Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | І ЗНОВУ НА ЗВ'ЯЗКУ НОВОРОСІЙСЬК. Я іноді розповідаю про наше частіше л...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
11 000 Охват/переглядів 2025-06-01 13:52 Повідомлення №1325
І ЗНОВУ НА ЗВ'ЯЗКУ НОВОРОСІЙСЬК. Я іноді розповідаю про наше частіше листування, іноді телефонні переговори, з моїм колишнім новоросійським колегою та його істерики після наших влучних ударів. Він вже збирався тікати у Владивосток мінімум два рази від українських ракет, дронів та Контрнаступу. З'являються його меседжи раптово, довго ми не розмовляємо, я завжди  регочу над його "Ну жили же мирно, хохлы вы ебаные"  перед його відключенням. Писав "Їбенею", вирішив перепочити, заходжу у ТГ - "там ти сидиш". Листування дослівно.- Серега, вы охуели вконец? Я в хлам был, за баранку нельзя. Во мне "Столичной" поллитра с прицепом (он пиво квасит с водкой) - куда я сьебусь если вьебут еще по флоту? Тут шухер жуткий, говорят сейчас нас выносить начнут. Блядь, куда от вас сьебаться? На хуя вы это начали? - Дятел, это мы на вас напали? Вьеби бояры и успокойся. Хоть сдохнешь  с улыбкой на устах. - Серега, давай мириться. Мне реально страшно. Вьебут по складам, полгорода разнесет. Я аж протрезвел...  - Жди, проси у хуйла защиты.  - Это чмо и себя не защитит, что ему до нас? Блядь, ну и хуйня творится. Хоть бы завтра о мире договорились.  - Помрій, дурнику - для вас все тільки починається. - Я тебя не совсем понимаю, но все равно - нужно мириться...  Цікаво. Ну ніби жива замальовка до суспільних настроїв у бидлостані.  Червень тільки починається.