Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 509
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | СПІТНІЛИЙ ВАЛ ДЕЗИ" ЯК СПОСІБ ЧОГО? Давайте виходити з "істини" що я д...

Логотип телеграм спільноти - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
4 100 Охват/переглядів 2024-07-29 11:06 Повідомлення №685
"СПІТНІЛИЙ ВАЛ ДЕЗИ" ЯК СПОСІБ ЧОГО? Давайте виходити з "істини" що я для багатьох ідіот та фейкомет. Я з честю приймаю подібні компліменти. Але як назвати ті ЗМІ котрі з посиланням на "анонімні джерела" публікують якийсь дикий та з незрозумілою для мене ціллю трешевий вал дезінформації стосовно всього, що стосується надходження до нас літаків F - 16??? Травень. "Група українських пілотів у кількості 12 осіб завершила навчання у Аризоні США та повернулася в Україну". Офіційно. Червень. "Група українських пілотів у кількості 9 осіб закінчила навчання у Данії та повернулася в Україну". "Міністр оборони Данії висловив жаль у зв'язку з тим, що його Держава припиняє експлуатацію цих літаків і тому більше не зможе готувати українських пілотів". Спільна заява представників США, Данії та Нідерландів під час саміту НАТО у Вашингтоні: "Літаки з Данії та Нідерланлів вже на шляху до України". Тиждень тому. "Група з 9 українських льотчиків закінчила навчання у румунському центрі підготовки та повернулася до України". "Україна підготувала лише 6 (шість) пілотів для F - 16, і до кінця року отримає лише 20 літаків". Вчора The Telegraph. Вибачте, у мене питання - я один рахувати не вмію? Я, чесно кажучи, досі не розумію сенс розповсюдження дези про реальний стан речей з постачанням нам літаків. Вся деза - "анонімні джерела". З однієї сторони бидлячий Фістінгбомбер щиро радіє тому, що Україна з шістю пілотами не зможе експлуатувати більше двох літаків, а з іншого - офіційні російські рила чітко знають реальний стан речей - у них і супутникові дані, і розвідка, і взагалі система попередження... Для чого це все??? Гра на суспільних настроях у нас та у бидла? Я мабуть замовкну по цій темі на майбутнє, але ви пам'ятайте, що ЗАРАЗ Україна має 15 літаків. До кінця листопада буде мати 34. І новостворений навчальний центр у Румунії буде займатися виключно підготовкою пілотів для України що не виключає їх підготовки у США та Норвегії куди "переїде" датський навчальний центр. Я не розумію ций цирк, до того ж нам НЕ ЗАБОРОНЯЮТЬ надавати ту інформацію, яку я вам даю. І я голову даю на відсіч на те, що вона достовірна. Знайте і більше мене нічого не питайте - по цій темі я замовк до "прояснення ситуації". Але раджу все ж "фільтрувати інформацію" з "поважних ЗМІ, бо не стійки дахи можуть від валу дези і з'їхати. Будьте здорові.