Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 509
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Якщо казати по суті, то США, стараннями Рубіо який наполегливо готував...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
15 400 Охват/переглядів 2025-11-08 16:00 Повідомлення №1696
Якщо казати по суті, то США, стараннями Рубіо який наполегливо готував цей саміт, будуть намагатися витіснити з регіону рф взагалі та конкурувати там за вплив з Китаєм. В цьому США мають велику зацікавленість усіх країн, які були представлені на саміті - всі, навіть Казахстан, який має спільний кордон з рф, хочуть забезпечити власні безпекові інтереси на тлі войовничості та непередбачуваності путіна у тому числі за рахунок США. "путін знову всіх переграв". 3. На останок про нічну атаку рф, про яку я попереджав. Чесно - атака має наслідки "середньої ступені важкості", особливо зважаючи на задіяні рф сили. Але будемо реалістами - спокою найближчими днями не буде. Дуже вірогідно буде обстріл у найближчі два дні за участі "тушок", шахедів та балістики і знову проти енергетики, аеродромів та ОПК. Обґрунтовано вірю у те, що нічого у бидла не вийде знову, ну посидимо по півдоби без світла деякий час. Треба витримати, як би важко це не було. Після Нового року буде трохи полегше. Нам є чим відповідати. І я все ж оптиміст - маю надію на перші масовані змішані атаки, нашими ракетами у тому числі, території бидлостану. За свої слова відповідаю тому що знаю - запаси для цієї святої справи таки створюються.  Другу частину "Американського погляду" дам завтра вдень. Бережіть себе. Гарного вечора.