Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 509
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Взагалі - нічого нового. У звіті повно звинувачень на адресу "знахабні...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
18 000 Охват/переглядів 2026-04-25 11:30 Повідомлення №2205
Взагалі - нічого нового. У звіті повно звинувачень на адресу "знахабнілого київського режиму та європейських яструбів", та прохання до США "не сприяти зусиллям ворожих сил спрямованих на дестабілізацію всередині росії" - все у кращих традиціях російського агітпропу. Я просто повідомляю, що станом на зараз у Адміністрації Трампа панують переважно антиросійські настрої - дуже різке зараз там невдоволення політикою рф у "Іранському питанні" та фактичним диктатом Китаю, "який охоче сприймає російське керівництво". Щось прогнозувати надалі - справа дурна. Але зараз все є як є. 2. Ще одне. Ми маємо інформацію про оцінки ефективності блокади, яку здійснюють США по відношенню до Ірану, яку дають німецькі військові та урядовці. По їх розрахунках Іран буде вимушений розблокувати Ормуз протягом наступного місяця, бо у іншому випадку його економіку та фінанси чекає колапс, який неминуче спричинить чергові масові протести, які вже будуть становити реальну загрозу чинній владі КВІР у випадку, якщо "процес постачання американської зброї до Ірану буде продовжуватися на наявному рівні".  Взагалі - побачимо.  Почав писати серію з трьох частин про наші перспективи та про "Погану Європу". Буде, мабуть, самий "недолайканий" допис. Але вважаю, що знати правду людям важливіше, ніж перебувати у вічних ілюзіях. Завтра вранці дам першу частину.https://t.me/Mccartneyser68 Гарного вечора та тихої ночі.