Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 509
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Для розуміння. Передача цих ракет майже нІяк не вплине на перебіг бойо...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
16 300 Охват/переглядів 2025-10-07 05:09 Повідомлення №1634
Для розуміння. Передача цих ракет майже нІяк не вплине на перебіг бойових дій. Передадуть одну наземну пускову установку та до сотні ракет, скоріш всього декілька десятків штук. Можлива передача "Томагавків" всього лише предмет примусу путіна до мирних переговорів та до розумних компромісів на них. Закриваючи ракетну тему скажу наступне.  Я прекрасно знаю, що державне фінансування виробництва ракет "Фламінго" було непрозорим та абсолютно впевнений, що до кишень власників кампанії вже перекочували великі суми з західних грошей. Також я впевнений у тому, що цей "перерозподіл" відбувався з санкції вищої виконавчої влади в Україні, зокрема Президента. Повинен  бути міжнародний аудит, оприлюднення його результатів та покарання винних по його підсумках.  Я прекрасно знаю, що зрадництво, причому і на найвищому рівні (Кабміну, ОПУ) про яке я не раз писав, так і не викорінено - росіяне знають про місця дислокації підприємств ОПК, зокрема тих, які працюють у рамках нашої "Ракетної програми", швидко дізнаються про дислокації новостворених підприємств, та намагаються ті знищити, що і роблять з перемінним успіхом.  Я прекрасно знаю, що наша влада своїм бажанням здобути швидкий результат максимально гальмує розвиток нашої "Ракетної програми"  через пріорітетне фінансування "Програми створення БПЛА" на шкоду перший і ситуація виправляється вкрай повільно, за що мені хочеться в рядок повісити винних не зважаючи на посади включаючи Президента.  Але я як можу буду боротися проти вітчизняних зрадойобів та корисних ідіотів путіна, які в осліплінні від ненависті до нашої недалекоглядної, непрофесійної, корумпованої, але законної влади, шкодять своїми, пробачте, висерами, не їй - шкодять Державі на ім'я Україна. Шкодять коли заперечують наші очевидні успіхи та намагаються вганяти у зневіру та всепропальство наше суспільство. На жаль нам саме з цією владою закінчувати війну і це є непреложним фактом.  На останок про доповнення до інформації, яку я дав вчора вранці по "газовому питанню", тобто про готовність Норвегії компенсувати втрати Україною власних газодобувних та газорозподільчих потужностей в результаті російських атак. Вже відомо, що профінансувати купівлю необхідного для ремонту та заміни пошкодженого обладнання та самого газу готові, окрім Норвегії,  Нідерланди та Канада. Можливе приєднання до ініціативи ще трьох країн. Пишу я про це тому, щоби люди не розганяли вчергове російське ІПСО з рефреном - "Ми всі померзнемо та здохнемо - треба приймати умови путіна". Буде важко. І, можливо, доведеться іноді померзнути у неналежно опалювальних багатоквартирниках. Але точно ми цієї зими не замерзнемо і ще у грудні будемо мати ситуацію кінця 23го року, коли "У нас є в резерві стільки трансформаторів на заміну, скільки немає ракет у рф". Не маю жодного сумніву у тому, що ситуація з газом буде такою ж. Локальні "холодомори" можливі, глобальний - чорта лисого.   У п'ятницю я, маю надію, вже буду вдома.  З неділі канал буде працювати у звичайному режимі. До зустрічі. Гарного дня та гарних новин.