Джерело
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Ну і відповім на питання - "Що думають про новий Кабмін європейці та а...
11 500 Охват/переглядів
2025-07-18 14:33
Повідомлення №1444
Ну і відповім на питання - "Що думають про новий Кабмін європейці та американці". Американці скоріше задоволені ніж ні - Свириденко дуже гарно зарекомендувала себе у США під час переговорів по "Угоді про копалини". Існує консенсус між "Вашингтонськими баштами" - "Вибір Зеленського в умовах відсутності кадрового резерву виправданий і він здатен мінімально покращити роботу Кабміну до роботи якого вистачає претензій як в Україні, так і у нас". Це голова Мінфіну США Бессент. Реакція Європейців досі не зрозуміла. З однієї сторони є реакція від Президента Франції та Канцлера Німеччини - обидва "Сподіваються на активізацію роботи Кабміну та викорінення існуючих у ній недоліків". З іншої - Зеленському обидва вже не раз заявляли прямим текстом про необхідність "залучення до роботи у виконавчій владі різних рівнів кращих кадрів за ознакою професійної придатності, а не за принципом особистої відданості". Обидва виступають за підготовку для України нового покоління держслужбовців та за омолодження кадрового складу у виконавчій владі. Станом на зараз позиція - вичікування. Реакція буде через пару місяців після початку роботи. А загалом - усі солідарні у тому, що в умовах закритого числа активного складу українського політичного борделю перестановка ліжок у ньому є відносно вдалою - кращі серед гірших в цілому зайняли місця, на які вони, по великому рахунку, заслуговують. Ну і на останок попередження від США, як завжди отримане амбасадою та нашим Урядом. У найближчі чотири доби очікуються масовані обстріли з боку рф. Підкреслюю - обстрілИ, їх буде мінімум два, один дістанеться Києву. Звертаємо уваги на попередження та на сигнали тривог. Бережіть себе. Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі. До зустрічі вранці.