Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 509
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Зараз у воюючий Державі Президентом працює Зеленський і з цим доводить...

Логотип телеграм спільноти - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
8 900 Охват/переглядів 2025-03-25 15:54 Повідомлення №1168
Зараз у воюючий Державі Президентом працює Зеленський і з цим доводиться миритися. Як мені сьогодні написали на Трубі - "Не може підтримувати справжній Бандерівець злочинну владу". от що таким "боротьбістам" відповідати? Саме з Президентом Зеленським  нам закінчувати гарячу фазу війни, хочемо ми того, чи не хочемо. Зеленський - Президент мирного часу? Такої перспективи я тільки бидлостану можу побажати. Але зараз я буду підтримувати усі його кроки які роблять Україну сильнішою та навпаки - нещадно критикувати за шкідливі для нашої Держави..  Ще раз повторюю - ви дарма чекаєте того, що я "почну топити" за будь якого політика - вам того не дочекатися ніколи до мого сконання. Підтримати ідею, партію - можу по переконанню, але станом на зараз такої "ідейної партії" в Україні просто немає. Цей канал ніколи не буде заангажованим, жодна політична сила чи особистість його не купить за всі гроші світу - по меншій мірі доки я живий як його володар. Це не поза - я хоч зараз можу взяти гроші у Петра чи у Подоляка. Дадуть з дорогою душею та чимало, але тоді я перестану бути самим собою - старим дурним "ніщебродом" Сергієм Павлюченком який таким є тому, що в житті не торгував своїми принципами та переконаннями та у якого всього у житті що залишилося - його добре ім'я.  Чекаю на вал "відписників" з обох наших "двопрезидентських сект". Для тих, хто залишився повідомляю, що зранку буде інформація по переговорах у Джидді. І ще скажу, що сьогодні у нас у чаті "день відкритих дверей" - банити будуть виключно рашистів, але  не будуть навіть сектантів. Адмін буде на відпочинку.  Наснаги, я вже підготувався до гикавки. )) Гарного вечора та до ранку. Новини дам приблизно о сьомій - потрібно буде після отримання о третьої ранку ще одну роботу зробити. До зустрічі у ефірі.