Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Тепер щодо нічного обстрілу. Очікувано, попереджав усіх і про "Другу с...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
9 690 Охват/переглядів 2025-07-10 11:43 Повідомлення №1416
Тепер щодо нічного обстрілу. Очікувано, попереджав усіх і про "Другу серію" позавчорашнього, і про Київ як основну його ціль. Знову під ударом підприємства ОПК, будівля ГУР та системи ППО. Прикрашати ситуацію не збираюся - знову пошкодження, по одній локації суттєві. Позитив є. Наші стали більше застосовувати "Петріоти" і підвищився до "нормальних показників" відсоток збиття балістики - звук від його "виходів" я до кінця життя не переплутаю з ніяким іншим. Добре відпрацювали дрони-перехоплювачі. Я ще звикаю зі звуками їх роботи. Знову ж таки, якщо порівнювати дві атаки на Київ, минулу та цю, то результати для росіян набагато більш скромні. Проблем вистачає, але реальність така, що ми, хоч і з великим запізненням, вчимося на своїх помилках та більш успішно боремося з російським терором.  Тримаємо кукуху у холоді, пам'ятаємо про інформаційну гігієну, допомагаємо війську останнім та готуємося до будь якого варанту розвитку подій, від найкращого, до найгіршого - легше буде сприймати будь яку середньозважену реальність. Гарного дня та гарних новин.  P.S. Характеристики Петра сьогодні не буде - у сина ДН, не хочу відволікатися на черговрий срач у чаті. Завтра постараюся його доробити та дати на загал.   P.P.S. Ги - я знову першим зі "Світових ЗМІ" повідомив про відправку в Україну партії ракет до "Хаймарсів". Хай ці лузери мені гроші на катера дають - може й буду їм трохи новин давати.))