Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ДО "ДНЯ СПОМИНУ ПЕЧЕНЕГІВ". Перш за все - слова подяки за підтримку. Н...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
12 700 Охват/переглядів 2025-05-14 04:38 Повідомлення №1277
ДО "ДНЯ СПОМИНУ ПЕЧЕНЕГІВ". Перш за все - слова подяки за підтримку. Не приховую - мене дуже сильно зачіпають слова про "Збори які зачастили". Я у тому не винен, але винним себе почуваю стабільно. Обіцяю що буду намагатися терпіти. Ще раз - ДЯКУЮ, Тепер про завтрашній Стамбул та "День спомину печенегів" який там запланувала обговорювати російська делегація.  Російською стороною вже заявлена повістка денна яка буде обговорюватися на засіданні двох делегацій за участю Рубіо, Келлога та Уіткоффа. Це - "Обговорення першопричин конфлікту", і про це вже заявили американцям і Ушаков, і Лавров, і Рябков. Чорт, читаю ці прізвища і на думку спадає "ухо-горло-ніс". Ніякого припинення вогню чи обговорення інших питань росіянами не передбачається. Там наші уповноважені отримають чергову порцію лапши на вуха, заявлять у відповідь у дипломатичній формі, що - Оті садочки за селом, Оті багряні в полі маки -То все херня, то все до сраки.Лиш ти да я.Та й ти херня, та й ти до сраки -Лиш я.  А якщо абсолютно серйозно, то путін вже повідомив Президента США, що він не збирається їхати до Стамбулу та й взагалі зустрічатися з Зеленським доти, доки не будуть узгоджені для підпису документи, по яких вдалося досягнути компромісу. Зважаючи на те, що рф в принципі доки ще не збирається йти на будь які компроміси, то це означає "ніколи".  Президент Трамп на нараді перед своїм близькосхідним турне висловив жаль щодо такої постановки питання путіним, доручив Уфткоффу ще раз спробувати переконати путіна прилетіти у Стамбул, та заявив своїм переговорникам, що "Угоди навряд чи вдасться досягти, а тому доведеться розглядати питання введення санкцій проти рф". У п'ятницю та суботу по підсумках Стамбулу пройде серія переговорів між лідерами Європи та Президентом США і, скоріш за все у неділю, а може й у суботу на ніч, ми будемо мати повну ясність у питанні або підвищення тиску на рф, або заяву від Трампа що він вмиває руки. Останній варіант найбільш вірогідний.  Що буде далі? Далі буде тиск Європи на рф, буде зростаюча допомога нам Європи, будуть спроби тієї Європи домовитися з Китаєм щодо тиску на рф, будуть спорадичні "повернення-виходи" США з переговорів, а восени переговори вже почнуться "не для галочки".  Постараюся ввечері дати "Хроніки Їбенеї" і там розповісти, чому саме рф восени піде на реальні переговори про перемир'я. Розповім про стан справ у рф, від демографії та економіки, до фінансів та ОПК. Вони не незламні і ресурси їх обмежені.  Не чекайте на 15те, не чекайте цікавих новин і тим більше будь яких "проривів". Питання до цього "Стамбульського балету" лише одне - чи він вплине на Трампа так, що той таки введе обіцяні європейцям санкції? Мій прогноз - не введе. Але зброю ми отримаємо. Ну а на більше нам від нього на даний момент надії і немає.  Тримайтеся, панове. Літо буде важким. Хитати нас будуть і на полі бою - в хід піде все м'ясо яке у бидла  є у закромах, і зсередини - вже всі можливі наші "проросійські консерви" задіяні заради здійснення голубої мрії путіна про "суспільне невдоволення, заколот та зміну влади в Україні на проросійську, чи принаймі на капітулянтську". Ми маємо та можемо це витримати, для того на даний момент все є, окрім рішучості та професіоналізму влади у внутрішньополітичних та управлінських питаннях. Але навіть з нею ми не зламаємося.  Допомагаємо війську останнім, тримаємо стрій, не ведемося на емоційні гойдання, та робимо свою справу. Все буде Україна.