аеродромна інфраструктура. 4. Енергетична інфраструктура. 5. Логістичні бази постачання західної зброї. Живете поряд - заздалегідь визначитеся з укриттями та не ігноруйте тривоги. Маєте можливість - на пару тижнів переїдьте у більш безпечні місця. І - головне! - пам'ятайте що нічого "не баченого" ми не побачимо, вибачте за тавтологію. Тотального розгрому який був восени 22гого з одночасним пуском бидлом 120 ракет не буде - зараз засобів ППО не порівняно більше. Витримаємо. Не ведіться на висери вітчизняних та інших хайпожерів, реально оцінюйте можливості нашого війська та бідлячих ВКС і вірте у краще - до нього вже не так далеко. Витримки. спокою та врівноваженості. "Їбенею" та останню частину про "План Пріцкер" дам вже завтра. Сумбурний день - нічого не встигаю.