Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ПРО ЗБРОЮ ВІД НІМЕЧЧИНИ. РОЗ'ЯСНЕННЯ. Наш адмін попросила розтлумачити...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
10 000 Охват/переглядів 2025-07-14 04:20 Повідомлення №1432
ПРО ЗБРОЮ ВІД НІМЕЧЧИНИ. РОЗ'ЯСНЕННЯ. Наш адмін попросила розтлумачити людям сенс заяв Міністра оборони ФРН Пісторіуса про те, що Німеччина не буде віддавати Україні власні системи "Петріот" та ракети "Таурус". Канцлер Мерц відмовився віддавати власну німецьку систему "Петріот" Україні, про що його просив Держсекретар США. Мотивація проста - у країні залишилося критично мало систем ППО, я про це писав неодноразово.  Німеччина до того ж віддає Україні усі нові системи IRIS - T прямо "з заводської проходної". Проте Канцлер Мерц веде переговори з Держсекретарем США про купівлю у Пентагону одного дивізіону "Петріот" з наступною передачею Укріїні, і ще один дивізіон буде куплений "У Близькосхідному регіоні" і теж переданий Україні, у цьому питанні Рубіо та Вадефуль працюють разом.   По ракетах "Таурус" є жорстка позиція партнерів партії Мерца по коаліції, соціал-демократів - вони не можуть бути передані Україні. Канцлер не бажає розвалювати коаліцію, тому ще у травні було прийняте рішення "зробити все можливе щоби допомогти Україні створити далекобійні ракети наземного та повітряного базування". Що створили - не нашого розума справа, але бидло справедливо виє, коли його воєнкори  пишуть свої здогадки у стилі - "Скоро по нам немецкие ракеты с украинской маркировкой полетят". По великому рахунку нам "Тауруси" не потрібні в принципі, якщо ми будемо мати умовно свої його аналоги власного виробництва з німецькою, частково, начинкою. А мати ми це обов'язково будемо. Все, я працювати, у нас гості. Гарного дня. Чекаємо на Келлога та на заяву Трампа.